Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem

dodano: 28.05.2019, 14:52
akcje wątku: drzewko

Tak nówi dla Radio Maryja

https://youtu.be/SIElov6r9Hc

• Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|Polipid3 28.05.2019, 15:57
    spadaj przechrzto, figę rozumiesz.
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|Ateistyczny lewak 28.05.2019, 16:53
    Oj, to w Polsce jest malo katoliczek… no dobrze… jak juz ich nikt nie chce to nawracaja sie…
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|atlantis 28.05.2019, 17:08

Oj, to w Polsce jest malo katoliczek… no dobrze… jak juz ich nikt nie chce to nawracaja sie…

Dwie minuty filmu, a seks ponad 10 razy padło.
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|DelfInn 29.05.2019, 11:39

a ty spróbowołaś być taką choć raz?
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|Adalbert1241 29.05.2019, 1:12
    Jesli chodzi o" nówienie "to jest mi całkowicie nieznane. Może chodzi o praktyki sprawowane o nowiu Księzyca.?
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|Zawistowski 29.05.2019, 1:31
    Dla katoliczki seks nie tylko nie jest złem, ale nawet Boskim Wyrokiem. Jest on zgodnym z naturą elementem, który wspiera zwierzchność mężczyzny, jako obiektu ciągłego pożądania.
    16 Do niewiasty powiedział: «Obarczę cię niezmiernie wielkim trudem twej brzemienności, w bólu będziesz rodziła dzieci, ku twemu mężowi będziesz kierowała swe pragnienia, on zaś będzie panował nad tobą».
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|mariaelena 29.05.2019, 10:45

Dla katoliczki seks nie tylko nie jest złem, ale nawet Boskim Wyrokiem. Jest on zgodnym z naturą elementem, który wspiera zwierzchność mężczyzny, jako obiektu ciągłego pożądania.
    16 Do niewiasty powiedział: «Obarczę cię niezmiernie wielkim trudem twej brzemienności, w bólu będziesz rodziła dzieci, ku twemu mężowi będziesz kierowała swe pragnienia, on ...

Dla katolika też:"Bądźcie płodni i rozmnażajcie się” Rdz 1,28- to jest błogosławieństwo.

Jeśli mówimy o wyrokach, to dla mężczyzny brzmi on tak:"przeklęta niech będzie ziemia z twego powodu:
    w trudzie będziesz zdobywał od niej pożywienie dla siebie po wszystkie dni twego życia." & W pocie więc oblicza twego będziesz musiał zdobywać pożywienie, póki nie wrócisz do ziemi, z której zostałeś wzięty; bo prochem jesteś i w proch się obrócisz!»"- a skoro nie zdobywasz pożywienia w trudzie i pocie "od niej"[ziemi] nie wypełniasz Boskiego Wyroku, ergo nadal sprzeciwiasz się Bogu, co dosłownie wynika z Wyroku.
    ,,W dzisiejszym życiu świat należy tylko do głupców, do niewrażliwych, do podekscytowanych. Prawo do życia i zwycięstwa zdobywa się dziś nieomal tymi samymi sposobami, jakimi zdobywa się zamkniecie w domu wariatów: niezdolnością do myślenia, niemoralnością i hiperekscytacją." F. Pessoa
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|DelfInn 29.05.2019, 11:30

Dla katolika też:"Bądźcie płodni i rozmnażajcie się” Rdz 1,28- to jest błogosławieństwo.

Jeśli mówimy o wyrokach, to dla mężczyzny brzmi on tak:"przeklęta niech będzie ziemia z twego powodu:
    w trudzie będziesz zdobywał od niej pożywienie dla siebie po wszystkie dni twego życia." & W pocie więc oblicza twego będziesz musiał zdobywać pożywienie, póki nie wrócisz do ziemi, z której zostałeś wzięty; bo prochem jesteś i w ...

no. :-)
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|Zawistowski 29.05.2019, 15:54

16 Do niewiasty powiedział: «Obarczę cię niezmiernie wielkim trudem twej brzemienności, w bólu będziesz rodziła dzieci, ku twemu mężowi będziesz kierowała swe pragnienia, on ...

Natomiast mówimy o Księdze Rodzaju - księdze powstania człowieka.
    I może być tak, że kobieta urodzi bezboleśnie (cesarka), albo nie będzie miała dzieci wcale (zakonnica, osoba poświęcająca się innym bez stanu konsekrowanego i małżeńskiego, istnieją kobiety nie czujące pozbawione pożądliwości wskutek zaburzeń, oraz mężczyźni, niezdolni do pracy i utrzymania rodziny. Nie są skazani na piekło, ale o zasadniczym Stworzeniu Rodzaju, opowiada jednak ww Księga i to chciałem wskazać, jako Boski kierunek.
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|Zawistowski 29.05.2019, 15:48
    Ano zdobywam i nawet jestem spocony. Przyzwyczaiłem się. I bez tego trudu ani żona, ani dzieci, nie maiłby co jeść.

A to pomnik ojcostwa - ale nie w Polsce:
    "Sylwetka syna została wykonana z części usuniętych z korpusu ojca, przedstawiając, jak wiele ojcowie poświęcają budując życie swego syna."
    http://nad.pisz.pl/images/2019/05/29/61136230_2819254981470647_4516808228058693632_n.png
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|mariaelena 29.05.2019, 16:13

Ano zdobywam i nawet jestem spocony. Przyzwyczaiłem się. I bez tego trudu ani żona, ani dzieci, nie maiłby co jeść.

"Sylwetka syna została wykonana z części usuniętych z korpusu ojca, przedstawiając, jak wiele ojcowie poświęcają budując życie swego syna."
    http://nad.pisz ...

Stałeś się rolnikiem i uprawiasz ziemię? Bo tylko uprawiając ziemię w trudzie i pocie oblicza wypełniasz Boski Wyrok.
    "Od ziemi" masz zdobywać pożywienie, własnoręcznie. Nadal jest dosłowne odniesienie do Wyroku.
    ,,W dzisiejszym życiu świat należy tylko do głupców, do niewrażliwych, do podekscytowanych. Prawo do życia i zwycięstwa zdobywa się dziś nieomal tymi samymi sposobami, jakimi zdobywa się zamkniecie w domu wariatów: niezdolnością do myślenia, niemoralnością i hiperekscytacją." F. Pessoa
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|Zawistowski 29.05.2019, 17:22

Stałeś się rolnikiem i uprawiasz ziemię? Bo tylko uprawiając ziemię w trudzie i pocie oblicza wypełniasz Boski Wyrok.
    "Od ziemi" masz zdobywać pożywienie, własnoręcznie. Nadal jest dosłowne odniesienie do Wyroku.

Wystarczy dodać jedno słowo, w tym wypadku "własnoręcznie", by nadać własny sens (znacznie łatwiejszym zabieg byłoby dodać słowo "nie").
    Ziemia była i jest źródłem pożywienia a jaj płody zbierane są nie tylko własną ręka, ale i ciągnikiem, który też ktoś produkuje, projektuje itd.
    Pracuję na chleb i jestem spocony (dosłownie). Choć kąpię się co rano, to gdyby nie współczesna chemia, wieczorem śmierdziałbym jak zwierze (czasem się to zdarza, przez zapomnienie).
    A synów uczę, by umieli zarobić i na siebie i na żonę i na dzieci - tu gdzie obecnie mieszkam, jest to przez kobiety dobrze widziane a kwestia posłuszeństwa nie budzi żadnego awersu. Przeciwnie - została mi skutecznie (przez nie) wpojona, czym próbuję się podzielić.

A wracając do meritum - tutaj elementy takie jak biust, pupa itd to estetyka i tzw atrybuty, ale nie erotyzm, a do czego sprowadza się erotyzm? Do penisa. Poważnie.
    Ale nie musisz mi wierzyć, bo i po co. Koniec dyskusji.
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|mariaelena 29.05.2019, 17:44

Wystarczy dodać jedno słowo, w tym wypadku "własnoręcznie", by nadać własny sens (znacznie łatwiejszym zabieg byłoby dodać słowo "nie").
    Ziemia była i jest źródłem pożywienia a jaj płody zbierane są nie tylko własną ręka, ale i ciągnikiem, który też ktoś produkuje, projektuje itd.
    Pracuję na chleb i jestem spocony (dosłownie ...

A gdzie w Księdze Rodzaju pisze coś o ciągnikach?
    Albo się trzymasz tekstu dosłownie, jak to robisz za każdym razem gdy dotyczy kobiet, albo nie wykonujesz wyroku. Tyle.

O zarobkowaniu też w Księdze rodzaju nie ma. Wyrok to wyrok, zwłaszcza Boży Wyrok,nieprawdaż panie Zawistowski?

Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|mariaelena 29.05.2019, 18:01

Pracuję na chleb i jestem spocony (dosłownie ...

Btw, samym ciągnikiem możesz co najwyżej poimitować ujeżdżanie byka, ewentualnie rekonesans po okolicy zrobić, a nie "zbierać".
    Do zbierania służą kombajny. Do ciągnika maszynę trzeba dopiąć, coby cokolwiek w polu czy sadzie zrobić.
    Odpowiedz
  • Re: Dla Katoliczki seks jest straszliwym zľem|mariaelena 29.05.2019, 17:11

http://nad.pisz ...

A to zdaje się wirtualny "pomnik" autorstwa Chada Knighta.

https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/53846731_788182208230693_2990810071526539264_o.jpg?_nc_cat=105&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=2dd75d00e1e5cbfd48616960771f777d&oe=5D9B2AD7

A tu całość jego projektu
    https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/60334604_830386044010309_7151907248409673728_o.jpg?_nc_cat=104&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=787a4d9e464a0790833f49fde0e92e75&oe=5D9EB14F
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook