Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Denerwujacy Uczen

dodano: 23.01.2020, 19:08
akcje wątku: drzewko

Autor: BeataZ

Hej, ostatnio wkurzyla mnie mega sytuacja w pracy. Ogolnie z zawodu udzielam korepetycji z niemieckiego. Niestety wsrod uczniow mam zagrozonych  14,15 i 16 latkow. Do kazdego z osobna musze dojezdzac. Na korkach do szalu doprowadzil mnie jeden z uczniow, taki 16 letni Pawel. Gowniarzowi prowadzilam korepetycje u niego w mieszkanku i zrobil mi telefonem zdjecie bez pytania. Mial wlaczony dzwiek w telefonie wiec od razu sie zorientowalam. Oczywiscie zaraz udawal ze to przypadek, ale kazalam zeby pokazal mi telefon i nie wygladalo na przypadkowe. Wyslalam sobie to foto zeby miec dowod dla jego rodzicow jak mnie jeszcze wkurzy, a jemu kazalam skasowac. 
Co sie dzieje z ta bezczelna mlodzieza? I po co niby jemu moje zdjecie?
Masakra!

• Re: Denerwujacy Uczen|BeataZ 23.01.2020, 19:13
    Dla zainteresowanych watkiem, dodaje to zdjecie z korepetycji

https://ibb.co/rHnhBgM
    Odpowiedz
  • Re: Denerwujacy Uczen|Annbis 23.01.2020, 19:28

Dla zainteresowanych watkiem, dodaje to zdjecie z korepetycji

https://ibb.co/rHnhBgM

- Fetyszysta stóp?
    Odpowiedz
  • Re: Denerwujacy Uczen|BeataZ 23.01.2020, 19:29

- Fetyszysta stóp?

Hmmmm o tym nie pomyslalam.... skad takie przypuszczenie ?
    Odpowiedz
  • Re: Denerwujacy Uczen|Annbis 23.01.2020, 19:30

Hmmmm o tym nie pomyslalam.... skad takie przypuszczenie ?

Gołe stopy na pierwszym planie.
    Odpowiedz
  • Re: Denerwujacy Uczen|BeataZ 23.01.2020, 19:32

Gołe stopy na pierwszym planie.

W sumie sluszne spostrzezenie. To 16 letni uczen moze juz miec taki fetysz ? Serio sie tak to w oczy rzucalo ?
    Odpowiedz
  • Re: Denerwujacy Uczen|Adalbert1241 24.01.2020, 2:10

W sumie sluszne spostrzezenie. To 16 letni uczen moze juz miec taki fetysz ? Serio sie tak to w oczy rzucalo ?

Pani kpi czy o drogę pyta? 16 latek i korepetytorka tak ubrana i siedząca w takim "stylu"???
    Chłopak miał sie skupić????
    Odpowiedz
  • Re: Denerwujacy Uczen|Agnes32 24.01.2020, 13:57

Pani kpi czy o drogę pyta? 16 latek i korepetytorka tak ubrana i siedząca w takim "stylu"???
    Chłopak miał sie skupić????

Czepiasz się. Dlaczego Pani Korepetytorka nie może siedzieć w piżamie na narożniku naprzeciwko biurka, w mieszkanku ucznia? Przecież zajmuje się laptopem, nie uczniem, nie powinno go to rozpraszać.
    Odpowiedz
  • Re: Denerwujacy Uczen|Adalbert1241 23.01.2020, 19:33
    To były korepetycje zdalne?????
    Odpowiedz
  • Re: Denerwujacy Uczen|BeataZ 23.01.2020, 19:34

To były korepetycje zdalne?????

To bylo u niego w mieszkanku. On siedzial na przeciwko przy biurku. Zreszta zrobil sam zdjecie wiec musial tam siedziec....
    Odpowiedz
  • Re: Denerwujacy Uczen|DelfInn 23.01.2020, 19:48
    >mega

hę?

czemu nie zylion? skromosc? strach?

a, pudelek.
    Odpowiedz
  • Re: Denerwujacy Uczen|BeataZ 23.01.2020, 19:56

>mega

hę?

czemu nie zylion? skromosc? strach?

a, pudelek.

jak mam rozumiec ta odpowiedz ?
    Odpowiedz
  • Re: Denerwujacy Uczen|DelfInn 23.01.2020, 20:02

jak mam rozumiec ta odpowiedz ?

ze pani wypowiez nadaje sie na pudelek. btw po polsku rzeczowniki pospolite piszemy od malej litery.
    Odpowiedz
  • Re: Denerwujacy Uczen|BeataZ 23.01.2020, 20:03

ze pani wypowiez nadaje sie na pudelek. btw po polsku rzeczowniki pospolite piszemy od malej litery.

W sumie oczekiwalam wsparcia w problemie tu, a nie krytyki. Ale ok skoro nie chcesz sie odnosic do tematu to luz
    Odpowiedz
  • Re: Denerwujacy Uczen|DelfInn 23.01.2020, 20:07

W sumie oczekiwalam wsparcia w problemie tu, a nie krytyki. Ale ok skoro nie chcesz sie odnosic do tematu to luz

wlasnie widze ze luz bo i Uczen i mega i wioslo pod reka wiec jechane. z wpisu nie wynika prosba bo ocene juz wystawilas,
    Odpowiedz
  • Re: Denerwujacy Uczen|BeataZ 23.01.2020, 20:10

wlasnie widze ze luz bo i Uczen i mega i wioslo pod reka wiec jechane. z wpisu nie wynika prosba bo ocene juz wystawilas,

Nic z tego komentarza nie rozumiem. Jakie wioslo ? co jechane? jakos nie skladnie..... i gdzie niby ocene wystawilam ?
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook