Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Chciałbym rozstać się ze wszystkimi na forum, w pokoju i przyjaźni.

dodano: 24.11.2015, 18:22
akcje wątku: drzewko

Autor: Waldi

„Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię” (Mt 5,5).

Nie zawracałbym głowy moim wątkiem, ale być może kogoś zraniłem, albo ukazałem w złym świetle, pisząc tu na forum. Może kogoś zawiodłem. Jeśli tak, to proszę kochani, wybaczcie mi nie bądźcie na mnie obrażeni. Z mojej strony również zapewniam, że do nikogo nie czuję żalu. Być może niedługo wrócę, ale lada moment urodzi się mój wnuk, więc będę miał coraz mniej czasu. Wszystkim życzę Pokoju i Dobra. Zostańcie z Bogiem.

• Re: Chciałbym rozstać się ze wszystkimi na forum, w pokoju i przyjaźni.|Lavendowa Pani 24.11.2015, 18:33
    Pokój z Tobą Waldi. Dobry człowiek jesteś.
    Wróć JesCze kiedyś: ).
    To idzie do wszystkich ziomków, co noszą już długie spodnie, piją tę goudę co piątek i chcą wyglądać groźnie. Blizny na głowach, złamane nosy, braki w uzębieniu, Błysk w oczach, spliffy w dłoniach, wyroki w zawieszeniu. To idzie do wszystkich dziewczyn, co noszą wysokie szpilki lub kicksy i w jeansy wsuwają swoje okrągłe tyłki. Minispódniczki, szminki, tusze do rzęs i cienie, zniżki, butiki, aerobiki, bijatyki przy przecenie. To idzie do wszystkich zarobionych jap - yuppies, co wsiadają w porsche kiedy po robocie śmigają na klawisz. Zegarki za parę koła, garniaki bardziej pokaźnie. Każda karta złota, loga nawet na ...taśmie. To idzie do wszystkich dumnych business women (łoman? łomen? łymyn?). Do góry broda, bo wokoło woda i aligatory swimmin'. Nowa garsonka, nowy garson, w nowej garsonierze. Na szyi to kolia czy garota? Nawet powietrze się nie nabierze. Nieważne jaki bój toczymy ze światem. Nieważne ile zbrój wkładamy przy tym i masek. Jakimi tu czyni nas każda z ról i przypiętych łatek. Będziemy zawsze dziećmi naszych ojców i matek
    Odpowiedz
  • Re: Chciałbym rozstać się ze wszystkimi na forum, w pokoju i przyjaźni.|Elrond 24.11.2015, 18:34
    Kolejny watek pozegnalny?
    Gratuluję wnuka!

Nu ale komu w drogę... :)
    Odpowiedz
  • Re: Chciałbym rozstać się ze wszystkimi na forum, w pokoju i przyjaźni.|Elrond 24.11.2015, 20:39

Kolejny watek pozegnalny?
    Gratuluję wnuka!

Nu ale komu w drogę... :)

no i żeby Kulega odpoczął a wrócił na ff z nowemi siłłami.

+
    Odpowiedz
  • Re: Chciałbym rozstać się ze wszystkimi na forum, w pokoju i przyjaźni.|DelfInn 24.11.2015, 18:37
    pozdrowienia dla rodziców i usciski dla dziadków :)
    Odpowiedz
  • Re: Chciałbym rozstać się ze wszystkimi na forum, w pokoju i przyjaźni.|Gurb 24.11.2015, 20:09
    Wszystkiego dobrego, duzo zdrowia dla Ciebie i wnuka.
    Teczowy gnojek.
    Odpowiedz
  • Re: Chciałbym rozstać się ze wszystkimi na forum, w pokoju i przyjaźni.|iarema 24.11.2015, 20:24
    +

pokoj z toba
    rak'n'roll <br> <br> <br> https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/charity/534
    Odpowiedz
  • Re: Chciałbym rozstać się ze wszystkimi na forum, w pokoju i przyjaźni.|iarema 24.11.2015, 20:25

+

pokoj z toba

i gratulancje rodzicom y dziadkom
    rak'n'roll <br> <br> <br> https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/charity/534
    Odpowiedz
  • Re: Chciałbym rozstać się ze wszystkimi na forum, w pokoju i przyjaźni.|Jorgen 24.11.2015, 23:30
    Zwykle trochę Ci dokuczałem, Waldi, ale tym razem napiszę - niech aniołowie strzegą tego, którego imię znał Bóg jeszcze przed założeniem świata...
    Odpowiedz
  • Re: Chciałbym rozstać się ze wszystkimi na forum, w pokoju i przyjaźni.|Jeremjahu 24.11.2015, 23:33
    .שלום, ברודער וואַלדי
    mah shesanu aleikha al ta’aseh lehaberkha
    Odpowiedz
  • Re: Chciałbym rozstać się ze wszystkimi na forum, w pokoju i przyjaźni.|Słowianka 25.11.2015, 0:48
    Opieki Ducha Świętego Tobie, dziecięciu i jego rodzicom.
    Odpowiedz
  • Re: Chciałbym rozstać się ze wszystkimi na forum, w pokoju i przyjaźni.|Adalbert1241 25.11.2015, 2:46
    Gratulacje dla Rodziców i Dziadków. Szybkiego powrotu.
    Odpowiedz
  • Re: Chciałbym rozstać się ze wszystkimi na forum, w pokoju i przyjaźni.|circ 25.11.2015, 5:58
    Niech Bóg błogosławi maleństwo i obdarzy go hojnie.
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Chciałbym rozstać się ze wszystkimi na forum, w pokoju i przyjaźni.|Girolamo 25.06.2017, 23:32
    "...kto chce się przyjaźnić ze wszystkimi, ten musi w końcu wpaść w złe towarzystwo." Stanisław Michalkiewicz.
    http://www.fronda.pl/forum/ponadczasowy-dezyderat-ziemkiewicza,90062.html
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook