Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Czyżby podwójne standardy co do "godności zaufania"?

dodano: 4.06.2021, 18:35
akcje wątku: drzewko

Autor: Wniosek

"Godny zaufania naukowiec publikuje w renomowanym pismie, robi peer review itd, a nie chodzi po programanch telewizyjnych, zeby oglaszac "sensacje"". Duinne

Źródło:

https://www.fronda.pl/forum/szkodliwe-bialko-kolca-wydostaje-sie-do-krwi-krwioobiegu,105993.html

"WASZYNGTON – amerykański gigant farmaceutyczny Pfizer Inc. i jego spółka zależna Pharmacia & Upjohn Company Inc. (zwane dalej łącznie „Pfizer”) zgodziły się zapłacić 2,3 miliarda dolarów, największą w historii Departamentu Sprawiedliwości ugodę dotyczącą oszustw związanych z opieką zdrowotną"... tłumaczone z:

https://www.justice.gov/opa/pr/justice-department-announces-largest-health-care-fraud-settlement-its-history

• Re: Czyżby podwójne standardy co do "godności zaufania"?|gatak 4.06.2021, 19:58
    "Mianem „notorycznego oszusta”, a nawet „notorycznego przestępcy” określili federalni prokuratorzy USA farmaceutyczny koncern Pfizer podczas konferencji prasowej w Waszyngtonie w roku 2009. A to dlatego, że wielokrotnie dopuszczał się on „przestępstw przeciwko bezpieczeństwu pacjentów” przyjmujących wyprodukowane przez niego medykamenty.
    Tylko w latach 2002–2009 koncern Pfizer ukarano czterokrotnie, zaledwie kilka miesięcy wcześniej zapłacił 75 mln dol. kary za nielegalne testowanie antybiotyków na dzieciach w Nigerii."
    https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/528159-notoryczny-oszust-i-modyfikacja-genetyczna

Odpowiedz
  • Re: Czyżby podwójne standardy co do "godności zaufania"?|Wniosek 4.06.2021, 20:32

"Mianem „notorycznego oszusta”, a nawet „notorycznego przestępcy” określili federalni prokuratorzy USA farmaceutyczny koncern Pfizer podczas konferencji prasowej w Waszyngtonie w roku 2009. A to dlatego, że wielokrotnie dopuszczał się on „przestępstw przeciwko bezpieczeństwu pacjentów” przyjmujących wyprodukowane przez niego medykamenty.
    Tylko w latach 2002–2009 koncern Pfizer ukarano czterokrotnie, zaledwie kilka ...

Dzięki, to też się przyda.
    Odpowiedz
  • Re: Czyżby podwójne standardy co do "godności zaufania"?|Legendarny Detektyw Inwektyw 4.06.2021, 20:05
    Dlaczego największy ból dupy mają ci, którzy nie chcą się wcale szczepić, czy to szczepionką mRNA czy wektorową?

https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2016/07/11986db23274498fec6beb305708211d.jpg
    Na wszystko mam odpowiedź ostrą.
    Odpowiedz
  • Re: Czyżby podwójne standardy co do "godności zaufania"?|Wniosek 4.06.2021, 20:32

Dlaczego największy ból dupy mają ci, którzy nie chcą się wcale szczepić, czy to szczepionką mRNA czy wektorową?

https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2016/07/11986db23274498fec6beb305708211d.jpg

Nie ból... zwyczajnie niektórym zależy na innych ludziach. Nie poszedłbym do restauracji, która ma ma historię podawanie zepsutego jedzenia, lub problemów z higieną itp. Innym też bym tego nie polecał. Niby dlaczego miałbym traktować firmę, która ma złą historię, jako organizację, której mam powierzyć swoje zdrowie? Bezkarność rozzuchwala, karny nieadekwatne, a nawet mniejsze niż zyski jakie ewentualnie można osiągnąć poprzez przestępczą działalność, działają analogicznie.
    Odpowiedz
  • Re: Czyżby podwójne standardy co do "godności zaufania"?|Legendarny Detektyw Inwektyw 4.06.2021, 20:36

Nie ból... zwyczajnie niektórym zależy na innych ludziach. Nie poszedłbym do restauracji, która ma ma historię podawanie zepsutego jedzenia, lub problemów z higieną itp. Innym też bym tego nie polecał. Niby dlaczego miałbym traktować firmę, która ma złą historię, jako organizację, której mam powierzyć swoje zdrowie? Bezkarność rozzuchwala, karny nieadekwatne ...

Um canto: oprócz Comirnaty™ firmy Pfizer jest na świecie dostępnych circa 20 innych szczepionek. Preparatów — jak mówią niektórzy. Co nie zmienia sedna sprawy.

Czy ktoś na tym upadłym portalu pana Grzesika lobbuje przeciw rosyjskiej szczepionce Sputnik-V?

Odpowiedz
  • Re: Czyżby podwójne standardy co do "godności zaufania"?|Wniosek 4.06.2021, 20:40

Um canto: oprócz Comirnaty™ firmy Pfizer jest na świecie dostępnych circa 20 innych szczepionek. Preparatów — jak mówią niektórzy. Co nie zmienia sedna sprawy.

Czy ktoś na tym upadłym portalu pana Grzesika lobbuje przeciw rosyjskiej szczepionce Sputnik-V?

Zapewne Pan bardziej śledzi co się dzieje na tym forum niż ja.
    Odpowiedz
  • Re: Czyżby podwójne standardy co do "godności zaufania"?|Wniosek 4.06.2021, 20:37

Nie ból... zwyczajnie niektórym zależy na innych ludziach. Nie poszedłbym do restauracji, która ma ma historię podawanie zepsutego jedzenia, lub problemów z higieną itp. Innym też bym tego nie polecał. Niby dlaczego miałbym traktować firmę, która ma złą historię, jako organizację, której mam powierzyć swoje zdrowie? Bezkarność rozzuchwala, karny nieadekwatne ...

podawania*
    Odpowiedz
  • Re: Czyżby podwójne standardy co do "godności zaufania"?|Miecz Damoklesa 7.06.2021, 22:59

"Niby dlaczego miałbym traktować firmę, która ma złą historię"

A do kościółka pan tupta co niedzielę?
    ***** *** | Nie będą nas strugacze mebli pouczać w kwestiach światopoglądowych.
    Odpowiedz
  • Re: Czyżby podwójne standardy co do "godności zaufania"?|Legendarny Detektyw Inwektyw 4.06.2021, 20:45
    Kości zostały rzucone. Cała moja rodzina jest zaszczepiona. Najmłodszy brat za parę dni pobiera drugą dawkę.

Jeżeli glikoproteina S produkowana przez mRNA szczepionki zamieni nas w zombies, damy znać PT #fforowiczom.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook