Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Czy to prawda czy kłamstwo ?

dodano: 17.10.2019, 14:10
akcje wątku: drzewko

Autor: Bahram

Jest prawdą że na Synodzie Amazońskim papież Franciszek i jego otoczenie kłaniali się bóstwom pogańskim czy to fałsz wrogów Franciszka ? Bo chciałbym to wiedzieć żeby nie oczerniać papieża jeśli ta wiadomość to fake i papież nie czci tam demonów. No więc czcił bożki czy nie ? 

• Re: Czy to prawda czy kłamstwo ? |ProjectPi v2 17.10.2019, 14:12
    Kąpał się w krwi menstruacyjnej dziewic, ale nie wiem, czy to wystarczy za odpowiedź. Może po porostu przyjmij cokolwiek i uwierz w to niezachwianie.
    Odpowiedz
  • Re: Czy to prawda czy kłamstwo ? |ℳrohny 17.10.2019, 14:14
    To nieprawda, że papa Francisco czcił demony.
    Mrohens zevende bier
    Odpowiedz
  • Re: Czy to prawda czy kłamstwo ? |Bahram 17.10.2019, 14:16
    Nie ma innych możliwości jak te dwie: Albo czcił bogów pogańskich albo został o to fałszywie oskarżony. No więc robił to czy nie ? Prosta odpowiedź.
    Odpowiedz
  • Re: Czy to prawda czy kłamstwo ? |Cuba Libre 17.10.2019, 14:18

Nie ma innych możliwości jak te dwie: Albo czcił bogów pogańskich albo został o to fałszywie oskarżony. No więc robił to czy nie ? Prosta odpowiedź.

Pogańskie dewy stały się chrześcijańskimi demonami.
    «Yo soy un hombre sincero. De donde crece la palma, Y antes de morirme quiero. Echar mis versos del alma. Yo vengo de todas partes, Y hacia todas partes voy: Arte soy entre las artes, En los montes, monte soy. Yo sé los nombres extraños. De las yerbas y las flores, Y de mortales engaños, Y de sublimes dolores.»
    Odpowiedz
  • Re: Czy to prawda czy kłamstwo ? |Annbis 17.10.2019, 14:16
    W wątkach dotyczących tematyki Synodu Amazońskiego i Bergoglia znajdziesz linki do filmów, konferencji, wypowiedzi różnych osób zainteresowanych tematem, a więc możesz jak najbardziej wyrobić sobie samodzielne zdanie, a nie sugerować się osądem domorosłych zwolenników, czy przeciwników.
    Odpowiedz
  • Re: Czy to prawda czy kłamstwo ? |Bahram 17.10.2019, 14:21

W wątkach dotyczących tematyki Synodu Amazońskiego i Bergoglia znajdziesz linki do filmów, konferencji, wypowiedzi różnych osób zainteresowanych tematem, a więc możesz jak najbardziej wyrobić sobie samodzielne zdanie, a nie sugerować się osądem domorosłych zwolenników, czy przeciwników.

Ale ja bynajmniej nie wierzę w swój osąd bo nie uważam się za wyrocznie a wiadomo że Franciszek ma wielu wrogów. No więc wyjaśnijcie mnie prostemu człowiekowi ten problem, bardzo o to proszę: Czcił bałwany czy nie ? Boję się bowiem fake newsów.
    Odpowiedz
  • Re: Czy to prawda czy kłamstwo ? |Cuba Libre 17.10.2019, 14:23

Ale ja bynajmniej nie wierzę w swój osąd bo nie uważam się za wyrocznie a wiadomo że Franciszek ma wielu wrogów. No więc wyjaśnijcie mnie prostemu człowiekowi ten problem, bardzo o to proszę: Czcił bałwany czy nie ? Boję się bowiem fake newsów.

Nie czcił bałwanów (elohim).
    «Yo soy un hombre sincero. De donde crece la palma, Y antes de morirme quiero. Echar mis versos del alma. Yo vengo de todas partes, Y hacia todas partes voy: Arte soy entre las artes, En los montes, monte soy. Yo sé los nombres extraños. De las yerbas y las flores, Y de mortales engaños, Y de sublimes dolores.»
    Odpowiedz
  • Re: Czy to prawda czy kłamstwo ? |Annbis 17.10.2019, 14:27

"Ale ja bynajmniej nie wierzę w swój osąd"

- To po co Pan Bóg obdarzył Cię rozumem? A może się mylę?
    Odpowiedz
  • Re: Czy to prawda czy kłamstwo ? |Cyrenejczyk 17.10.2019, 14:36

^
    tym bardziej, że przeciętny wyborca Konfederacji jest inteligentny w przeciwieństwie do przeciętnego wyborcy PiS-u
    Odpowiedz
  • Re: Czy to prawda czy kłamstwo ? |Bahram 17.10.2019, 14:36

Mogę się mylić i wolę się upewnić. Mam swój osąd ale chciałbym zobaczyć co tym myślą też inni bo może przeczytałem fake i moja opinia jest błędna. Człowiek nie jest nieomylny.
    Odpowiedz
  • Re: Czy to prawda czy kłamstwo ? |ኦሳይረስ 17.10.2019, 14:44

Mogę się mylić i wolę się upewnić. Mam swój osąd ale chciałbym zobaczyć co tym myślą też inni bo może przeczytałem fake i moja opinia jest błędna. Człowiek nie jest nieomylny.

Posłuchaj razem ze swoimi protestanckimi sąsiadami:
    If God be for us
    Who shall be against us?
    እናም ይህን ሁሉ ስለምወድህ.
    Odpowiedz
  • Re: Czy to prawda czy kłamstwo ? |Bahram 17.10.2019, 14:51

Posłuchaj razem ze swoimi protestanckimi sąsiadami:
    If God be for us
    Who shall be against us?

To nie jest odpowiedź na moje pytanie. A moje pytanie jest proste jak cep. Czcił te bożki czy nie ?Tak albo nie.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook