Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Czy świat jest pełen zwierzęcych dwunastolatek pragnacych by je pokrył biały samiec czyli rzecz o pewnym dziennikarzu Trójki

dodano: 22.05.2020, 14:08
akcje wątku: drzewko

Autor: Darcheville

„Nic nie powinno cię niepokoić, nic nie ma prawa cię przerażać, wszystko mija. Bóg się nie zmienia. Cierpliwość osiąga wszystko. Kto ma Boga, temu nie brakuje niczego,sam Bóg wystarczy” św.Teresa z Avila

,,Czasem proszą jedynie o śniadanie. Częstokroć proszą tylko o to, by je wziąć. A są nie do wyobrażenia piękne. Nie sądzę, by znalazł się zdrowy mężczyzna, który umie oprzeć się ich urokowi. Nie jest to bowiem wdzięk ludzki, do którego przywykliśmy, ale zwierzęcy. Te dziewczyny proszą, by je pokryć. "

,,Prawdę mówiąc od pierwszej mojej wyprawy do północnej Afryki mam pewną słabość do małych Arabek. „Czarodziejki" – powiedział o nich Adam rano przy promie, kiedy dziewczynka może dwunastoletnia, z figlarnie opartą na biodrze ręką patrzyła na niego z żarem, przed którym nie ma ucieczki. To dobre słowo, czarodziejki. W Dajr al-Madinie odnalazłem wśród oblepiających mnie dzieci takie śliczne małe zwierzątka. Miałem w portfelu kilka banknotów. Może trzy funty. W hotelu dwudziestopięciofuntówki. Je uszczęśliwia funt, nawet dwadzieścia pięć piastrów. Przychodziły mi do głowy myśli występne, że za dwudziestkę mógłbym taką pachnącą miodem, śniadą dziewczynkę wziąć do swojego hotelu i pieścić przez wiele godzin."

To fragment jednej z książek (,,Chwila przed zmierzchem") Marcina Kydryńskiego. Tak, Kydryński to jeden z tych, za którymi na salonach aktualnie w dobrym tonie jest ronić łezki po tym jak opuścił ,,Trójkę" w geście protestu. Jeden z tych, za którymi każą nam teraz tęsknić. Pozwólcie, że nie wykonam tego rozkazu.

Świat się prawdopodobnie kończy, bo rano broniłem przed przedwczesnym linczem Kubę Wojewódzkiego (!!!), a teraz zacytuję tekst sprzed kilku lat... jednego z najbardziej irytujących lewaków w historii polskiego lewactwa, czyli - Jasia Kapelę. Ale co ja poradzę, że ujął to tak genialnie, że nawet nie mam po czym poprawiać...?

,,Osobiście uważam, że każdy zdrowy mężczyzna potrafi się takiemu urokowi oprzeć. I trzeba być naprawdę chorym, żeby uważać inaczej. Tomasz Lis zapewne by jednak ze mną polemizował. W najnowszym „Newsweeku” (pisane w 2016 - dop. RP), którego jest redaktorem naczelnym, możemy przeczytać pean na cześć Kydryńskiego. (...) Bardziej jednak mnie interesuje jego splecenie z polskimi elitami, które udają, że nie zauważyły tych rasistowskich i pedofilskich wypowiedzi. I nie przeszkadza im, że Marcin Kydryński nigdy nie zrozumiał, na czym polegał jego błąd. Ale może akceptacja rasizmu i pedofilii są w tym środowisku normą? Pamiętamy przecież żarliwą obronę Polańskiego.

Może rzeczywiście świat jest pełen zwierzęcych dwunastolatek marzących o tym, żeby je pokrył jakiś bogaty polski samiec? Mam jednak wrażenie, że nie. I że trzeba być naprawdę ślepym, żeby nie rozumieć, że rucha się dziecko, które nie jest świadome konsekwencji swoich czynów. Zapewne części polskich elit to nie przeszkadza. Konsekwencje to nie jest coś, czym elity specjalnie by się przejmowały. Ostatecznie bogaci wyżywią się sami. A jednak fakt, że prawie nikt w tym kraju nie ma z tym problemu, jest dla mnie nie do pojęcia. Co jest nie tak z tymi ludźmi? Naprawdę trzeba bronić rasistów i zboczeńców, bo są dżentelmenami i czytają po angielsku? A teraz, czy naprawdę się dziwicie, że ludzie was nienawidzą, skoro potraficie usprawiedliwić największe obrzydlistwo, o ile tylko popełniają je wasi kulturalni koledzy?"

https://m.facebook.com/razproza/posts/2655478084663608?__tn__=K-R

• Re: Czy świat jest pełen zwierzęcych dwunastolatek pragnacych by je pokrył biały samiec czyli rzecz o pewnym dziennikarzu Trójki|Annbis 22.05.2020, 14:20

Boże!
    I jak tu nie reagować?
    "Po śmierci czeka nas wszakże jeszcze drugi sąd, Sąd Ostateczny. Ten sąd jest potrzebny, bo, jak wyjaśnia św. Tomasz z Akwinu, sąd szczegółowy dotyczy człowieka jako jednostki, a Sąd Ostateczny – ludzi jako rasy i wspólnoty; to na nim dojdzie do oddzielenia dobrych od złych. Jest to związane również z tym, że nasze czyny żyją po naszej śmierci; św. Tomasz podaje przykład Ariusza, z którego powodu do końca świata istnieć będzie herezja, oraz przykład Apostołów, dzięki którym do końca głoszona będzie Ewangelia".
    https://www.pch24.pl/prof--roberto-de-mattei--wielu-biskupow-nurza-sie-w-ateizmie--ale-chrystus-zwyciezy-,76142,i.htm
    Odpowiedz
  • Re: Czy świat jest pełen zwierzęcych dwunastolatek pragnacych by je pokrył biały samiec czyli rzecz o pewnym dziennikarzu Trójki|Darcheville 22.05.2020, 14:35

Boże!
    I jak tu nie reagować?
    "Po śmierci czeka nas wszakże jeszcze drugi sąd, Sąd Ostateczny. Ten sąd jest potrzebny, bo, jak wyjaśnia św. Tomasz z Akwinu, sąd szczegółowy dotyczy człowieka jako jednostki, a Sąd Ostateczny – ludzi jako rasy i wspólnoty; to na nim dojdzie do oddzielenia dobrych od złych ...

Najlepsze (najgorsze) jest to ze właściwie taki Kydrynski nadal jest osobą poważaną,autorytetem radiowym etc.
    Że dziś jak pisze autor cytowanego wpisu każe sie nam po nim płakać.
    Takie mamy "elyty"
    „Nic nie powinno cię niepokoić, nic nie ma prawa cię przerażać, wszystko mija. Bóg się nie zmienia. Cierpliwość osiąga wszystko. Kto ma Boga, temu nie brakuje niczego,sam Bóg wystarczy” św.Teresa z Avila
    Odpowiedz
  • Re: Czy świat jest pełen zwierzęcych dwunastolatek pragnacych by je pokrył biały samiec czyli rzecz o pewnym dziennikarzu Trójki|Annbis 22.05.2020, 15:02

Najlepsze (najgorsze) jest to ze właściwie taki Kydrynski nadal jest osobą poważaną,autorytetem radiowym etc.
    Że dziś jak pisze autor cytowanego wpisu każe sie nam po nim płakać.
    Takie mamy "elyty"

Owe zdegenerowane "autorytety" wyrosły samopas, bez żadnej nauki o Bogu, Przykazaniach Bożych, poza normalną rodziną, w której kształtowane powinny być ich sumienia, moralność, światopogląd.
    Wszak taki Marcin Kydryński, syn Lucjana Kydryńskiego, który do grobowej deski nie wychodził ze studio telewizyjnego i Haliny Kunickiej, rozrywkowej piosenkarki praktycznie rodziców nie widywał i nie miał normalnego domu. Jego żona Anna Maria Jopek jest córką tenora Stanisława Jopka i Marii Stankiewicz. Oboje występowali w Zespole Pieśni i Tańca „Mazowsze”; czy zabierali córkę ze sobą w odwieczne turnee po świecie?

I tak można prześledzić losy owych "elit", a jedne bardziej żałosne od drugich. Co oni sobą reprezentują?
    Odpowiedz
  • Re: Czy świat jest pełen zwierzęcych dwunastolatek pragnacych by je pokrył biały samiec czyli rzecz o pewnym dziennikarzu Trójki|Piano 22.05.2020, 14:29
    Brawo za przypomnienie tych cytatów, powinny być rozpowszechniane !
    Odpowiedz
  • Re: Czy świat jest pełen zwierzęcych dwunastolatek pragnacych by je pokrył biały samiec czyli rzecz o pewnym dziennikarzu Trójki|Zawistowski 22.05.2020, 14:58
    No i mam dzong.
    Z jednej strony lansujemy klimat i kulturę (i mówię nie o lewakach a o prawakach i ambonach), w której mężczyzna targany jest niemal wrodzonym pożądaniem, kobieta - i ta ładna i średnia, może praktycznie wszystko, jako "dawca" wdzięku i uroku a jej atuty (także te blade i nie całkiem młode) mają powodować zanik zdrowego rozsądku. Kobieta w tej kulturze a wydzielać swą aprobatę i seksualność, niczym psi ochłap i kierowana jedynie miłością i poświęceniem oddawać się sponiewieranemu mężczyźnie.
    Ta wizja mi nie odpowiada i jest niemal przeciwieństwem przekazów latynoskich i hiszpańskich, w których seks i jego pożądanie wpisane są w kobiecą emocjonalność, słabość a czasem i zmienność. Typowy tam obrazek pożycia to kobieta wskakująca na mężczyznę.

Zatem Kydrański oddał hołd kulturze w jakiej wzrastał (co wcale mi się nie podoba) opisał siebie, jako istotę słabą, wskazując jednak że obiekt owej słabości jest daleko doskonalszy od tego, którego zdrowie opija się z okazji "Dnia Kobiet". Pozwolę sobie przypomnieć, że do roku 2015 wiekiem pożycia i małżeństwa było w Hiszpanii 14 lat co zmieniono pod naciskiem lewicowej i masońskiej ONZ na 16. Jak jest w Afryce... nie wiem, w każdym reazie dziewczyna z mojej gminy, poniżej ma lat 14
    http://nad.pisz.pl/images/2020/05/22/44520843_1955483451198122_1006941514745511936_o.jpg
    "Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Przeciw takim [cnotom] nie ma Prawa*. (Ga 5,22-23)
    Odpowiedz
  • Re: Czy świat jest pełen zwierzęcych dwunastolatek pragnacych by je pokrył biały samiec czyli rzecz o pewnym dziennikarzu Trójki|Darcheville 22.05.2020, 15:16

No i mam dzong.
    Z jednej strony lansujemy klimat i kulturę (i mówię nie o lewakach a o prawakach i ambonach), w której mężczyzna targany jest niemal wrodzonym pożądaniem, kobieta - i ta ładna i średnia, może praktycznie wszystko, jako "dawca" wdzięku i uroku a jej atuty (także te blade i ...

O to ciekawe,piszesz ze Kydrynski wzrastał w kulturze arabskiej?
    To by wiele wyjaśniało,ale nie wszystko ;)

Czy uważasz ze Europejczyk jadący do Afryki i zaciagajacy do hotelu dwunastolatkę jest ok?...
    Dodam ze on nie chce jej brać za żonę,on chce to "zwierzątko" "pokryć"
    ?
    Odpowiedz
  • Re: Czy świat jest pełen zwierzęcych dwunastolatek pragnacych by je pokrył biały samiec czyli rzecz o pewnym dziennikarzu Trójki|MH 22.05.2020, 15:19

Czy uważasz ze Europejczyk jadący do Afryki i zaciagajacy do hotelu dwunastolatkę jest ok?...
    ?

Masz jakiś fetysz lub fantazje seksualne, z których musisz się spowiadać?
    … So maybe I'm blind. But I'm only human after all.
    Odpowiedz
  • Re: Czy świat jest pełen zwierzęcych dwunastolatek pragnacych by je pokrył biały samiec czyli rzecz o pewnym dziennikarzu Trójki|Zawistowski 22.05.2020, 16:30

?

Widocznie nie napisałem zrozumiale.
    Kydrynski wyrastał w kulturze polskiej, jak my.
    Kultura ta głosi (powtarzam słowo głosi od głośności), że wdzięk kobiecy jest magnesem niemal zniewalającym wolę, dlatego m.in kobiety winny wdzięki te ukrywać i w zależności od sumienia - sprezentować ukochanemu, lub sprzedać, co jest naganne.
    Południowa kultura (czyli ta druga) bliższa jest wersji biblijnej, gdzie kobiecie przerodzono pożądanie do tego stopnia, że daje to władzę mężczyźnie (zob. Pieśń o Miłości i Wygnanie z Raju).
    Zatem na południu mężczyzna uczony jest, że kobieta go pożąda a on ma zachować rozsądek, w Polsce - kobieta co najwyżej wyraża zgoda a jeśli daje, to "jak nie skorzystać". W młodości miałem stosowność niekorzystania i faktycznie obawiałem się łatki "kaleki", dziwaka lub "pedała".

Zatem facet ze świata, gdzie "jak jest okazja to przecież trzeba", trafia do świata, gdzie okazja aż się prosi i pisze po polsku, do Polaków, co czuje. Nie wiem, może nie powinien, nie jestem literatem.
    W każdym razie to gdzie mieszkam kobiety chodzą prawie nagie (na plaży topless), bardzo łatwo rozpoznać krajan po tym właśnie, że patrzą na to jak na promocję.
    Ale to nie jest promocja i nie ma tym kasy i to co mnie razi w treści, to kalkulacja.
    A pani na fotce wygrała MISS Południa - największy tutaj konkurs tego rodzaju. Nagrodą jest 100€ w postaci bonu na zakupy, w jednym sklepie, w konkursach katolickich (np. z okazji Bożego Ciała) nie ma takich nagród. https://youtu.be/DJX46fIpKPE?t=130
    "Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Przeciw takim [cnotom] nie ma Prawa*. (Ga 5,22-23)
    Odpowiedz
  • Re: Czy świat jest pełen zwierzęcych dwunastolatek pragnacych by je pokrył biały samiec czyli rzecz o pewnym dziennikarzu Trójki|Darcheville 22.05.2020, 16:40

Widocznie nie napisałem zrozumiale.
    Kydrynski wyrastał w kulturze polskiej, jak my.
    Kultura ta głosi (powtarzam słowo głosi od głośności), że wdzięk kobiecy jest magnesem niemal zniewalającym wolę, dlatego m.in kobiety winny wdzięki te ukrywać i w zależności od sumienia - sprezentować ukochanemu, lub sprzedać, co jest naganne.
    Południowa kultura (czyli ...

Tyle ze nawet jak pójść tym torem to tu nie mamy wcale do czynienia z wdziękiem kobiety,tylko z dwunastoletnim dzieckiem,tak czlowiek wychowany w kulturze europejskiej powinien(jesli jest zdrowy) postrzegać dwunastoletnią arabkę
    Mam nadzieję ze kolega się ze mną zgadza
    Odpowiedz
  • Re: Czy świat jest pełen zwierzęcych dwunastolatek pragnacych by je pokrył biały samiec czyli rzecz o pewnym dziennikarzu Trójki|Zawistowski 22.05.2020, 16:55

Tyle ze nawet jak pójść tym torem to tu nie mamy wcale do czynienia z wdziękiem kobiety,tylko z dwunastoletnim dzieckiem,tak czlowiek wychowany w kulturze europejskiej powinien(jesli jest zdrowy) postrzegać dwunastoletnią arabkę
    Mam nadzieję ze kolega się ze mną zgadza

Tak - tu Ci przyznam rację. Autor sam pisze o dzieciach i wieku 12 lat, więc to samo już powinno stanowić skuteczny anty afrodyzjak.
    Co innego jeśłi np. spotkałby taką Damirs (z fotki) a później dowiedział się, że (w naszych kategoriach) jest nieletnia
    Odpowiedz
  • Re: Czy świat jest pełen zwierzęcych dwunastolatek pragnacych by je pokrył biały samiec czyli rzecz o pewnym dziennikarzu Trójki|Boski 22.05.2020, 19:43

?

Zawistowskiemu chodziło chyba o to że czasami nikt nie jest w stanie określić wieku dziewczyny.Wygląd o tym nie świadczy.
    Kiedyś miałem za sąsiadkę,koleżankę która miał 13 lat(ja miałem15) a wyglądała fizycznie na 18 lub więcej i oczywiście dorośli faceci chcieli się z nią umawiać na randki i ją zaczepiali.
    Dziś moglibyśmy powiedzieć że ci dorośli to pedofile:) ale przecież nikt nie chodzi z dowodem przy sobie (lub legitymacją szkolną)
    Odpowiedz
  • Re: Czy świat jest pełen zwierzęcych dwunastolatek pragnacych by je pokrył biały samiec czyli rzecz o pewnym dziennikarzu Trójki|Darcheville 22.05.2020, 19:57

Zawistowskiemu chodziło chyba o to że czasami nikt nie jest w stanie określić wieku dziewczyny.Wygląd o tym nie świadczy.
    Kiedyś miałem za sąsiadkę,koleżankę która miał 13 lat(ja miałem15) a wyglądała fizycznie na 18 lub więcej i oczywiście dorośli faceci chcieli się z nią umawiać na randki i ...

Kydrynski nie miał z tym problemu,wyraźnie pisze o dziewczynkach około dwunastoletnich.

Natomiast to o czym piszesz,jest na to sposób,wystarczy zamienić z taką dziewczyną dwa słowa i już wiemy z kim mamy do czynienia,jest naprawdę przepaść intelektualna między 13latką a 18latką,czy nawet w sposobie zachowania,poruszania się etc.
    Po prostu widać ze mamy do czynienia z wyrośniętym,ale dzieckiem
    Odpowiedz
  • Re: Czy świat jest pełen zwierzęcych dwunastolatek pragnacych by je pokrył biały samiec czyli rzecz o pewnym dziennikarzu Trójki|Boski 22.05.2020, 20:15

Kydrynski nie miał z tym problemu,wyraźnie pisze o dziewczynkach około dwunastoletnich.

Natomiast to o czym piszesz,jest na to sposób,wystarczy zamienić z taką dziewczyną dwa słowa i już wiemy z kim mamy do czynienia,jest naprawdę przepaść intelektualna między 13latką a 18latką,czy nawet w sposobie zachowania,poruszania ...

Jakoś Polański wymalowanej 13-latki nie odróżnił od pełnoletniej.
    Pewno z nią nawet nie rozmawiał ,a stylizacja wykonana przez matkę przed imprezą u Nicholsona musiał być skuteczna.
    Odpowiedz
  • Re: Czy świat jest pełen zwierzęcych dwunastolatek pragnacych by je pokrył biały samiec czyli rzecz o pewnym dziennikarzu Trójki|Darcheville 22.05.2020, 20:27

Jakoś Polański wymalowanej 13-latki nie odróżnił od pełnoletniej.
    Pewno z nią nawet nie rozmawiał ,a stylizacja wykonana przez matkę przed imprezą u Nicholsona musiał być skuteczna.

A tego to nie wiemy czy nie odróżnił
    Odpowiedz
  • Re: Czy świat jest pełen zwierzęcych dwunastolatek pragnacych by je pokrył biały samiec czyli rzecz o pewnym dziennikarzu Trójki|MH 22.05.2020, 21:11

A tego to nie wiemy czy nie odróżnił

O tzw. sprawie Polańskiego jest szeroki artykuł na anglojęzycznej wikipedii.
    … So maybe I'm blind. But I'm only human after all.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook