Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Bergoglio realizuje cele masońskiego ONZ-tu: Założenia Zrównoważonego Rozwoju ONZ

dodano: 10.06.2019, 0:25
akcje wątku: drzewko

Autor: Annbis

"Aby rozwój ekologii integralnej stawał się coraz bardziej priorytetem na poziomie międzynarodowym, krajowym oraz indywidualnym. 

Wiele krajów przyjęło Założenia Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Daje się zauważyć zwiększenie inwestycji na pozyskiwanie energii ze źródeł naturalnych i odnawialnych oraz na nowe metody pozwalające osiągnąć większą efektywność energetyczną. Można dostrzec rosnącą wrażliwość na problemy ekologiczne, szczególnie wśród młodych ludzi" - do uczestników Międzynarodowego Kongresu Fundacji Centesimus Annus pro Pontifice.

https://www.vaticannews.va/pl/papiez/news/2019-06/papa-fundacja-centesimus-annus.html

Na FF już nieraz dyskutowliśmy o ONZ-owskich Założeniach Zrównoważonego Rozwoju - Agenda 2030. Wśród wielu punktów jest akceptacja i rozpowszechnianie antykoncepcji oraz aborcji.

Agenda na rzecz Zrównoważonego Rozwoju 2030, przyjęta w 2015 r.  (za pontyfikatu Bergoglia) obejmuje 17 celów i 169 zadań, które mają być osiągnięte do 2030 roku.

 

Program obejmuje cele, które wymagają osiągnięcie na świecie „powszechnego dostępu do zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego” do roku 2030. Innymi słowy do 2030 r. powinien być zagwarantowany powszechny dostęp do aborcji i antykoncepcji. Inne cele przewidują powszechną i kompleksową edukację seksualną dzieci oraz osiągnięcie równości płci i awansu wszystkich kobiet i dziewcząt. 

Na razie Bergoglio ujawnia się z poparciem dla ekologii integralnej, walki z ociepleniem klimatu, ale Agenda obejmuje 17 celów i 169 zadań, a wśród nich wymienione dotyczące antykoncepcji, w tym środków o poronnym działaniu, aborcji, edukacji seksualnej dzieci, równości płci, etc.

Bergoglio pochwala, że "wiele krajów przyjęło Założenia Zrównoważonego Rozwoju ONZ" (w tym - Polska).

 

 

 

 • Re: Bergoglio realizuje cele masońskiego ONZ-tu: Założenia Zrównoważonego Rozwoju ONZ|Adalbert1241 10.06.2019, 0:33
  Wierzy Pani w Opatrzność Bożą czy w opaczność?
  Odpowiedz
 • Re: Bergoglio realizuje cele masońskiego ONZ-tu: Założenia Zrównoważonego Rozwoju ONZ|Adalbert1241 10.06.2019, 0:34
  "

  "Wiele krajów przyjęło Założenia Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Daje się zauważyć zwiększenie inwestycji na pozyskiwanie energii ze źródeł naturalnych i odnawialnych oraz na nowe metody pozwalające osiągnąć większą efektywność energetyczną"

  A ponieważ podatki nie zmaleją i ceny tez nie będzie to traktowane tak jak w każdym totalitaryźmie.
  Odpowiedz
 • Re: Bergoglio realizuje cele masońskiego ONZ-tu: Założenia Zrównoważonego Rozwoju ONZ|Adalbert1241 10.06.2019, 0:36
  "Uczyłem się, że produkcja oleju napędowego jest tania, jak i samo paliwo, bo nie wymaga w przeciwieństwie do benzyny procesu "uzdatniania", które podnosi jej wartość oktanową. Można było się o tym przekonać podjeżdżając na ówczesną stację benzynową.
  Minęło trochę lat i dzisiaj ceny obu rodzajów paliw zostały wyrównane, a obecnie możemy zaobserwować powolny wzrost cen najtańszego paliwa, czyli LPG. Skoordynowane działania producentów i państwa doprowadzą do tego, że obojętnie jaki rodzaj napędu masz w samochodzie to i tak musisz odpalić państwu tyle samo w ciągu roku.
  Tu można wspomnieć o wiszącym nad nami podatku katastralnym, o ewentualnych przyszłych kosztach posiadania samochodu elektrycznego i dochodzi człowiek do wniosku, że tym co w tak umiejętny sposób nas doją, a jednocześnie źle gospodarują wyciągniętymi od nas pieniędzmi (przesławna odpowiedzialność polityczna) nie powinno się powierzać nawet złamanego grosza."

  cytacik stąd http://andrzej-z-gdanska.szkolanawigatorow.pl/elektryczne-autko-i-inne-problemy

  czyli ani zrównoważonego ani rozwoju jak zwykle.
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook