Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Czy ufać "kato-celebrytom"?

dodano: 18.06.2016, 10:51
akcje wątku: drzewko

Autor: Mirosław Salwowski

Zachęcam do odwiedzania stron, którą redaguję: www.kulturadobra.pl; www.salwowski.net. Osoby, które chciałyby się mną skontaktować mogą pisać na poniższy adres mailowy: [email protected]

• Re: Czy ufać "kato-celebrytom"?|Piech 18.06.2016, 12:58
    Myślę, że to nie dekolt Kożuchowskiej i dowcipy Pazury są zgorszeniem, ale samo to rozpaczliwe podpinanie się pod media. Pamiętam prymasa (obecnego) jak przed jakąś transmisją mszy przyczłapał posłusznie do stanowiska sprawozdawcy telewizyjnego, aby odpowiedzieć mu na kilka pytań. I porównałem go z Wyszyńskim, który idąc nawet nie spoglądał w ich stronę.... Czegóż więc wymagać od chłystków z redakcji katolickich?
    Odpowiedz
  • Re: Czy ufać "kato-celebrytom"?|Adalbert1241 18.06.2016, 13:19

Myślę, że to nie dekolt Kożuchowskiej i dowcipy Pazury są zgorszeniem, ale samo to rozpaczliwe podpinanie się pod media. Pamiętam prymasa (obecnego) jak przed jakąś transmisją mszy przyczłapał posłusznie do stanowiska sprawozdawcy telewizyjnego, aby odpowiedzieć mu na kilka pytań. I porównałem go z Wyszyńskim, który idąc nawet nie spoglądał w ...

Ditto.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook