Otwarte forum dyskusyjne Frondy

,,Czwarta fala pandemii? Prof. Gut: czeka nas wymieranie przeciwników szczepień".

dodano: 23.05.2021, 20:09
akcje wątku: drzewko

Autor: Sebinus

• Re: ,,Czwarta fala pandemii? Prof. Gut: czeka nas wymieranie przeciwników szczepień".|Annbis 23.05.2021, 20:20
    Kilkaset osób demonstrowało w sobotę w Warszawie w ramach „Marszu o Wolność” przeciwko wymuszanym szczepieniom i obostrzeniom sanitarnym.
    Większość protestujących stanowili młodzi ludzie, choć byli też seniorzy i rodziny z dziećmi. Wiele osób miało ze sobą biało-czerwone flagi.
    Nieśli ze sobą transparenty z hasłami „Stop Lockdown. Po pierwsze nie szkodzić” i „Medycyna czy marketing”. W trakcie marszu skandowali „Wyłącz telewizor, włącz myślenie”, „Stop segregacji sanitarnej” i „Wyszczepienie to nie jest rozwiązanie”.
    Organizatorzy przekonywali zgromadzonych, że „rząd nie może zmuszać do szczepień” oraz „że rząd nie robi nic, aby pomóc małym i drobnym przedsiębiorcom podnieść się po pandemii”.
    „Przyszliśmy tu zaprotestować przeciwko zmuszaniu nas do szczepienia się. Niby jest to dobrowolne, ale zaraz się okaże, że bez szczepienia nie będzie można wejść do sklepu czy wyjechać na wakacje” – powiedziała jedna z protestujących. „Zdejmijcie w końcu te obostrzenia. Mamy już dość”.
    W asyście policjantów manifestacja ruszyła pod budynek Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Alejach Ujazdowskich, gdzie protestujący skandowali „rząd pod sąd” i domagali się zniesienia obostrzeń sanitarnych.

Źródło: PAP, NCzas.com
    https://nczas.com/2021/05/22/warszawa-przepychanki-z-policja-podczas-marszu-o-wolnosc-video/
    Odpowiedz
  • Re: ,,Czwarta fala pandemii? Prof. Gut: czeka nas wymieranie przeciwników szczepień".|Sebinus 23.05.2021, 20:23

Kilkaset osób demonstrowało w sobotę w Warszawie w ramach „Marszu o Wolność” przeciwko wymuszanym szczepieniom i obostrzeniom sanitarnym.
    Większość protestujących stanowili młodzi ludzie, choć byli też seniorzy i rodziny z dziećmi. Wiele osób miało ze sobą biało-czerwone flagi.
    Nieśli ze sobą transparenty z hasłami „Stop Lockdown. Po pierwsze nie szkodzić ...

O uroczo marsz polaczków-egoistów.
    Odpowiedz
  • Re: ,,Czwarta fala pandemii? Prof. Gut: czeka nas wymieranie przeciwników szczepień".|Miecz Damoklesa 24.05.2021, 20:31

Nieśli ze sobą transparenty z hasłami „Stop Lockdown. Po pierwsze nie szkodzić ...

Zawsze, kiedy słyszę "Włącz myślenie" wiem, że mam do czynienia z bezmyślnym foliarzem :D
    ***** *** | Nie będą nas strugacze mebli pouczać w kwestiach światopoglądowych.
    Odpowiedz
  • Re: ,,Czwarta fala pandemii? Prof. Gut: czeka nas wymieranie przeciwników szczepień".|Zenek Pereszczako 23.05.2021, 20:23
    Papa Anusbis, trolla i boski_enrike ;D
    Odpowiedz
  • Re: ,,Czwarta fala pandemii? Prof. Gut: czeka nas wymieranie przeciwników szczepień".|Sebinus 23.05.2021, 20:23

Papa Anusbis, trolla i boski_enrike ;D

O tak byczq +1
    Odpowiedz
  • Re: ,,Czwarta fala pandemii? Prof. Gut: czeka nas wymieranie przeciwników szczepień".|enrque111 23.05.2021, 20:36
    Mam dla ciebie świetną wiadomość...

https://images89.fotosik.pl/505/0cf634a5f178f861med.jpg
    enrque111
    Odpowiedz
  • Re: ,,Czwarta fala pandemii? Prof. Gut: czeka nas wymieranie przeciwników szczepień".|Zenek Pereszczako 23.05.2021, 20:39

Niezła samokrytyka patologiczny kłamco ;]
    Odpowiedz
  • Re: ,,Czwarta fala pandemii? Prof. Gut: czeka nas wymieranie przeciwników szczepień".|Sebinus 23.05.2021, 20:40

Ohhh jakie to słodkie...
    Odpowiedz
  • Re: ,,Czwarta fala pandemii? Prof. Gut: czeka nas wymieranie przeciwników szczepień".|Pan PiSowczyk 23.05.2021, 21:14
    Sam nie jestem przeciwnikiem szczepień, tylko umiarkowanym wakcynosceptykiem, ale życzenie śmierci nawet foliarzom, nawet na tym zapomnianym przez Boga i ludzi upadłym FForumku, uważam za dno dna.
    agent provocateur
    Odpowiedz
  • Re: ,,Czwarta fala pandemii? Prof. Gut: czeka nas wymieranie przeciwników szczepień".|Adalbert1241 23.05.2021, 21:15

Sam nie jestem przeciwnikiem szczepień, tylko umiarkowanym wakcynosceptykiem, ale życzenie śmierci nawet foliarzom, nawet na tym zapomnianym przez Boga i ludzi upadłym FForumku, uważam za dno dna.

Raczej za normę u takich osób.
    Odpowiedz
  • Re: ,,Czwarta fala pandemii? Prof. Gut: czeka nas wymieranie przeciwników szczepień".|ℳrohny 23.05.2021, 21:26

Raczej za normę u takich osób.

Kości zostały rzucone. Będziem mRNA zombies (cokolwiek to znaczy) :-D
    koning van uitweiding
    Odpowiedz
  • Re: ,,Czwarta fala pandemii? Prof. Gut: czeka nas wymieranie przeciwników szczepień".|Adalbert1241 23.05.2021, 21:32

Kości zostały rzucone. Będziem mRNA zombies (cokolwiek to znaczy) :-D

Białko zrobi swoje. Tak czy inaczej
    Odpowiedz
  • Re: ,,Czwarta fala pandemii? Prof. Gut: czeka nas wymieranie przeciwników szczepień".|ℳrohny 23.05.2021, 21:45

Białko zrobi swoje. Tak czy inaczej

„Brakiem tlenu ścięciem mięsa
    Wnet zostaje w niej rażony”
    koning van uitweiding
    Odpowiedz
  • Re: ,,Czwarta fala pandemii? Prof. Gut: czeka nas wymieranie przeciwników szczepień".|Adalbert1241 23.05.2021, 22:41

„Brakiem tlenu ścięciem mięsa
    Wnet zostaje w niej rażony”

Panie Mrohny. To misie podoba!:)
    Odpowiedz
  • Re: ,,Czwarta fala pandemii? Prof. Gut: czeka nas wymieranie przeciwników szczepień".|Zenek Pereszczako 23.05.2021, 21:56

Po pierwsze to nie życzenie, tylko przestroga, po drugie, podniecałeś się egzekucjami, to nie było dnem dna? ;D
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook