Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Czyżby to ateistyczny lewak ?

dodano: 10.10.2019, 11:34
akcje wątku: drzewko

Autor: Ethanol

Michał Cessanis, dziennikarz i partner wiceprezydenta Warszawy Pawła Rabieja, który niegdyś wrzucił do sieci zdjęcie z ich sypialni oznajmił właśnie Polakom, że należy do „elity intelektualnej tego kraju”.

https://pbs.twimg.com/media/EGgIHPNWwAAEv5B.jpg:large

• Re: Czyżby to ateistyczny lewak ?|Ethanol 10.10.2019, 11:34
    Odpowiedz
  • Re: Czyżby to ateistyczny lewak ?|Ethanol 10.10.2019, 11:35
    kurcze
    nie widac jaki elitarny ma zegarek i telefon
    Odpowiedz
  • Re: Czyżby to ateistyczny lewak ?|tia 10.10.2019, 17:28
    Nie posądziłbym tego człowieka, że należy do intelektualnej elity naszego kraju i nie dlatego, iżby ktokolwiek mógł mnie posądzić o homofobię, na którą nie cierpię. Intelektualistę poznaje się po czynach i osiągnieciach, a nie po tym jak się przechwala o swoim intelektualizmie - o takich to raczej się mówi, że mogą mieć poważne zaburzenie narcystyczne i z tej przyczyny można takim poradzić, aby nie bali się skonsultować z psychiatrą.
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: Czyżby to ateistyczny lewak ?|Leteryk 10.10.2019, 18:22

Nie posądziłbym tego człowieka, że należy do intelektualnej elity naszego kraju i nie dlatego, iżby ktokolwiek mógł mnie posądzić o homofobię, na którą nie cierpię. Intelektualistę poznaje się po czynach i osiągnieciach, a nie po tym jak się przechwala o swoim intelektualizmie - o takich to raczej się mówi, że mogą ...

Ale to jest #twitter. Tam się pisze krótko i dobitnie. Może czasem z przerysowaniem. Jest tylko 280 znaków do dyspozycji.
    Let it be.
    Odpowiedz
  • Re: Czyżby to ateistyczny lewak ?|tia 11.10.2019, 0:14

Ale to jest #twitter. Tam się pisze krótko i dobitnie. Może czasem z przerysowaniem. Jest tylko 280 znaków do dyspozycji.

Dlatego nie mógłbym założyć tam konta - nie lubię takich pisarskich ograniczeń.
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: Czyżby to ateistyczny lewak ?|Cyrenejczyk 10.10.2019, 18:35

Nie posądziłbym tego człowieka, że należy do intelektualnej elity naszego kraju i nie dlatego, iżby ktokolwiek mógł mnie posądzić o homofobię, na którą nie cierpię. Intelektualistę poznaje się po czynach i osiągnieciach, a nie po tym jak się przechwala o swoim intelektualizmie - o takich to raczej się mówi, że mogą ...

cóż ty tak co rusz zastrzegasz się, że nie jesteś homofobem i żeby nikt cię o to nie posądził
    Odpowiedz
  • Re: Czyżby to ateistyczny lewak ?|Ethanol 10.10.2019, 19:58

cóż ty tak co rusz zastrzegasz się, że nie jesteś homofobem i żeby nikt cię o to nie posądził

bo chce nalezec do elity intelektualnej :))
    Odpowiedz
  • Re: Czyżby to ateistyczny lewak ?|tia 11.10.2019, 0:11

bo chce nalezec do elity intelektualnej :))

Takiego zaszczytu nie potrzebuję, chociaż chciałbym kiedyś się znaleźć pośród Sokratesa, Heideggera i Derridy - fajnie by było, gdyby to było możliwe, nawet gdyby miałoby się to wiązać z jakimkolwiek kręgiem piekielnym.
    Odpowiedz
  • Re: Czyżby to ateistyczny lewak ?|tia 11.10.2019, 0:21

Ty żeś mnie już o takie rzeczy na forum posądzał, że spodziewałem się twojej obecności, więc przezornie nie dałem ci powodu, abyś mnie o homofobię posądził, chyba że zmyślisz sobie, że jestem kryptohomofobem.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook