Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Biskupi w liscie do wiernych...

dodano: 26.05.2019, 15:50
akcje wątku: drzewko

Autor: Ateistyczny lewak

Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.

..."Nie uczynilismy wszystkiego, aby zapobiec krzywdom..."... 

Bezczelnosc, cynizm, hipokryzja nie z tego swiata... nie uczynili absolutnie nic zeby zapobiec, uczynili wszystko zeby ukryc!!!

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,166611,24827928,biskupi-w-liscie-do-wiernych-nie-uczynilismy-wszystkiego-aby.html#a=1066&c=1154&s=BoxNewsLink

• Re: Biskupi w liscie do wiernych...|Marksman 26.05.2019, 16:13
    dopóki nie zobaczę jakiegoś biskupa skazanego przez sąd za tuszowanie pedofilnych czynów swoich podwładnych, "zapewnienia" i listy biskupów są dla mnie czczą nic nie wartą gadaniną...
    Odpowiedz
  • Re: Biskupi w liscie do wiernych...|Adalbert1241 26.05.2019, 16:14

dopóki nie zobaczę jakiegoś biskupa skazanego przez sąd za tuszowanie pedofilnych czynów swoich podwładnych, "zapewnienia" i listy biskupów są dla mnie czczą nic nie wartą gadaniną...

No i?
    Odpowiedz
  • Re: Biskupi w liscie do wiernych...|Marksman 26.05.2019, 16:20

No i?

No i to że znowu jest to tylko zwykłe pier*olenie o szopenie a wszystko w kościele zostanie po staremu...
    Odpowiedz
  • Re: Biskupi w liscie do wiernych...|Adalbert1241 26.05.2019, 16:30

No i to że znowu jest to tylko zwykłe pier*olenie o szopenie a wszystko w kościele zostanie po staremu...

Bystry Pan jest. To jest organizm a nie mechanizm jak świeckie systemy:))) Róznica jest taka że organizm potrafi się sam leczyc.:)))
    Odpowiedz
  • Re: Biskupi w liscie do wiernych...|Marksman 26.05.2019, 16:47

Bystry Pan jest. To jest organizm a nie mechanizm jak świeckie systemy:))) Róznica jest taka że organizm potrafi się sam leczyc.:)))

no to ten kościelny organizm jest zakażony AIDS
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook