Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Dlaczego dzisiejsi ojcowie są tacy CH***OWI!!?? :/

dodano: 13.07.2011, 22:14
akcje wątku: drzewko

Autor: Inhonorus

Szlag mnie trafi! Milczałem już za długo.  Powiedzcie mi, DLACZEGO??  Dlaczego oni są tacy niedojrzali, dziecinni, mimo swojego wieku.I nie mam tu na myśli młodych ojców, ale takich 40+. Moim zdaniem większość polskich ojców to idioci, jacyś debile! Sorry, ale już nie mogę. Mój jest potwierdzeniem. Ale nie tylko on. Patrząc na innych mam wrażenie, że mają sieczkę w głowie, chcieliby przeżyć drugą młodość, nie dają żadnego przykładu młodym ludziom. Nie spędzają czasu z dziećmi. Rozwalą się na wersalce z ich grubymi kałdunami jak wieprze i gapią się w tv. Nie ma z nich pożytku. Co więcej, pajacują, kolba strzeliła im do głowy, wygłupiają się. Szczerze mówiąc, za mojego mi wstyd, Jego zachowanie jest momentami żenujące, a ma ponad 50 lat. Patrząc na filmy o wojnie, albo jakiekiolwiek inne, widzę tam ojców dystyngowanych, poważnych, wytwornych etc. Prawdziwe głowy rodziny. Czy to się zmieniło w jakiś sposób? A może kiedyś też były takie ojce-dziwolągi? http://www.youtube.com/watch?v=jdp3D484Sj4

• Re: Dlaczego dzisiejsi ojcowie są tacy CH***OWI!!?? :/|Aduś 13.07.2011, 22:41

No ciekawe pytanie Kolega stawia. Rzeczywiście daje się zaobserwować kryzys ojcostwa.

Do tych smutnych rzeczy, które Kolega napisał, mogę jeszcze dorzucić moje spostrzeżenie z ostatnich wakacji - widziałem za granicą, nad morzem, sporo rodzin niepełnych tzn. matki z dzieckiem jednym bądź wieloma. Ojców brak. Też smutne.

"Nie ma gorszych wrogów Kościoła niż liberalni katolicy!" Pius IX
    Odpowiedz
  • Re: Dlaczego dzisiejsi ojcowie są tacy CH***OWI!!?? :/|angela 13.07.2011, 22:53

No ciekawe pytanie Kolega stawia. Rzeczywiście daje się zaobserwować kryzys ojcostwa.

Do tych smutnych rzeczy, które Kolega napisał, mogę jeszcze dorzucić moje spostrzeżenie z ostatnich wakacji - widziałem za granicą, nad morzem, sporo rodzin niepełnych tzn. matki z dzieckiem jednym bądź wieloma. Ojców brak. Też smutne.

może nie mieli urlopu w tym samym  czasie.

Odpowiedz
  • Re: Dlaczego dzisiejsi ojcowie są tacy CH***OWI!!?? :/|SzEm 13.07.2011, 22:50

Off-topic: Inhonorusie - czy znasz zespół 30 seconds to Mars ?

Jest super !!! Szczególnie piosenka ,,From yesterday"...

Odpowiedz
  • Re: Dlaczego dzisiejsi ojcowie są tacy CH***OWI!!?? :/|Inhonorus 14.07.2011, 10:40

Off-topic: Inhonorusie - czy znasz zespół 30 seconds to Mars ?
    Jest super !!! Szczególnie piosenka ,,From yesterday"...

Teraz jest na nich wielki szał. Nie wiem, ta muzyka mnie nie chwyta. Taki rodzaj rocka jakoś nie wpada mi w ucho. Za dużo w nim krzyku i gitary. Jakieś za głośne to wszystko. A im głośniej, tym, zapewne, ma być silniejsza przemowa. Nie wsłuchiwałem się w tekst, ale z samego sposobu  śpiewu wokalisty wnioskuję, że porusza jakieś tam ważkie tematy (miłość, życie i inne pierdoły), a na mnie to nie robi wrażenia. A wręcz robi się to nudne i oklepane. Przepraszam, że Cię zawiodłem. :>

Odpowiedz
  • Re: Dlaczego dzisiejsi ojcowie są tacy CH***OWI!!?? :/|SzEm 14.07.2011, 14:30

Teraz jest na nich wielki szał. Nie wiem, ta muzyka mnie nie chwyta. Taki rodzaj rocka jakoś nie wpada mi w ucho. Za dużo w nim krzyku i gitary. Jakieś za głośne to wszystko. A im głośniej, tym, zapewne, ma być silniejsza przemowa. Nie wsłuchiwałem się w tekst, ale z ...

Wybaczam :))))

Odpowiedz
  • Re: Dlaczego dzisiejsi ojcowie są tacy CH***OWI!!?? :/|angela 13.07.2011, 23:33

ciesz się, ze nie masz dwóch;)

Odpowiedz
  • Re: Dlaczego dzisiejsi ojcowie są tacy CH***OWI!!?? :/|Elrond 13.07.2011, 23:45

ciesz się, ze nie masz dwóch;)

"Some things in life are bad
    They can really make you mad
    Other things just make you swear and curse.

(...)

And...always look on the bright side of life... 

(...)"

:D

Odpowiedz
  • Re: Dlaczego dzisiejsi ojcowie są tacy CH***OWI!!?? :/|Elrond 13.07.2011, 23:48

Kulega sie jeszcze trochę pobuntuje. Może bunt to już jest ostatni? 

A później zobaczymy, co też Kulegi syn napisze na jakimś fforum. 

W końcu niedaleko pada jabłko... :)

Odpowiedz
  • Re: Dlaczego dzisiejsi ojcowie są tacy CH***OWI!!?? :/|Inhonorus 14.07.2011, 10:26

Kulega sie jeszcze trochę pobuntuje. Może bunt to już jest ostatni? 
    A później zobaczymy, co też Kulegi syn napisze na jakimś fforum. 
    W końcu niedaleko pada jabłko... :)

W przyszłości mój bunt zostanie zastąpiony rozgoryczeniem.
    Odpowiedz
  • Re: Dlaczego dzisiejsi ojcowie są tacy CH***OWI!!?? :/|Polipid3 14.07.2011, 1:20

A syn który pisze "Dlaczego dzisiejsi ojcowie są tacy CH***OWI!!?? :/" sam nie jest CH*jem?

Odpowiedz
  • Re: Dlaczego dzisiejsi ojcowie są tacy CH***OWI!!?? :/|Adam Enden 14.07.2011, 2:37

A syn który pisze "Dlaczego dzisiejsi ojcowie są tacy CH***OWI!!?? :/" sam nie jest CH*jem?

Skoro ma na to tzw. fakty czy spieprzone zycie to... niekoniecznie.

Są portale, jak Onet.pl czy gazeta.pl, które omijam szerokim łukiem - Gintrowski
    Odpowiedz
  • Re: Dlaczego dzisiejsi ojcowie są tacy CH***OWI!!?? :/|Elrond 14.07.2011, 3:08

Skoro ma na to tzw. fakty czy spieprzone zycie to... niekoniecznie.

bo ojciec się wygłupia i psuje mu fim na YT?! Rzeczywiście - mocne fakty.

Odpowiedz
  • Re: Dlaczego dzisiejsi ojcowie są tacy CH***OWI!!?? :/|Inhonorus 14.07.2011, 10:25

Oczywiście, osba na filmie to nie ja, tak dla jasności. Ale powiedz, czy takie zachowanie przystoi mężczyźnie wśrednim wieku? Na weselu można tak popajacować, wiadomo -zabawa, trochę alkoholu.

Odpowiedz
  • Re: Dlaczego dzisiejsi ojcowie są tacy CH***OWI!!?? :/|Elrond 14.07.2011, 14:25

Oczywiście, osba na filmie to nie ja, tak dla jasności. Ale powiedz, czy takie zachowanie przystoi mężczyźnie wśrednim wieku? Na weselu można tak popajacować, wiadomo -zabawa, trochę alkoholu.

E - facet nabija się ze szczyla i tyle.

Rozumiem, że jak się wypije, to wiochę można odstawiać. Ciekawe1

Odpowiedz
  • Re: Dlaczego dzisiejsi ojcowie są tacy CH***OWI!!?? :/|Adam Enden 14.07.2011, 11:30

Nu tak zrozumialem watas - idzie nie o filmik ino o kryzys ojcostwa, niegdys wojna ili wyrwa pokoleniowa, wszechobecna wóda, teraz tendencja chyba ku postawie "ojciec kumpel"... pisze o teem Eichelberger w "Zdradzonym przez ojca".

http://www.superkid.pl/blog/rodzice-i-dziecko/zdradzony-przez-ojca-czyli-klatwa-pokolen/

http://adikga.wrzuta.pl/audio/8MgzeEAYnlP/kazik_-_kochajcie_dzieci_swoje

Są portale, jak Onet.pl czy gazeta.pl, które omijam szerokim łukiem - Gintrowski
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook