Otwarte forum dyskusyjne Frondy

'Chwała Bohaterom!'

dodano: 1.11.2015, 16:51
akcje wątku: drzewko

Autor: Paul

FF - nigdzie od wielu lat nie spotkałem w sieci tak dużo chamstwa, nieuprzejmości, poplecznictwa, nieuczciwości. Manipulacji, gierek, łamania netykiety, przezywania, co tutaj - przynajmniej nie w miejscach poważniejszych - dlatego od tej pory podkreślam wyraźnie i wykładam łopatologicznie: ludzi eleganckich i kulturalnych będę tutaj traktował kulturalnie. Normalnych normalnie, neutralnych neutralnie. Chrześcijan na ogół po chrześcijańsku, a większość na pewno z wzajemnością. Na chamstwo niektórych klaunów będę od tej pory odpowiadał chamstwem. Prostaków traktował jak prostaków, kmiotów jak kmiotów, bo na to zasługują. _--- Lubię dyskutować, ale na temat, bez osobistych wycieczek -- Maciej Markisz

Mamy ważne święto. Na ten czas świat żywych i umarłych łączy się na chwile. Nie zapominając o zmarłych z rodziny, zmarłych znajomych, nie zapominajmy o największych bohaterach narodowych - ale nie tylko narodowych. Nie zapominajmy też o Amerykanach - którzy oddawali życie na obcej ziemi - wykazując odwagę, walcząc z nazizmem - wyzwalając Europę.

Kompania Braci - odcinek 5 - 'Battle scene | The charge' -

- scena odcinka oparta na fakcie; elitarny i doświadczony pod-oddział weteranów elitarnej kompanii rozpoznania natyka się i zaskakuje odpoczywający niepełny batalion SS (także doświadczony w boju) i rozstrzeliwuje wroga, który rzuca się zszokowany do ucieczki - proporcje, gdzieś 1:12, 1:14 - na niekorzyść Amerykanów.

D-ca słynnego pododdziału zostaje odznaczony specjalnym orderem za wybitną odwagę i poświęcenie na polu walki.

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook