Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Cejrowski tańczy z szamanami

dodano: 11.05.2019, 13:22
akcje wątku: drzewko

Odkąd Wojciech Cejrowski poparł tą słynną Konfederację, której popularność oscyluje na granicy progu wyborczego, w pewnych wpływowych kręgach, stał się passé. Żeby tylko to. Wojciech Cejrowski jest już nie tylko niemodny lecz także dangereux pour la santé (niebezpieczny dla zdrowia).

Jak się okazało Jaś Bodakowski nie tylko wziął i kupił najnowszy miesięcznik "Egzorcysta" a następnie przeczytał go od deski do deski. Nie, nie, nie. Jan Bodakowski po kilku chwilach od lektury wysnuł następujący wniosek:

Egzorcysta ostrzega przed szamanizmem oraz jego związkami z charyzmatykami i Wojciechem Cejrowskim

• Re: Cejrowski tańczy z szamanami|Brunhilda Ciccioli 11.05.2019, 13:24

http://www.fronda.pl/a/egzorcysta-ostrzega-przed-szamanizmem-oraz-jego-zwiazkami-z-charyzmatykami-i-wojciechem-cejrowskim,126579.html

Dlaczego tak bardzo W. Cejrowski jest niebezpieczny?

A no dlatego, że (uwaga): „Wojciech Cejrowski przedstawia w swoich książkach kontakty z szamanami jako coś normalnego”.

Ojej!

Panie Janie Bodakowski:

".... litości"
    Odpowiedz
  • Re: Cejrowski tańczy z szamanami|Adalbert1241 11.05.2019, 13:31
    "oscyluje na granicy progu wyborczego"

gdyby nie te wybory w Gdańsku to by była prawda a tak może byc nieprzyjemnie.
    Odpowiedz
  • Re: Cejrowski tańczy z szamanami|Brunhilda Ciccioli 11.05.2019, 13:44

"oscyluje na granicy progu wyborczego"

gdyby nie te wybory w Gdańsku to by była prawda a tak może byc nieprzyjemnie.

Wydaje mi się, a mogę się mylić, że w projekt "Konfederacji" zaangażowało się tylu ludzi ilu jeszcze zostało. Ilu można w ogóle zaangażować bez ostatecznego "coming out-u".

Ciekawą jest jednak obserwacja tego całego (znanego ponoć od wieków) procesu manipulacji
    Odpowiedz
  • Re: Cejrowski tańczy z szamanami|Adalbert1241 11.05.2019, 15:48

Wydaje mi się, a mogę się mylić, że w projekt "Konfederacji" zaangażowało się tylu ludzi ilu jeszcze zostało. Ilu można w ogóle zaangażować bez ostatecznego "coming out-u".

Ciekawą jest jednak obserwacja tego całego (znanego ponoć od wieków) procesu manipulacji

Tyż. Za tym maja pójśc młodzi ludzie którzy maja do wyboru Kukiza 15 lub Konfederatów
    Odpowiedz
  • Re: Cejrowski tańczy z szamanami|Brunhilda Ciccioli 11.05.2019, 15:54

Tyż. Za tym maja pójśc młodzi ludzie którzy maja do wyboru Kukiza 15 lub Konfederatów

Myśli Szanowny, że tu chodzi o "resztę" o nie wybierających?

Odpowiedz
  • Re: Cejrowski tańczy z szamanami|Adalbert1241 11.05.2019, 16:36

Myśli Szanowny, że tu chodzi o "resztę" o nie wybierających?

Próba zagospodarowania Marszu Niepodległości między innymi.
    Odpowiedz
  • Re: Cejrowski tańczy z szamanami|Ola 11.05.2019, 15:53
    Choć lubię Cejrowskiego to jednak aż raziły spotkania z szamanami z którymi pokazywał się w swoich programach. Ja byłam zszokowana tym, że człowiek wierzący coś takiego robi więc to, że popiera teraz Konfederację nie ma żadnego znaczenia. Ja też popieram Konfederację ale jego zachwytów nad szamańskimi czarami nie popieram a wręcz się nimi brzydzę.
    Odpowiedz
  • Re: Cejrowski tańczy z szamanami|Brunhilda Ciccioli 11.05.2019, 15:55

Choć lubię Cejrowskiego to jednak aż raziły spotkania z szamanami z którymi pokazywał się w swoich programach. Ja byłam zszokowana tym, że człowiek wierzący coś takiego robi więc to, że popiera teraz Konfederację nie ma żadnego znaczenia. Ja też popieram Konfederację ale jego zachwytów nad szamańskimi czarami nie popieram a ...

Ojej
    Odpowiedz
  • Re: Cejrowski tańczy z szamanami|Adalbert1241 11.05.2019, 16:37

Choć lubię Cejrowskiego to jednak aż raziły spotkania z szamanami z którymi pokazywał się w swoich programach. Ja byłam zszokowana tym, że człowiek wierzący coś takiego robi więc to, że popiera teraz Konfederację nie ma żadnego znaczenia. Ja też popieram Konfederację ale jego zachwytów nad szamańskimi czarami nie popieram a ...

Miała Pani spotkania z szamanami?
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook