Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Dla tych, którzy mają choć trochę pojęcia o funkcjonowaniu służb specjalnych i wiedzą, że nic nie dzieje się bez przyczyny, "psychofanka Dudy" to po prostu ustawka służb specjalnych

dodano: 14.02.2020, 20:55
akcje wątku: drzewko

Autor: PiSowczyk

Genetyczny patriota, stabilny geniusz, światowej sławy demaskator fake newsów i człowiek-legenda | twitter.com/PolishPatriotTM

Ustawka stworzona w celu kompromitacji kandydata na prezydenta Polski w oczach opinii publicznej. Tak, kandydata na prezydenta Polski, a nie na sołysa Pierdziszewa Górnego. Dla niektórych jest to po prostu oczywiste. Wiadomych zdjęć nie opublikuję, bo wszyscy je widzieli, a ja nie chcę dodatkowo reklamować syfu.

Tak czy inaczej, nie z nami takie numery, Brunner - Duda i tak wygra, bo jest autentyczny i naprawdę kocha Polskę (i zapewne też swoją żonę). A więc po raz kolejny wygra Polska.

https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/0c/9b/5551d37ab401c_o_medium.jpg

• Re: Dla tych, którzy mają choć trochę pojęcia o funkcjonowaniu służb specjalnych i wiedzą, że nic nie dzieje się bez przyczyny, "psychofanka Dudy" to po prostu ustawka służb specjalnych|Ateistyczny lewak 14.02.2020, 21:38
    Oxymoron ... sluzby specjalne o ktorych wiedza wszyscy nie sa sluzbami specjalnymi. PiSujesz... dawniej picujesz.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Dla tych, którzy mają choć trochę pojęcia o funkcjonowaniu służb specjalnych i wiedzą, że nic nie dzieje się bez przyczyny, "psychofanka Dudy" to po prostu ustawka służb specjalnych|PiSowczyk 14.02.2020, 22:08

Oxymoron ... sluzby specjalne o ktorych wiedza wszyscy nie sa sluzbami specjalnymi. PiSujesz... dawniej picujesz.

O istnieniu służb specjalnych wie nawet taka lewacka trololo-pierdoła, jak ty. Co do umiejętności rozpoznania ich operacji, nie mam dla ciebie dobrych wiadomości.
    Genetyczny patriota, stabilny geniusz, światowej sławy demaskator fake newsów i człowiek-legenda | twitter.com/PolishPatriotTM
    Odpowiedz
  • Re: Dla tych, którzy mają choć trochę pojęcia o funkcjonowaniu służb specjalnych i wiedzą, że nic nie dzieje się bez przyczyny, "psychofanka Dudy" to po prostu ustawka służb specjalnych|Ateistyczny lewak 14.02.2020, 21:59
    A tak a propos... czy Twoj kandydat na Prezydenta ukonczyl juz swoje nauki??? Czy nadal bedzie blaznowal???
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Dla tych, którzy mają choć trochę pojęcia o funkcjonowaniu służb specjalnych i wiedzą, że nic nie dzieje się bez przyczyny, "psychofanka Dudy" to po prostu ustawka służb specjalnych|Altek 14.02.2020, 23:01
    służby się bawią, co raz to wyciągają królika z worka na wybory, teraz Hołownię
    Odpowiedz
  • Re: Dla tych, którzy mają choć trochę pojęcia o funkcjonowaniu służb specjalnych i wiedzą, że nic nie dzieje się bez przyczyny, "psychofanka Dudy" to po prostu ustawka służb specjalnych|Adalbert1241 15.02.2020, 10:56
    "Duda i tak wygra, bo jest autentyczny i naprawdę kocha Polskę" To nie jest ż a d e n powód do wygrania takich wyborów.:))))))))))))
    Odpowiedz
  • Re: Dla tych, którzy mają choć trochę pojęcia o funkcjonowaniu służb specjalnych i wiedzą, że nic nie dzieje się bez przyczyny, "psychofanka Dudy" to po prostu ustawka służb specjalnych|PiSowczyk 15.02.2020, 12:48

"Duda i tak wygra, bo jest autentyczny i naprawdę kocha Polskę" To nie jest ż a d e n powód do wygrania takich wyborów.:))))))))))))

Prawdziwy powód to Mosad. To już jest przesądzone. Dlatego Duda wygra i dlatego kochamy Mosad.
    Odpowiedz
  • Re: Dla tych, którzy mają choć trochę pojęcia o funkcjonowaniu służb specjalnych i wiedzą, że nic nie dzieje się bez przyczyny, "psychofanka Dudy" to po prostu ustawka służb specjalnych|Piano 15.02.2020, 12:48
    Psychofanka, czy palec Lichockiej , to wszystko teatrzyk dla maluczkich

Zapytaj lepiej swoich "patriotycznych" pryncypałów
    jak to jest, że polskim firmom wydobywczym każe się szlajać po świecie a POLSKIE ZŁOŻA STRATEGICZNE nasz rząd oddaje jakimś dziwnym firmom "kanadyjskim"?

Czyżby Polskę dołączono właśnie do tzw bogatych biedaków cyckanych do wiórka typu Wenezuela czy Kongo??
    Odpowiedz
  • Re: Dla tych, którzy mają choć trochę pojęcia o funkcjonowaniu służb specjalnych i wiedzą, że nic nie dzieje się bez przyczyny, "psychofanka Dudy" to po prostu ustawka służb specjalnych|Kermit_zaba 15.02.2020, 12:48
    Pamiętam, ze kiedyś była jakaś Adelajda czy Anastazja w Sejmie związana ze środowiskiem Urbana. Była wtedy ogromna nagonka na Marszałka Kerna, nawet powstał film "Uprowadzenie Agaty" i lansowano słowo "kernić" w znaczeniu "kręcić". Pamiętamy.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook