Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Coaching

dodano: 26.12.2016, 8:50
akcje wątku: drzewko

Autor: erson

O co chodzi z tym coachingiem? Ktoś przerabiał ten temat? Czego uczą na takich szkoleniach?

 • Re: Coaching|justa 27.12.2016, 9:23
  Coaching to wielowymiarowe szkolenia. Jest to bardziej trening mentalny niż zdobywanie nowej wiedzy. Wykorzystuje się metody związane z psychologią, motywacją, szybsze podejmowanie decyzji. Wolę polski odpowiednik tego słowa - czyli trener. Na swojej drodze życiowej każdy z nas spotyka osoby które potrafią nas zmotywować do działania. Np ksiądz. Oczywiście nie każdy ma odpowiednie predyspozycje do tego. Polecam zapoznać się z tym tekstem: http://www.szkolatrenerow-ster.pl/blog/prowadzenie-szkolen-czy-to-dla-ciebie w którym pomagają odpowiedzieć na pytanie.
  Odpowiedz
 • Re: Coaching|itsak 29.12.2016, 6:48
  Takie szkolenia sa ok. Chociaż odbywają się jedynie w wiekszych miastach ( orientowałem się w temacie w moim mieście ale nic takiego sie niestety nie odbywa.....).

  Osobiście preferuję ksiązki psychologiczne. Sporo takich książek dotyka własnie tematu coachingu:
  http://lovebooks.pl/1743/Psychologia.htm

  No i jest o wiele tańsze.
  Odpowiedz
 • Re: Coaching|Ola 29.12.2016, 10:01
  Pewna osoba ma magistra z coachingu. Czasami wyszukiwałam jej materiały więc trochę zagłębiłam się w temat. Uważam, że to zawód nie dla katolika. To są różne manipulacje które sobie sam wybierasz a klient myśli, że on do wszystkiego sam doszedł. Czytałam też, że często coach miewa problem sam z sobą i wcale się temu nie dziwię.
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook