Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Ateistyczni lewacy znów w akcji

dodano: 1.10.2019, 19:34
akcje wątku: drzewko

Autor: Cyrenejczyk

"Przed wejściem do katedry warszawsko-praskiej św. Floriana na elementach ogrodzenia pojawiły się namalowane znaki przypominające swastyki oraz obraźliwe napisy."

• Re: Ateistyczni lewacy znów w akcji|“Lemi” 1.10.2019, 19:42
    Jeżeli są to znaki „przypominające swastyki”, to może hinduiści spod znaku Towarzystwa Świadomości Kryszny (ISKCON)?

https://3.bp.blogspot.com/-xXzZsKMYoGE/WWaI26rq-HI/AAAAAAAABOE/3EZBUoLXEUUc5g5Rwqu0AlCeSUcr3ysuwCLcBGAs/s200/Swasthik.jpg
    http://www.fronda.pl/forum/blues-to-korzenie-reszta-muzyki-to-owoce-willie-dixon,90329.html
    Odpowiedz
  • Re: Ateistyczni lewacy znów w akcji|Frey 1.10.2019, 19:50
    A może to słowiańscy rodzimowiercy biorący odwet za 1000 lat chrześcijaństwa w Polsce?

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b8/Rodnover_symbols.png
    Droga, którą idę, jest najkrótszą z wszystkich dróg.
    Odpowiedz
  • Re: Ateistyczni lewacy znów w akcji|Chumbawamba 1.10.2019, 19:59
    A skąd wiesz student, że to ateistyczni lewacy? Zrobiłeś background check? Złapali tych ludzi i powiedzieli, że zrobili to z powodu swojego lewactwa i ateizmu? Az taki durny jesteś studencie pierwszego roku po raz dziesiąty?:D
    Odpowiedz
  • Re: Ateistyczni lewacy znów w akcji|Ateistyczny lewak 1.10.2019, 20:09
    Zdejmij ogrodzenia nie bedzie na czym wieszac obrazliwych znakow.
    A propos … czy wiesz dla ilu ludzi na swiecie krzyz jest obrazliwym znakiem???
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Ateistyczni lewacy znów w akcji|Cyrenejczyk 1.10.2019, 20:21

Zdejmij ogrodzenia nie bedzie na czym wieszac obrazliwych znakow.
    A propos … czy wiesz dla ilu ludzi na swiecie krzyz jest obrazliwym znakiem???

dlaczego dla niektórych znak krzyża jest obraźliwym znakiem?
    Odpowiedz
  • Re: Ateistyczni lewacy znów w akcji|Chumbawamba 1.10.2019, 21:22

Dlaczego odwrócony pentagram kogoś obraża?
    Odpowiedz
  • Re: Ateistyczni lewacy znów w akcji|Adalbert1241 1.10.2019, 23:05

Dlaczego odwrócony pentagram kogoś obraża?

Musi Pan zapytać w Izraelu.
    Odpowiedz
  • Re: Ateistyczni lewacy znów w akcji|amator kwaśnych jabłek 1.10.2019, 23:56

Musi Pan zapytać w Izraelu.

„Był też Palestyńczyk, co z Żydem się bratał
    W przyjaźni tej widząc nadzieję dla świata,
    Strzelając do niego
    Powtarzał: Kolego,
    Ta krew nas połączy na lata.
    Lecz w takiej przyjaźni nie widział Żyd cnoty,
    Bo nie miał ochoty na nowe Golgoty,
    Więc rzekł - przyjacielu,
    My tu, w Izraelu
    Nie mamy dla ciebie roboty!”
    Hе слышны в садy даже шоpохи, / Все здесь замеpло до yтpа. / Шлюхи пpячyтся по паpадным, / А на yлицах - мyсоpа / Ловят девочек, ловят девочек, / Тех, что ночью не любят спать, / Чтоб в дежypке их, отделением / Hа-халявy отъебать.
    Odpowiedz
  • Re: Ateistyczni lewacy znów w akcji|Adalbert1241 1.10.2019, 23:14

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/michal-pirog-o-osobach-homoseksualnych-odmawia-nam-sie-pewnego-minimum/e2z48pc

Odpowiedz
  • Re: Ateistyczni lewacy znów w akcji|Oddball 2.10.2019, 0:56

Bo jest narzedziem tortur I smierci.
    Oh, man … don't hit me with them negative waves.
    Odpowiedz
  • Re: Ateistyczni lewacy znów w akcji|tia 1.10.2019, 21:34
    No właściwie to nie wiem, po co ludzie robią takie idiotyczne rzeczy? Czyżby byli idiotami i z tej przyczyny robili idiotyczne rzeczy? Kościoła można nie lubić, ale po co cokolwiek niszczyć i znieważać? Ludzie dbają o kościoły, dbają, aby koło nich był porządek i ładnie, a przyjdzie jeden taki z drugim - idioci - i niszczą. Byłem nie raz w Pradze. Czesi raczej są ateistami, ale troszczą się o kościoły, bo to zabytki, szanują, nie niszczą.
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: Ateistyczni lewacy znów w akcji|amator kwaśnych jabłek 2.10.2019, 0:02

No właściwie to nie wiem, po co ludzie robią takie idiotyczne rzeczy? Czyżby byli idiotami i z tej przyczyny robili idiotyczne rzeczy? Kościoła można nie lubić, ale po co cokolwiek niszczyć i znieważać? Ludzie dbają o kościoły, dbają, aby koło nich był porządek i ładnie, a przyjdzie jeden taki z ...

Tak. Owszem. Gdy byłem po raz pierwszy w Czechach (na północy, niedaleko Kudowy) w 1983, zwróciło moja uwagę, że mocno pracują w niedzielę; a to w ogródkach, a to malując płoty. Podczas gdy w Polsce jakieś 100 km dalej na północ, życie na wsiach w niedzielę zamierało.
    Hе слышны в садy даже шоpохи, / Все здесь замеpло до yтpа. / Шлюхи пpячyтся по паpадным, / А на yлицах - мyсоpа / Ловят девочек, ловят девочек, / Тех, что ночью не любят спать, / Чтоб в дежypке их, отделением / Hа-халявy отъебать.
    Odpowiedz
  • Re: Ateistyczni lewacy znów w akcji|Ateistyczny lewak 2.10.2019, 0:57

No właściwie to nie wiem, po co ludzie robią takie idiotyczne rzeczy? Czyżby byli idiotami i z tej przyczyny robili idiotyczne rzeczy? Kościoła można nie lubić, ale po co cokolwiek niszczyć i znieważać? Ludzie dbają o kościoły, dbają, aby koło nich był porządek i ładnie, a przyjdzie jeden taki z ...

Bo w Czechii kosciol nie uwaza, ze jest przesladowany.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Ateistyczni lewacy znów w akcji|Adalbert1241 1.10.2019, 23:07
    Kamery,kamery, kamery. A za zniszczenie fasady grzywna w wysokości kosztów przywrócenia do stanu wyjściowego.
    Jest budynek w Warszawie ,Pałac Jabłonowskich dawniej Ratusz. Tam nikt nic nie namaluje na fasadzie. Bezkarnie.
    Odpowiedz
  • Re: Ateistyczni lewacy znów w akcji|observer1920 2.10.2019, 7:21
    Sugerowanie NIEMIECKICH sprawek to proceder rozpoczęty przez nazistów zaraz po wojnie a obecnie wykorzystywany przez hieny roszczeniowe i ich pachołów.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook