Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Cudowne owoce uczestnictwa w Mszy św

dodano: 10.02.2014, 14:09
akcje wątku: drzewko

Autor: Waldi

„Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię” (Mt 5,5).

"Wy jesteście światłem świata. Nie może się ukryć miasto położone na górze. Nie zapala się też światła i nie stawia pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciło wszystkim, którzy są w domu. Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie." 

http://www.wprost.pl/G/cache/b/3/f/b3f6193e827177ead5b939ca73a212a1eb8976bf.jpg

http://www.fronda.pl/a/przed-skokiem-po-zloto-stoch-wzial-udzial-w-mszy-sw,34351.html

• Re: Cudowne owoce uczestnictwa w Mszy św|Waldi 10.02.2014, 14:24
    Aha, kto uczestniczył w Mszy św. niedzielnej wie, że cytat w wątku założycielskim pochodzi z wczorajszej liturgii słowa.
    Odpowiedz
  • Re: Cudowne owoce uczestnictwa w Mszy św|Franko7 10.02.2014, 14:46
    Mogę tylko powtórzyć to co napisałem pod artykułem na głównej.

Jeżeli jest to ważne dla Kamila to udział w owej mszy mógł mu zapewnić pewnego rodzaju spokój i działać jedynie na plus w sferze psychiki podobnie jak i znak szachownicy na jego kasku.
    Że ma umiejętności tego udowadniać nie musiał. Psychicznie się natomiast nie spalił i za to mu chwała.
    Odpowiedz
  • Re: Cudowne owoce uczestnictwa w Mszy św|Waldi 10.02.2014, 14:54

Mogę tylko powtórzyć to co napisałem pod artykułem na głównej.

Jeżeli jest to ważne dla Kamila to udział w owej mszy mógł mu zapewnić pewnego rodzaju spokój i działać jedynie na plus w sferze psychiki podobnie jak i znak szachownicy na jego kasku.
    Że ma umiejętności tego udowadniać nie musiał ...

Dałeś więc świadectwo niewiary w błogosławieństwo, jakie otrzymuje się na każdej Mszy św.
    Odpowiedz
  • Re: Cudowne owoce uczestnictwa w Mszy św|Franko7 10.02.2014, 14:56

Dałeś więc świadectwo niewiary w błogosławieństwo, jakie otrzymuje się na każdej Mszy św.

Jakoś to przeżyję;)
    Odpowiedz
  • Re: Cudowne owoce uczestnictwa w Mszy św|Waldi 10.02.2014, 14:59

Jakoś to przeżyję;)

jakoś nie zawsze znaczy jakość ;-)
    Odpowiedz
  • Re: Cudowne owoce uczestnictwa w Mszy św|Tobi3 10.02.2014, 18:12
    Marna jest ta wiara, która potrzebuje takich podpór jak zwycięstwo K. Stocha po wysłuchaniu mszy św. Co za pomieszanie sacrum i profanum??
    Odpowiedz
  • Re: Cudowne owoce uczestnictwa w Mszy św|Altek 10.02.2014, 21:55

Marna jest ta wiara, która potrzebuje takich podpór jak zwycięstwo K. Stocha po wysłuchaniu mszy św. Co za pomieszanie sacrum i profanum??

To dziękczynienie, znawco marnej wiary.
    Człowiek jest istotą dramatyczną. J. Tischner
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook