Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Bolsonaro światowy terrorysta

dodano: 16.10.2019, 19:57
akcje wątku: drzewko

Autor: Kermit_zaba

Wyobraźmy sobie taką rzecz: płyniemy w łodzi podwodnej, nagle do "kurka z powietrzem" (szczegóły techniczne pomijamy) dorywa się jakiś wariat twierdzący że wypuści powietrze z łodzi i wszyscy pozdychamy, bo tak, bo mu się tak podoba.

Podobnie prezydent Brazylii narusza drzewostan, od którego cłąy świat jest zależny a nie tylko Brazylia.

Niektórym może się podobać z powodu rzekomo prawicowej retoryki a czy raczej nie kojarzy się raczej z połudiowo-amerykńskimi dykratorami. Choć może porównanie do Videli byłoby krzywdzące. (już jako dzieciak cieszyłem się ze zwycięstwa Wielkiej Brytanii w wojnie falklandzkiej)

 • Re: Bolsonaro światowy terrorysta|spring 16.10.2019, 20:10
  Rezerwuarów tlenu na świecie jest jeszcze kilka - na przykład kanadyjsko-syberyjska tajga. Ale rzeczywiście wyrąb lasów Amazonii jest niepokojący. Tym bardziej, że cierpią na tym ich mieszkańcy. I przy okazji można się obawiać o los ukrytych pod roślinnością zabytków dawnej urbanistyki na tym obszarze.
  https://www.fronda.pl/a/pomodl-sie-dzis-do-matki-bozej-rozwiazujacej-wezly,40912.html
  Odpowiedz
 • Re: Bolsonaro światowy terrorysta|Niechodliwy 16.10.2019, 20:43
  Zgadzam się z panem z stu procentach, aczkolwiek wbrew temu co mówi spring nie chodzi o tlen, a przynajmniej nie tylko. Przyroda jest jak Jenga, nie wiadomo ile możesz wyjąć klocków zanim wszystko runie. Najciekawsze jest to, że Bolsonaro ma pod nosem przykłady historyczne jak kończyła się rabunkowa eksploatacja środowiska, a mimo to chce to powtórzyć.

  https://blaber.pl/wp-content/uploads/2015/12/01-haiti-dominican-republic.jpg
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook