Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Czego nie wolno osobom zaszczepionym

dodano: 13.06.2021, 21:23
akcje wątku: drzewko

Autor: AnnaMS

Pić alkoholu. Szkodzą również papierosy.

Nie wolno się opalać, bo zwiększa się ryzyko raka skóry. Ciepłe kraje w wakacje odpadają.

Sprawa jest rozwojowa zwłaszcza, że szczepić się trza cyklicznie.

• Re: Czego nie wolno osobom zaszczepionym|Resztka czy Trabel❓ 13.06.2021, 21:25
    Źródło?
    We're goin' back to da mantra city where da buzz is cheap and da gals are pretty.
    Odpowiedz
  • Re: Czego nie wolno osobom zaszczepionym|AnnaMS 13.06.2021, 21:28

Źródło?

Co do alkoholu i papierosów to naukowcy dawno już o tym mówią. Co do opalania np. tu:
    https://tvp.info/54319088/zaszczepieni-powinni-unikac-slonca-osoby-po-covid-19-powinny-uwazac-z-opalaniem
    Odpowiedz
  • Re: Czego nie wolno osobom zaszczepionym|Resztka czy Trabel❓ 13.06.2021, 21:30

Co do alkoholu i papierosów to naukowcy dawno już o tym mówią. Co do opalania np. tu:
    https://tvp.info/54319088/zaszczepieni-powinni-unikac-slonca-osoby-po-covid-19-powinny-uwazac-z-opalaniem

Naprawdę? To dlaczego nic o tym nie słyszałem, z wyjątkiem jakichś info rosyjskich?
    We're goin' back to da mantra city where da buzz is cheap and da gals are pretty.
    Odpowiedz
  • Re: Czego nie wolno osobom zaszczepionym|AnnaMS 13.06.2021, 21:31

Naprawdę? To dlaczego nic o tym nie słyszałem, z wyjątkiem jakichś info rosyjskich?

Trzeba czytać różne źródła.
    Odpowiedz
  • Re: Czego nie wolno osobom zaszczepionym|Resztka czy Trabel❓ 13.06.2021, 21:32

Trzeba czytać różne źródła.

To proszę zalinkować.
    Odpowiedz
  • Re: Czego nie wolno osobom zaszczepionym|AnnaMS 13.06.2021, 21:34

To proszę zalinkować.

Nie chce mi się. Łatwo samemu znaleźć. A pan nie wierzy, to jego problem.
    Odpowiedz
  • Re: Czego nie wolno osobom zaszczepionym|Resztka czy Trabel❓ 13.06.2021, 21:38

Nie chce mi się. Łatwo samemu znaleźć. A pan nie wierzy, to jego problem.

Sprawdzałem przed szczepieniem i nic o interakcji z etanolem nie znalazłem.
    Odpowiedz
  • Re: Czego nie wolno osobom zaszczepionym|AnnaMS 13.06.2021, 21:44

Sprawdzałem przed szczepieniem i nic o interakcji z etanolem nie znalazłem.

A szkoda.
    Odpowiedz
  • Re: Czego nie wolno osobom zaszczepionym|Resztka czy Trabel❓ 13.06.2021, 21:45

A szkoda.

Ano. szok. Mam sobie urnę zamawiać na lipiec?
    Odpowiedz
  • Re: Czego nie wolno osobom zaszczepionym|AnnaMS 13.06.2021, 21:47

Ano. szok. Mam sobie urnę zamawiać na lipiec?

Nie lepiej zdać się na bliskich?
    Odpowiedz
  • Re: Czego nie wolno osobom zaszczepionym|Resztka czy Trabel❓ 13.06.2021, 21:48

Nie lepiej zdać się na bliskich?

Bliskich czemu?
    Odpowiedz
  • Re: Czego nie wolno osobom zaszczepionym|AnnaMS 13.06.2021, 21:49

Bliskich czemu?

Sercu.
    Odpowiedz
  • Re: Czego nie wolno osobom zaszczepionym|Resztka czy Trabel❓ 13.06.2021, 21:52

Sercu.

Musi być drewniana.
    Odpowiedz
  • Re: Czego nie wolno osobom zaszczepionym|Resztka czy Trabel❓ 14.06.2021, 11:01
    Odpowiedz
  • Re: Czego nie wolno osobom zaszczepionym|Zawistowski 14.06.2021, 10:58

nie wiem, co "naukowcy mówią", czytałem natomiast, co piszą i alkohol jest wręcz zalecany po szczepieniu, choć badań w tym kierunku nie ma. Chodzi o znany efekt adaptacyjny i naukowo potwierdzone korzyści umiarkowanego, codziennego spożywania alkoholu.
    "Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Przeciw takim [cnotom] nie ma Prawa*. (Ga 5,22-23)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook