Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Deklaracja chęci przyjaźni z Jezusem Chrystusem

dodano: 10.11.2015, 0:22
akcje wątku: drzewko

Autor: Waldi

„Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię” (Mt 5,5).

Byc moze jeszcze nie jestes przyjacielem Pana Jezusa, albo moze jeszcze w Niego nie wierzysz, ale chcialbys uwierzyc i zaprzyjaznic sie z Nim.

Zapraszam do zlozenia takiej deklaracji :)

• Re: Deklaracja chęci przyjaźni z Jezusem Chrystusem|mirek761 10.11.2015, 6:53
    Jezus jest moi przyjacielem .Był pierwszym aspołecznym antyklerykałem - ale też Bogiem , stwórcą wszystkiego - jak to weźmiesz do kupy to sam widzisz czym jest zbawienie...
    wełen radości pełen
    Odpowiedz
  • Re: Deklaracja chęci przyjaźni z Jezusem Chrystusem|Waldi 10.11.2015, 11:02

Jezus jest moi przyjacielem .Był pierwszym aspołecznym antyklerykałem - ale też Bogiem , stwórcą wszystkiego - jak to weźmiesz do kupy to sam widzisz czym jest zbawienie...

Mądry człowiek obstawia kilka zakładów, ale gdy już znajdzie, wtedy wszystko na jedną kartę.
    Odpowiedz
  • Re: Deklaracja chęci przyjaźni z Jezusem Chrystusem|Włodek 10.11.2015, 7:30
    Jeszua Ha Nocri to Ziom nad Ziomy. Nigdy się od ciebie nie odwróci nawet gdy Go wkurzasz na maxiora albo sprzedasz wrogom a nawet gdy zmienisz ekipe ... On zawsze cierpliwie daje ci szansę !
    Rockandroll & class war
    Odpowiedz
  • Re: Deklaracja chęci przyjaźni z Jezusem Chrystusem|Teofila (w podróży) 10.11.2015, 7:35

Jeszua Ha Nocri to Ziom nad Ziomy. Nigdy się od ciebie nie odwróci nawet gdy Go wkurzasz na maxiora albo sprzedasz wrogom a nawet gdy zmienisz ekipe ... On zawsze cierpliwie daje ci szansę !

"Zawsze" w tym przypadku to czas TYLKO do końca życia ziemskiego.

Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: Deklaracja chęci przyjaźni z Jezusem Chrystusem|Bogumił Rzepa 10.11.2015, 8:29

"Zawsze" w tym przypadku to czas TYLKO do końca życia ziemskiego.

Co za ulga! Miłosierdzie ma swoje granice; tego by tylko brakowało jakby wszyscy mieli zostać zbawieni, hę?
    Gdyż wtedy modlitwa jest doskonała, gdy jest modlitwą o wspólne zbawienie wszystkich, nie pojedynczo, lecz wspólnie.
    Odpowiedz
  • Re: Deklaracja chęci przyjaźni z Jezusem Chrystusem|Teofila (w podróży) 10.11.2015, 8:37

Co za ulga! Miłosierdzie ma swoje granice; tego by tylko brakowało jakby wszyscy mieli zostać zbawieni, hę?

Lepiej oszukiwać siebie i innych, że nawrócić się można też po śmierci?

Bóg jest RÓWNOCZEŚNIE Prawdą, Miłosierdziem i Sprawiedliwością, bo Bóg jest prosty i niezłożony.

I tak - Miłosierdzie Boże nie ma granic.

Dokładnie tak jak Boża Sprawiedliwość.

Odpowiedz
  • Re: Deklaracja chęci przyjaźni z Jezusem Chrystusem|Waldi 10.11.2015, 11:06

Lepiej oszukiwać siebie i innych, że nawrócić się można też po śmierci?

Bóg jest RÓWNOCZEŚNIE Prawdą, Miłosierdziem i Sprawiedliwością, bo Bóg jest prosty i niezłożony.

I tak - Miłosierdzie Boże nie ma granic.

Dokładnie tak jak Boża Sprawiedliwość.

Bogumił pytał się. czy żałujesz komuś Miłosierdzia.
    Odpowiedz
  • Re: Deklaracja chęci przyjaźni z Jezusem Chrystusem|Teofila (w podróży) 10.11.2015, 11:12

Bogumił pytał się. czy żałujesz komuś Miłosierdzia.

Nie, nikomu nie żałuję.

A ja pytam Bogumiła, czy wierzy w to, że nawrócić się można po śmierci i czy uważa, że należy oszukiwać w tym względzie siebie i innych?
    Odpowiedz
  • Re: Deklaracja chęci przyjaźni z Jezusem Chrystusem|Teofila (w podróży) 10.11.2015, 11:13

Nie, nikomu nie żałuję.

A ja pytam Bogumiła, czy wierzy w to, że nawrócić się można po śmierci i czy uważa, że należy oszukiwać w tym względzie siebie i innych?

Ciebie też o to pytam, Walduś.
    Odpowiedz
  • Re: Deklaracja chęci przyjaźni z Jezusem Chrystusem|Waldi 10.11.2015, 11:20

Ciebie też o to pytam, Walduś.

Pytanie uważam, za bezzasadne, ponieważ to sąTwoje sugestie.
    Wiadomo, że nawrócić się można tylko za życia doczesnego.
    Odpowiedz
  • Re: Deklaracja chęci przyjaźni z Jezusem Chrystusem|Teofila (w podróży) 10.11.2015, 11:24

Pytanie uważam, za bezzasadne, ponieważ to sąTwoje sugestie.
    Wiadomo, że nawrócić się można tylko za życia doczesnego.

Dlaczego więc z kolegą Bogumiłem sugerujecie mi rzeczy nieładne, skoro w tym co piszę nie ma błędu?
    Odpowiedz
  • Re: Deklaracja chęci przyjaźni z Jezusem Chrystusem|Waldi 10.11.2015, 11:33

Dlaczego więc z kolegą Bogumiłem sugerujecie mi rzeczy nieładne, skoro w tym co piszę nie ma błędu?

To taki niewinny rewanż, za Twoje przyklepnięcie się pod wypowiedzią verusa :P
    Odpowiedz
  • Re: Deklaracja chęci przyjaźni z Jezusem Chrystusem|Teofila (w podróży) 10.11.2015, 12:12

To taki niewinny rewanż, za Twoje przyklepnięcie się pod wypowiedzią verusa :P

Przynajmniej szczerze.
    Odpowiedz
  • Re: Deklaracja chęci przyjaźni z Jezusem Chrystusem|Waldi 10.11.2015, 13:02

Przynajmniej szczerze.

Nie wiem w czym Ty tam popierasz verusa w psioczeniu na pontyfikat. podobno wiadomy. ale tak to po tym odebrałem Twoje wypowiedzi, że choć nie pozbawione błędu, to jednak wypowiedziane z pewnym przekąsem. Przecież zawsze można wbić jakąś szpilę, nawet odpowiednim cytatem z Biblii. Prawda?
    Odpowiedz
  • Re: Deklaracja chęci przyjaźni z Jezusem Chrystusem|Teofila (w podróży) 10.11.2015, 13:44

Nie wiem w czym Ty tam popierasz verusa w psioczeniu na pontyfikat. podobno wiadomy. ale tak to po tym odebrałem Twoje wypowiedzi, że choć nie pozbawione błędu, to jednak wypowiedziane z pewnym przekąsem. Przecież zawsze można wbić jakąś szpilę, nawet odpowiednim cytatem z Biblii. Prawda?

Popieram verusa w psioczeniu na bzdury, które wypisujesz, Walduś.

A że szpilę można zawsze wbić, to prawda, bo sam właśnie to zrobiłeś, uczciwie przyznając, że to z zemsty...
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook