Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Blow-up, czyli co innego widzisz, co innego słyszysz

dodano: 16.10.2020, 11:11
akcje wątku: drzewko

Autor: Piotrak_2

Zaczynamy powoli odkrywać prawdziwą naturę tego covidowego zamieszania, którym karmi nas do porzygania mainstream. Trwa niemal niedostrzegalna wymiana wody w akwarium. Niby na czystszą, a jednak z coraz mniejszą zawartością tlenu. 

https://www.youtube.com/watch?v=4TYyhRbQBgs

• Re: Blow-up, czyli co innego widzisz, co innego słyszysz|Piotrak_2 16.10.2020, 11:40
    A gdyby komu przyszło do głowy oskarżyć mnie o defetyzm, odpowiem fragmentem Ewangelii z dzisiejszej liturgii: "Czyż nie sprzedają pięciu wróbli za dwa asy? A przecież żaden z nich nie jest zapomniany w oczach Bożych. U was zaś nawet włosy na głowie wszystkie są policzone. Nie bójcie się: jesteście ważniejsi niż wiele wróbli".
    Odpowiedz
  • Re: Blow-up, czyli co innego widzisz, co innego słyszysz|ℳrohny 16.10.2020, 12:28

A gdyby komu przyszło do głowy oskarżyć mnie o defetyzm, odpowiem fragmentem Ewangelii z dzisiejszej liturgii: "Czyż nie sprzedają pięciu wróbli za dwa asy? A przecież żaden z nich nie jest zapomniany w oczach Bożych. U was zaś nawet włosy na głowie wszystkie są policzone. Nie bójcie się: jesteście ważniejsi ...

À propos wróbli: wróble w miastach wyginęły zastąpione przez silniejszą populację gołębi.
    Mrohens zevende bier
    Odpowiedz
  • Re: Blow-up, czyli co innego widzisz, co innego słyszysz|Piotrak_2 16.10.2020, 12:34

À propos wróbli: wróble w miastach wyginęły zastąpione przez silniejszą populację gołębi.

Pewnie wyniosły się na wieś. W zieloną strefę.
    Odpowiedz
  • Re: Blow-up, czyli co innego widzisz, co innego słyszysz|Adalbert1241 16.10.2020, 15:08

Pewnie wyniosły się na wieś. W zieloną strefę.

Jak mawiał Kinski w Cobra Verde -" Nie warto.Tam jest gorzej."
    Odpowiedz
  • Re: Blow-up, czyli co innego widzisz, co innego słyszysz|Adalbert1241 16.10.2020, 15:09

Dlaczierają ego? Bo maszyny zbierają co do ziarna i nic na polu nie zostaje.
    Odpowiedz
  • Re: Blow-up, czyli co innego widzisz, co innego słyszysz|Piotrak_2 16.10.2020, 17:13

Kinsky był wariatem.
    Odpowiedz
  • Re: Blow-up, czyli co innego widzisz, co innego słyszysz|Adalbert1241 16.10.2020, 15:05

U nas w Stolycy mamy sporo. "Moje " stado liczy ze 35 sztuk .Apetyt maja spory.Juz wkrótce inauguracja sezonu karmikowego.
    Odpowiedz
  • Re: Blow-up, czyli co innego widzisz, co innego słyszysz|Piotrak_2 16.10.2020, 17:14

U nas w Stolycy mamy sporo. "Moje " stado liczy ze 35 sztuk .Apetyt maja spory.Juz wkrótce inauguracja sezonu karmikowego.

Ma Pan przynajmniej komu głosić kazania...
    Odpowiedz
  • Re: Blow-up, czyli co innego widzisz, co innego słyszysz|Altek 16.10.2020, 18:54

to też defetyzm
    Drzewa na wsi niczego mnie nie nauczą.
    Odpowiedz
  • Re: Blow-up, czyli co innego widzisz, co innego słyszysz|Piotrak_2 17.10.2020, 9:00

to też defetyzm

Pierwszy Babilon upadł, z drugim będzie podobnie.
    Odpowiedz
  • Re: Blow-up, czyli co innego widzisz, co innego słyszysz|squn 17.10.2020, 11:41

Pierwszy Babilon upadł, z drugim będzie podobnie.

Babilon da bandit vampire bandit
    Suckin' your blood dema like a mosquito
    Babilon da bandit vampire bandit
    You must distroy a dem fi safe your blood
    ‘Cause I remember when we used to sit in the government yard in Trenchtown. Oba - obaserving the 'ypocrites as they would mingle with the good people we meet’
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook