Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Debata

dodano: 17.05.2015, 21:40
akcje wątku: drzewko

Autor: tia

Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.

W mojej ocenie Komorowski się pogrążył z tą brudną kampanią straszenia PIS-em, a Duda reprezentował godnie polską rację stanu. Chcę zmiany na lepsze. Wybieram lepszego - Andrzeja Dudę - pomimo że w czasie swojej kampani raz zalazł mi za skórę, ale wybaczam, bo potrzebuję osób dobrze wykształconych w zakresie prawniczym na tak ważnym stanowisku.

(I na koniec trzeba przyznać, że to Komorowski podzielił Polskę na tę lepszą PO i gorszą PIS. Uderzające było na końcu, że to jednak PO z Komorowskim dzieli na lepszych i gorszych Polaków, a kandydat PiS-u, Andrzej Duda, podziękował grzecznie nam z wszystkim, z wielkim poszanowaniem, za spędzony wspólnie czas.)

• Re: Debata|Cyrylica 17.05.2015, 21:41
    I gut. :)
    "Dobrze jest żyć, ale dobrze żyć jest jeszcze lepiej".
    Odpowiedz
  • Re: Debata|Andriej 17.05.2015, 21:42
    Shogun przegra.
    Odpowiedz
  • Re: Debata|tia 17.05.2015, 21:43

Shogun przegra.

No ale jaki on jest ten Bronek, że chciał zabić policjanta? Jak to usłyszałem, to aż mnie zatelepało.
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: Debata|Darcheville 17.05.2015, 21:49

No ale jaki on jest ten Bronek, że chciał zabić policjanta? Jak to usłyszałem, to aż mnie zatelepało.

milicjanta
    „Nic nie powinno cię niepokoić, nic nie ma prawa cię przerażać, wszystko mija. Bóg się nie zmienia. Cierpliwość osiąga wszystko. Kto ma Boga, temu nie brakuje niczego,sam Bóg wystarczy” św.Teresa z Avila
    Odpowiedz
  • Re: Debata|tia 17.05.2015, 21:55

milicjanta

A no może, jakoś sobie przerywali, więc mogłem nie usłyszeć dokładnie, ale chciał zabić człowieka - to nie jest postawa chrześcijańska.
    Odpowiedz
  • Re: Debata|Darcheville 17.05.2015, 21:56

A no może, jakoś sobie przerywali, więc mogłem nie usłyszeć dokładnie, ale chciał zabić człowieka - to nie jest postawa chrześcijańska.

ale odszedł od radykalizmu,tak powiedział
    „Nic nie powinno cię niepokoić, nic nie ma prawa cię przerażać, wszystko mija. Bóg się nie zmienia. Cierpliwość osiąga wszystko. Kto ma Boga, temu nie brakuje niczego,sam Bóg wystarczy” św.Teresa z Avila
    Odpowiedz
  • Re: Debata|tia 17.05.2015, 22:01

ale odszedł od radykalizmu,tak powiedział

yhy! Już ja mu w te pędy uwierzę w te własne wybielanie. Pewne tajemnice trzyma się dla księdza, aby powierzyć Bogu, a nie zgrywać kozaka, że chciał zabić człowieka.
    Odpowiedz
  • Re: Debata| 18.05.2015, 7:44

yhy! Już ja mu w te pędy uwierzę w te własne wybielanie. Pewne tajemnice trzyma się dla księdza, aby powierzyć Bogu, a nie zgrywać kozaka, że chciał zabić człowieka.

Tylko to nie sam Komorowski przywolal te sprawe oryginalnie, wiec nie rozumiem tego "argumentu" "zgrywania kozaka" z twojej strony.
    Poza tym, cala sprawa miala miejsce 30+ lat temu, w PRLu.
    Faith divides us - death unites us.
    Odpowiedz
  • Re: Debata|tia 18.05.2015, 15:24

Tylko to nie sam Komorowski przywolal te sprawe oryginalnie, wiec nie rozumiem tego "argumentu" "zgrywania kozaka" z twojej strony.
    Poza tym, cala sprawa miala miejsce 30+ lat temu, w PRLu.

To jest dla mnie nieistotne - dla mnie wczoraj wyszło na jaw, a PBK nie zaprzeczył, nie zaprotestował, tylko usłyszałem, że kiedyś był radykałem. A dlatego to dla mnie nieistotne, że były to czasy PRL-u, bo jego straszenie PiS-em to jak działania PRL-owskich służb, które straszyło żukiem z Kolorado. Zatem ta brudna kampania PBK to jak straszenie komunistów amerykańską stonką.
    Odpowiedz
  • Re: Debata|MarNiok 17.05.2015, 21:43
    końcówka i finisz dla Dudy przez co zostanie lepiej zapamiętany przez telewidzów
    Boże użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić,odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości abym odróżniał jedno od drugiego.
    Odpowiedz
  • Re: Debata|Teofila (w podróży) 17.05.2015, 21:48

końcówka i finisz dla Dudy przez co zostanie lepiej zapamiętany przez telewidzów

Dokładnie.
    Końcówkę Duda miał bardzo dobrą.
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: Debata|Polipid3 17.05.2015, 21:45
    Legendowany na opozycjonistę ...co za bezczelność!
    Odpowiedz
  • Re: Debata|Tomas1965 17.05.2015, 21:49

Komorowskiego "legendować"nie trzeba. Tak samo jak Macierewicza, Kuronia, czy Lityńskiego. Albo Lecha Kaczyńskiego.
    "Legendowanie" Jarosława to dopiero bezczelność.
    Odpowiedz
  • Re: Debata|Tomas1965 17.05.2015, 21:49

Komorowskiego "legendować"nie trzeba. Tak samo jak Macierewicza, Kuronia, czy Lityńskiego. Albo Lecha Kaczyńskiego.
    "Legendowanie" Jarosława to dopiero bezczelność.
    Odpowiedz
  • Re: Debata|Teofila (w podróży) 17.05.2015, 21:47
    Trzeba uczciwie przyznać, że Komorowski był lepiej przygotowany - sprawniej operował faktami i liczbami.

Ale:

ostatni punkt debaty pogrążył go w moim odczuciu - już wcześniejsze ataki na Dudę były niesmaczne ("blokowanie etatu..."), ale to, co było na koniec - to już jakaś paranoja.
    Natomiast Duda na koniec wypadł bardzo dobrze - pozytywna wypowiedź, bez ataków. I dobrze.

Głosuję na Dudę, oczywiście.
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook