Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Czy ktoś wie gdzie znajduje się obraz Malczewskiego "Zesłanie studentów"?

dodano: 17.12.2019, 13:43
akcje wątku: drzewko

Autor: Darcheville

„Nic nie powinno cię niepokoić, nic nie ma prawa cię przerażać, wszystko mija. Bóg się nie zmienia. Cierpliwość osiąga wszystko. Kto ma Boga, temu nie brakuje niczego,sam Bóg wystarczy” św.Teresa z Avila

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie?

Nigdzie nie mogę takiej informacji znaleźć

Będę dzwięczny ;)

• Re: Czy ktoś wie gdzie znajduje się obraz Malczewskiego "Zesłanie studentów"?|MH 17.12.2019, 14:04
    Tego chyba nikt nie wie, bo obraz uważa się za zaginiony.

CIO: https://polona.pl/item/zeslanie-studentow,ODA5OTc5MDA/0/#info:metadata
    … So maybe I'm blind. But I'm only human after all.
    Odpowiedz
  • Re: Czy ktoś wie gdzie znajduje się obraz Malczewskiego "Zesłanie studentów"?|Darcheville 17.12.2019, 14:49

Tego chyba nikt nie wie, bo obraz uważa się za zaginiony.

CIO: https://polona.pl/item/zeslanie-studentow,ODA5OTc5MDA/0/#info:metadata

Bardzo Ci dziękuję,choć nie ukrywam ze mnie zasmuciłeś,liczyłem ze zobaczę gdzieś ten obraz...
    To dlatego nie moglem znalezc żadnego info
    „Nic nie powinno cię niepokoić, nic nie ma prawa cię przerażać, wszystko mija. Bóg się nie zmienia. Cierpliwość osiąga wszystko. Kto ma Boga, temu nie brakuje niczego,sam Bóg wystarczy” św.Teresa z Avila
    Odpowiedz
  • Re: Czy ktoś wie gdzie znajduje się obraz Malczewskiego "Zesłanie studentów"?|Stajger_Hsiwej 17.12.2019, 17:00
    Słuchałeś Kaczmarskiego?
    Odbicie lustrzane. Soft power.
    Odpowiedz
  • Re: Czy ktoś wie gdzie znajduje się obraz Malczewskiego "Zesłanie studentów"?|Darcheville 17.12.2019, 19:10

Słuchałeś Kaczmarskiego?

Jak najbardziej,to właśnie dzięki Kaczmarskiemu poznałem ten obraz
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook