Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Czy Premier wykonał dobry ruch?

dodano: 24.01.2020, 21:14
akcje wątku: drzewko

Autor: twardek

Mieczysław Kwieciński, tak sobie myślę, że cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało - dla twojej przyszłości.

Czy Premier wykonał dobry ruch, czy nie? Szybkie uderzenie młotem w postaci np. zawieszenia w czynnościach tej 54-ki, na gruncie dajmy na to możliwości Izby Dyscyplinarnej, byłoby chyba mało 'czyste' - przy ściśle prawnej optyce tego rodzaju decyzji (np: mniejszość zawiesza większość?...). Łatwiej też znaleziono by jakieś oparcie dla negatywnych reakcji, niepotrzebnie zresztą aż tak respektowanego,lewactwa z KE. Zważywszy na to 'klinga' Trybunału Konstytucyjnego jest jak sądzę bardzo eleganckim rozwiązaniem, w którym odpowiedzialna za bezpieczeńtwo państwa władza wykonawcza - dostając ją od TK do ręki (a dostanie) - może wreszcie wykłuć osobników, którzy zarobaczyli tą zacną z definicji instytucję.

Jeżeli się mylę  i ZP nie wykorzysta wspaniałej okazji, którą Opatrzność, dotykając Gersdorf tchnieniem głupoty - podała rządzącym 'na tacy' - to tacy np. jak ja 'odbiorą' to sobie przy najbliższej okazji wyborczej, w słusznym przekonaniu, że dalej nie można tolerować burdelu, który z Polski robią sobie totalni przy kibicowaniu im przez rządzących, trzymających przy tym paluszek w buzi.

• Re: Czy Premier wykonał dobry ruch?|Miecz Damoklesa 24.01.2020, 21:26
    Burdel robią kaczyści, drogi twardogłowy.
    Our password - freedom and brotherhood
    Odpowiedz
  • Re: Czy Premier wykonał dobry ruch?|Adalbert1241 25.01.2020, 0:40

Burdel robią kaczyści, drogi twardogłowy.

Nie maja takich mocy sprawczych.,
    Odpowiedz
  • Re: Czy Premier wykonał dobry ruch?|tia 24.01.2020, 21:29
    Dla mnie jest zrozumiałe dlaczego "starym" Izbom SN nie podoba się Izba Dyscyplinarna. Jeżeli byłbym sędzią RP, to by mi się Izba Dyscyplinarna SN też nie podobała.
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: Czy Premier wykonał dobry ruch?|twardek 24.01.2020, 21:42

Dla mnie jest zrozumiałe dlaczego "starym" Izbom SN nie podoba się Izba Dyscyplinarna. Jeżeli byłbym sędzią RP, to by mi się Izba Dyscyplinarna SN też nie podobała.

Bój się toczy o odjęcie komandu z SN zdolności gładzenia grzechów głównych, np. popełnionych przez tych od 250 mld zł. wyprowadzonych z Polski. Albo tych, którzy sieją zgorszenie w szkole, na ulicach, w Brukseli - bezkarnie. Nie warto nawet wszczynać takich procesów, bo jak to ujął ów Neuman '.... bedą sprawy i ch.j'
    Mieczysław Kwieciński, tak sobie myślę, że cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało - dla twojej przyszłości.
    Odpowiedz
  • Re: Czy Premier wykonał dobry ruch?|Atalepszon 24.01.2020, 22:46

Bój się toczy o odjęcie komandu z SN zdolności gładzenia grzechów głównych, np. popełnionych przez tych od 250 mld zł. wyprowadzonych z Polski. Albo tych, którzy sieją zgorszenie w szkole, na ulicach, w Brukseli - bezkarnie. Nie warto nawet wszczynać takich procesów, bo jak to ujął ów Neuman '.... bedą sprawy i ...

To Pański wnuk się samozaorał na twitterze?
    Tu wódka jest dobra, choć czasy są złe, a życie naprawdę jest żywe.
    Odpowiedz
  • Re: Czy Premier wykonał dobry ruch?|Altek 24.01.2020, 22:34
    https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c4/CheckmateProper.jpg/800px-CheckmateProper.jpg
    Jeśli nie wiesz, dokąd chcesz iść, nie ma znaczenia, którą drogą pójdziesz. Lewis Carroll
    Odpowiedz
  • Re: Czy Premier wykonał dobry ruch?|twardek 24.01.2020, 22:47

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c4/CheckmateProper.jpg/800px-CheckmateProper.jpg

Ani chybi, biała królowa to p.Julia.
    Odpowiedz
  • Re: Czy Premier wykonał dobry ruch?|Nowy_Android 25.01.2020, 17:37
    "Czy Premier wykonał dobry ruch?"

Moim zdaniem to od początku je wykonuje nieprawidłowo w sprawie sądownictwa.

Teraz jest tak:
    Wszyscy sprzeczają się o to czego brakuje a czego za dużo w garnku z zupą jarzynową.

Może trzeba by wziąć gotowy i wypróbowany jeden z przepisów na tę zupę.
    I ewentualnie zagłosować, który wybieramy.
    Odpowiedz
  • Re: Czy Premier wykonał dobry ruch?|twardek 25.01.2020, 20:48

"Czy Premier wykonał dobry ruch?"

Moim zdaniem to od początku je wykonuje nieprawidłowo w sprawie sądownictwa.

Teraz jest tak:
    Wszyscy sprzeczają się o to czego brakuje a czego za dużo w garnku z zupą jarzynową.

Może trzeba by wziąć gotowy i wypróbowany jeden z przepisów na tę zupę.
    I ewentualnie ...

nominalnie system jest dobry. Brakuje gilotyny na sędziów-przestępców.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook