Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Bezbożny, antychrześcijański film promujący ideę równości ludzi i zwierząt

dodano: 16.10.2017, 19:04
akcje wątku: drzewko

Autor: Mirosław Salwowski

Zachęcam do odwiedzania stron, którą redaguję: www.kulturadobra.pl; www.salwowski.net. Osoby, które chciałyby się mną skontaktować mogą pisać na poniższy adres mailowy: [email protected]

Tradycyjnie zapraszam do lektury recenzji z portalu KulturaDobra.pl:
http://kulturadobra.pl/planeta-malp-2001/

• Re: Bezbożny, antychrześcijański film promujący ideę równości ludzi i zwierząt|3r1c 16.10.2017, 19:43
    Cyfry już opanowalim, idą tak 22 1140 2004 0000 3402 4023 1523.

Czekamy na recenzję “Krolla”.

… bo cyfra hamuje

https://www.youtube.com/watch?v=vJBnXtovqiQ
    Odpowiedz
  • Re: Bezbożny, antychrześcijański film promujący ideę równości ludzi i zwierząt|miś Korbiniana 16.10.2017, 21:51
    Nie wierzę, że zrozumiał Pan fabułę serialu z Hestonem, na którym oparte są aktualne filmy cyklu.
    + За Нашу і Вашу Волю! + Za Wolność Naszą i Waszą! +
    Odpowiedz
  • Re: Bezbożny, antychrześcijański film promujący ideę równości ludzi i zwierząt|Bozon Higgsa 16.10.2017, 23:32

Nie wierzę, że zrozumiał Pan fabułę serialu z Hestonem, na którym oparte są aktualne filmy cyklu.

Misiu, pyta Pan Wątkotwórcę czy rozumie coś takiego jak historia alternatywna/antyutopia? Mam co do tego poważne wątpliwości skoro z tej historii wydobył tylko to co zawarł w opisie.

Ja te recenzje czytam od czasu do czasu jako swego rodzaju gabinet osobliwości.
    "Niestraszny żar piekła, niestraszna noc wściekła, niestraszno gdy piorun uderzy. Lecz straszny ten człowiek co stanie i powie: JA JEDEN WIEM, CO NALEŻY" [Aleksandr Galicz]. "Jak się nie ma ludziom co dać, to im się daje hasła" [Pewien ś+p nauczyciel fizyki] "Wiedza to niebezpieczny druh, gdy reguł nie da nikt. A ludzkie przeznaczenie, patrz - w idiotów dłoniach tkwi." [King Crimson/Peter Sinfield, tł. Wojciech Mann]
    Odpowiedz
  • Re: Bezbożny, antychrześcijański film promujący ideę równości ludzi i zwierząt|Kermit_zaba 17.10.2017, 8:47
    Bzdura! W tym filmie ludzie są bohaterami pozytywnymi a małpy negatywnymi. Jeśli mi się z czymś kojarzyło, to była to raczej przestroga przed komunizmem. Małpy oznaczały prymitywów, którzy doszli w demokracjach ludowych do władzy. Podobnie - film Hitchcocka "Ptaki" to przestroga przed apokalipsą komunistyczną.
    Odpowiedz
  • Re: Bezbożny, antychrześcijański film promujący ideę równości ludzi i zwierząt|WojciechA 17.10.2017, 11:18
    Ze zwierząt to uwielbiam kurczaki z rożna.
    Oczywiście, nie mam psa, bo nie jestem debilem.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook