Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Masońskie plany względem Kościoła realizuje Bergoglio

dodano: 1.06.2019, 11:40
akcje wątku: drzewko

Autor: Annbis

Dzisiejsze diabelskie zmiany w Kościele posoborowym były skrupulatnie zaplanowane na długo przedtem, zanim Bergoglio został wybrany papieżem.

Co o tym świadczy?

Przypomnijmy sobie, jak Bergoglio w 2015 r. zadeklarował: "-Mam wrażenie, że mój pontyfikat będzie krótki, cztero lub pięcioletni" (dlaczego?).

Co skłoniło go do owej deklaracji?

Prawdziwym motywem dla możliwej abdykacji (bo przecież - nie przewidywanej choroby i śmierci, jak wielu spekulowało), ale - abdykacji, nie jest osłabienie jego sił, ale świadomość, że mniej więcej trzy lata po wyborze rozpocznie się "upadek pontyfikatu". Tyle miało trwać przeprowadzenie "reformy" Kościoła, która miała dokonać się przy udziale Synodu biskupów i uległych współpracowników. Bergoglio cały czas wie, po co został wybrany papieżem, dla przeprowadzenia jakich, masońskich planów względem Kościoła. Wie, że ta "reforma" Kościoła spotka się ze sprzeciwem, od którego on może ratować się ucieczką. Stąd owa zapowiedź krótkiego pontyfikatu, abdykacji.

Tymczasem "wojna domowa" w Kościele trwa nadal. Konflikt rozpoczął sam Bergoglio (głównie przez wydanie adhortacji "Amoris Laetitia"). "Wojna" zaplanowana dużo wcześniej. Co jescze zrobi Bergoglio, aby wykonać zadanie powierzone mu przez światową masonerię, wywiązać się, jako mason ze swoich zobowiązań?

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook