Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Cudowne owoce uczestnictwa w Mszy św

dodano: 10.02.2014, 14:09
akcje wątku: drzewko

Autor: Waldi

„Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię” (Mt 5,5).

"Wy jesteście światłem świata. Nie może się ukryć miasto położone na górze. Nie zapala się też światła i nie stawia pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciło wszystkim, którzy są w domu. Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie." 

http://www.wprost.pl/G/cache/b/3/f/b3f6193e827177ead5b939ca73a212a1eb8976bf.jpg

http://www.fronda.pl/a/przed-skokiem-po-zloto-stoch-wzial-udzial-w-mszy-sw,34351.html

• Re: Cudowne owoce uczestnictwa w Mszy św|Waldi 10.02.2014, 14:24
    Aha, kto uczestniczył w Mszy św. niedzielnej wie, że cytat w wątku założycielskim pochodzi z wczorajszej liturgii słowa.
    Odpowiedz
  • Re: Cudowne owoce uczestnictwa w Mszy św|Franko7 10.02.2014, 14:46
    Mogę tylko powtórzyć to co napisałem pod artykułem na głównej.

Jeżeli jest to ważne dla Kamila to udział w owej mszy mógł mu zapewnić pewnego rodzaju spokój i działać jedynie na plus w sferze psychiki podobnie jak i znak szachownicy na jego kasku.
    Że ma umiejętności tego udowadniać nie musiał. Psychicznie się natomiast nie spalił i za to mu chwała.
    Odpowiedz
  • Re: Cudowne owoce uczestnictwa w Mszy św|Waldi 10.02.2014, 14:54

Mogę tylko powtórzyć to co napisałem pod artykułem na głównej.

Jeżeli jest to ważne dla Kamila to udział w owej mszy mógł mu zapewnić pewnego rodzaju spokój i działać jedynie na plus w sferze psychiki podobnie jak i znak szachownicy na jego kasku.
    Że ma umiejętności tego udowadniać nie musiał ...

Dałeś więc świadectwo niewiary w błogosławieństwo, jakie otrzymuje się na każdej Mszy św.
    Odpowiedz
  • Re: Cudowne owoce uczestnictwa w Mszy św|Franko7 10.02.2014, 14:56

Dałeś więc świadectwo niewiary w błogosławieństwo, jakie otrzymuje się na każdej Mszy św.

Jakoś to przeżyję;)
    Odpowiedz
  • Re: Cudowne owoce uczestnictwa w Mszy św|Waldi 10.02.2014, 14:59

Jakoś to przeżyję;)

jakoś nie zawsze znaczy jakość ;-)
    Odpowiedz
  • Re: Cudowne owoce uczestnictwa w Mszy św|Tobi3 10.02.2014, 18:12
    Marna jest ta wiara, która potrzebuje takich podpór jak zwycięstwo K. Stocha po wysłuchaniu mszy św. Co za pomieszanie sacrum i profanum??
    Odpowiedz
  • Re: Cudowne owoce uczestnictwa w Mszy św|Altek 10.02.2014, 21:55

Marna jest ta wiara, która potrzebuje takich podpór jak zwycięstwo K. Stocha po wysłuchaniu mszy św. Co za pomieszanie sacrum i profanum??

To dziękczynienie, znawco marnej wiary.
    Jeśli nie wiesz, dokąd chcesz iść, nie ma znaczenia, którą drogą pójdziesz. Lewis Carroll
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook