Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Bajka pt. ,, Wodogrzmoty Małe"

dodano: 18.03.2016, 11:32
akcje wątku: drzewko

Autor: filigranowa

Witam!.

Mam pytanie do znawców tematu. Otóż  zauwazyłam, że na ktorymś kanale z bajkami dla dzieci chyba jakimś disneyowskim,  nadawana jest bajka pt. ,, Wodogrzmoty Małe". zauważyłam że owa bajka przesiąknięta jest masońskimi a nawet wręcz satanistycznymi symbolami. I teraz moje pytanie czy to jest bajka dla dzieci?, czy raczej należy  chronić dzieci przed takimi bajkami?.

• Re: Bajka pt. ,, Wodogrzmoty Małe"|filigranowa 18.03.2016, 11:45
    Swoje pytanie kieruję do znawców tematu!. A co do pańskiego pytania to wystarczy poszperać poszukać i będzie pan eiaedzial o co chodzi. Odrobina wysiłku jeszcze nikjomu nie zaszkodziła. Pozdrawiam:)
    Odpowiedz
  • Re: Bajka pt. ,, Wodogrzmoty Małe"|filigranowa 18.03.2016, 11:47
    Swoje pytanie kieruję do znawców tematu. A co do pańskiego pytania to niech pan poszuka i poszpera to się pan dowie o co chodzi!. pozdrawiam:)
    Odpowiedz
  • Re: Bajka pt. ,, Wodogrzmoty Małe"|ProjectPi v2 18.03.2016, 11:47
    Klasyfikacja:

Argentina: 13 / Singapore: PG / USA: TV-Y7
    Odpowiedz
  • Re: Bajka pt. ,, Wodogrzmoty Małe"|Rumcajs-owa 18.03.2016, 12:13
    Znawcy tematu na fforum?
    "Wszyscy jesteśmy robakami, tyle że mnie wydaje się, że jestem robaczkiem świętojańskim." Winston Churchill
    Odpowiedz
  • Re: Bajka pt. ,, Wodogrzmoty Małe"|Ola 18.03.2016, 12:13
    Dzieci mam dorosłe a wnuczkę 1,5 roczną więc temat bajek dopiero wchodzi w życie.
    Kiedyś problemu nie było a teraz naprawdę trzeba uważać na co dziecko patrzy. Jak masz wątpliwości to nie pozwalaj na oglądanie tego typu bajek. Ja bym nie pozwoliła przy jakichkolwiek wątpliwościach.
    Odpowiedz
  • Re: Bajka pt. ,, Wodogrzmoty Małe"|circ 18.03.2016, 13:56
    Dla dzieci powinno się prenumerować Anioła Stróża. Jest z płytką i bajkami.
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Bajka pt. ,, Wodogrzmoty Małe"|Elrond 18.03.2016, 15:51

Dla dzieci powinno się prenumerować Anioła Stróża. Jest z płytką i bajkami.

popieram. bardzo fajne bajki
    Odpowiedz
  • Re: Bajka pt. ,, Wodogrzmoty Małe"|Adalbert1241 18.03.2016, 15:23
    http://www.filmweb.pl/Lemony.Snicket.Seria.Niefotunnych.Zdarzen

To dopiero porządnie ryje dzieciom beret z traumą na całe życie.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook