Otwarte forum dyskusyjne Frondy

„Braun o Niedzielskim i Morawieckim. »Przestępcy, którzy odpowiadają za ruinę polskiej gospodarki” [WIDEO]«"

dodano: 13.01.2021, 13:00
akcje wątku: drzewko

Autor: Annbis

„Rząd PiS nazwał »zorganizowaną grupą przestępczą«.

Niszczenie polskiej przedsiębiorczości

To jest niszczenie polskiej przedsiębiorczości, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorstw małych, średnich, że szczególnym celem, jakim jest niszczenie polskich firm rodzinnych.

One tego nie przeżyją, tej operacji niszczenia polskiego życia gospodarczego pod pretekstem walki z pandemią. Jeśli nie zatrzymamy tego szaleństwa, tego polska przedsiębiorczość nie przeżyje.

I co będzie dalej? Dalej będą oczywiście jakieś programy ratunkowe (…) na konto zadłużania przyszłych pokoleń, polegające na wykupie bankrutujących przedsiębiorstw, z czym już mamy do czynienia w niektórych branżach.

»To są przestępcy«

Tak naprawdę najważniejszą operacją, jaka jest w tej chwili w Polsce do przeprowadzenia po to, żeby Polskę i Polaków ratować przed katastrofą, to byłoby odizolowanie od społeczeństwa pewnych jednostek. Ja znam te jednostki. Mogę nawet je wymienić z nazwiska: Morawiecki, Niedzielski, Dworczyk, żyrant tego bezprawia Duda, superpremier Kaczyński.

To są ludzie, których odizolowanie od społeczeństwa jest z mojego punktu widzenia najpilniejszą potrzebą. To są przestępcy, którzy odpowiadają za ruinę polskiej gospodarki.

I to są również zbrodniarze (…) odpowiedzialni za zgony, za śmierć. Dziesiątki tysięcy ludzi odeszły w Polsce na tamten świat ponad normatywnie licznie, statystycznie częściej niż w analogicznych okresach w ubiegłych latach.

Braun mówi tu o osobach, które umarły na inne choroby niż COVID-19.

To nie są ofiary żadnej pandemii. To są ofiary Morawieckiego, Dworczyka, Niedzielskiego, Szumowskiego. – To jest działająca nielegalnie i niemerytorycznie zorganizowana grupa przestępcza".

https://nczas.com/2021/01/13/braun-o-niedzielskim-i-morawieckim-przestepcy-ktorzy-odpowiadaja-za-ruine-polskiej-gospodarki-wideo/

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook