Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Co należy zrobić gdy dowiadujesz się, że ktoś chce zmienić płeć lub wziąć ślub z osobą tej samej płci?

dodano: 25.05.2021, 22:34
akcje wątku: drzewko

Autor: Miecz Damoklesa

***** *** | Nie będą nas strugacze mebli pouczać w kwestiach światopoglądowych.

Sprawa jest prosta. Musisz odpowiedzieć sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: co mnie to właściwie obchodzi? A potem zajmij się własnym życiem.

• Re: Co należy zrobić gdy dowiadujesz się, że ktoś chce zmienić płeć lub wziąć ślub z osobą tej samej płci?|Duinne 25.05.2021, 23:48
    O, nie, nie ma tak latwo. Niejaki Bahram czy jak mu tam, pisal tu nie dawno, ze Polakow beda zmuszac do zwiazkow jednoplciowych. Jak cie zmusza do zawarcia malzenstwa z facetem, to inaczej bedziesz spiewal.
    I’ll be in the way guys yell when they’re mad an’—I’ll be in the way kids laugh when they’re hungry n’ they know supper’s ready. An’ when our folks eat the stuff they raise an’ live in the houses they build - J. Steinbeck "The Grapes of Wrath"
    Odpowiedz
  • Re: Co należy zrobić gdy dowiadujesz się, że ktoś chce zmienić płeć lub wziąć ślub z osobą tej samej płci?|Miecz Damoklesa 26.05.2021, 21:57

O, nie, nie ma tak latwo. Niejaki Bahram czy jak mu tam, pisal tu nie dawno, ze Polakow beda zmuszac do zwiazkow jednoplciowych. Jak cie zmusza do zawarcia malzenstwa z facetem, to inaczej bedziesz spiewal.

Jak mnie będą chcieli zmusić, to zmienię płeć i moja żona zmieni płeć i zostanie moim mężem :D
    Odpowiedz
  • Re: Co należy zrobić gdy dowiadujesz się, że ktoś chce zmienić płeć lub wziąć ślub z osobą tej samej płci?|Cyrenejczyk 26.05.2021, 8:16
    o tyle mnie obchodzi, że moje dzieci nie będą zwracać się do mnie tato tylko rodzic a
    Odpowiedz
  • Re: Co należy zrobić gdy dowiadujesz się, że ktoś chce zmienić płeć lub wziąć ślub z osobą tej samej płci?|Semper Fidelis 26.05.2021, 8:40

o tyle mnie obchodzi, że moje dzieci nie będą zwracać się do mnie tato tylko rodzic a

Skąd taki pomysł?
    Zawsze wierny.
    Odpowiedz
  • Re: Co należy zrobić gdy dowiadujesz się, że ktoś chce zmienić płeć lub wziąć ślub z osobą tej samej płci?|Cyrenejczyk 26.05.2021, 11:20

Skąd taki pomysł?

ano stąd, żeby adoptowanym przez jednopłciowe nie pogłębiać traumy
    Odpowiedz
  • Re: Co należy zrobić gdy dowiadujesz się, że ktoś chce zmienić płeć lub wziąć ślub z osobą tej samej płci?|Miecz Damoklesa 26.05.2021, 21:59

Nie rozmnażaj się, błagam cię. Średnia IQ na świecie i tak jest już zastraszająco niska.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook