Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Atak na Antoniego Macierewicza - na Frondzie też

dodano: 19.02.2014, 16:56
akcje wątku: drzewko

Ciekawe, że chyba nikt nie budzi takiej niechęci czy wręcz nienawiści lewactwa wszelkiej maści jak Antoni Macierewicz. Każdy tekst o nim w wiadomościach wywołuje natychmiastowy zlot - płatnych trolli? społecznych nienawistników? jednych i drugich? Trudno orzec. O tym fraszka:

Tekst na Frondzie o Antonim-

wnet zdyszana zgraja goni:

Sstaszek i AirWolf  z Szarlejem,

Częstochowski  (dawne dzieje),

Arbiter, pawłów ze trzech.

Cóż bzdury pisać nie grzech.

Kto społecznie, a kto z kasą -

może nam zdradzi lukasso.

A ja tylko to podpowiem:

NIE TRATOWAĆ SIĘ PANOWIE!

• Re: Atak na Antoniego Macierewicza - na Frondzie też|Rumcajs-owa 19.02.2014, 17:23
    No cóż. Nie każdy musi kochać A.Macierewicza. Ma wielu oponentów i sam sobie ich stworzył. Nazywanie ich trollami, to gruba przesada. Każdy może miedź swoje zdanie na temat tego pana.
    A jak nazwać piewców jego talentu, mądrości i bezkompromisowości, klakierami. On ma jeden talent, robienia wody z mózgu i głupi lud to kupi, jak mawiał jego były kolega z partii.
    "Wszyscy jesteśmy robakami, tyle że mnie wydaje się, że jestem robaczkiem świętojańskim." Winston Churchill
    Odpowiedz
  • Re: Atak na Antoniego Macierewicza - na Frondzie też|Henryk Krzyżanowski 19.02.2014, 17:34

No cóż. Nie każdy musi kochać A.Macierewicza. Ma wielu oponentów i sam sobie ich stworzył. Nazywanie ich trollami, to gruba przesada. Każdy może miedź swoje zdanie na temat tego pana.
    A jak nazwać piewców jego talentu, mądrości i bezkompromisowości, klakierami. On ma jeden talent, robienia wody z mózgu i ...

Między kochaniem a docenieniem jego wielkich zasług dla kraju jest spora różnica. Można AM nie lubić, ale nie sposób nie zauważyć jego patriotyzmu, uczciwości, odwagi (z dawniejszych lat - to on w 1976 założył KOR jako formę pomocy dla przesladowanych robotników), wreszcie skuteczności juz w III RP.
    Mimo naporu mediów, polityków i agentury zapoczątkował w 1992 ujawnianie agentów, potem w 2007 przeprowadził likwidację WSI (czyli komuszego WSW - nietkniętego "transformacją" w 1989, skandal!), a po Smoleńsku zebrał w jeden kształt organizacyjny wszystkich, którzy nie akceptowali haniebnego sposobu, w jaki władze chciały zamieść pod dywan tę bezprecedensową katastrofę.
    Na tle sprzedajnych i niepowaznych pseudoelit III RP, AM wydaje się kimś z innej, lepszej epoki.
    Odpowiedz
  • Re: Atak na Antoniego Macierewicza - na Frondzie też|Rumcajs-owa 19.02.2014, 20:17

Między kochaniem a docenieniem jego wielkich zasług dla kraju jest spora różnica. Można AM nie lubić, ale nie sposób nie zauważyć jego patriotyzmu, uczciwości, odwagi (z dawniejszych lat - to on w 1976 założył KOR jako formę pomocy dla przesladowanych robotników), wreszcie skuteczności juz w III RP.
    Mimo naporu mediów, polityków ...

Jeżeli omawiamy jego historyczne osiągniecia, zapomniał pan dopisać, wielbiciela Che(skaza na tak pięknym życiorysie?).
    Skutki uboczne likwidacji WSI to pozwy i wygrane sprawy w sądach i odszkodowania wypłacane z budżetu. Nie mówiąc o odkryciu agentury za granicami Polski. Taki "polski patriotyzm". Jakie tego skutki, to wiedzą obecne władze wywiadu i kontrwywiadu.
    Na katastrofie w Smoleńsku, zrobił watpliwą karierę, i ośmieszył sie, a przy okazji i rodziny ofiar, powołujac "biegłych", którzy nie mając żadnych doświadczeń w badaniu katastrof lotniczych i dlatego maja prawo wypowiadać się w jego komisji. Widać mało efektywna była ta komisja, jeśli prezes, kazał mu milczeć i dał kopa w górę w hierarchii partyjnej.
    "Wszyscy jesteśmy robakami, tyle że mnie wydaje się, że jestem robaczkiem świętojańskim." Winston Churchill
    Odpowiedz
  • Re: Atak na Antoniego Macierewicza - na Frondzie też|Henryk Krzyżanowski 19.02.2014, 22:33

Jeżeli omawiamy jego historyczne osiągniecia, zapomniał pan dopisać, wielbiciela Che(skaza na tak pięknym życiorysie?).
    Skutki uboczne likwidacji WSI to pozwy i wygrane sprawy w sądach i odszkodowania wypłacane z budżetu. Nie mówiąc o odkryciu agentury za granicami Polski. Taki "polski patriotyzm". Jakie tego skutki, to wiedzą obecne władze wywiadu ...

Daruje Pan, ale sprawa pozwów od byłych funkcjonariuszy WSI wobec MON jest doskonale znana i wiele razy wytłumaczona. MON nie chce tych spraw wygrywać i idzie na ugodę z pozywającymi. Procesy cywilne AM wygrywa.
    A co do WSI - nie dziwi Pana, że procesy o jawne przestępstwa opisane w raporcie są blokowane przez sąd? Albo to, że jedyne państwo, które wg WSI nas nie szpiegowało po 1989 to Federacja Rosyjska? To jawna kpina była - i jest do teraz. Albo poseł, który ma sprawę o hurtowy handek podróbkami, któremu obecne słuzby wydaję certyfikat dostępu do tajemnic, dobre, co?
    Odpowiedz
  • Re: Atak na Antoniego Macierewicza - na Frondzie też|Rumcajs-owa 20.02.2014, 9:39

Daruje Pan, ale sprawa pozwów od byłych funkcjonariuszy WSI wobec MON jest doskonale znana i wiele razy wytłumaczona. MON nie chce tych spraw wygrywać i idzie na ugodę z pozywającymi. Procesy cywilne AM wygrywa.
    A co do WSI - nie dziwi Pana, że procesy o jawne przestępstwa opisane w raporcie są ...

Tia, już widzę jak mon z dobrej woli wypłaca odszkodowanie i nie chce spraw wygranych, wygrywać. Takie bzdury to łykną klakierzy Macierewicza. Jakie procesy są blokowane przez sąd, konkret. Być może poezja raportu nie przekłada się na jakiekolwiek dowody.
    Procesy cywilne wygrywa, ale tylko dziwnemu podejściu sądu traktujacego go jako cywila który nie miał wpływu na opublikowanie raportu i dlatego nie może odpowiadać(tak z grubsza). O ile dobrze pamietam, był wtedy w wiceministrem w mon. Dziwny to szef służb.
    "4 października 2006 został powołany na stanowisko szefa nowej Służby Kontrwywiadu Wojskowego. 23 stycznia 2007 minister obrony narodowej Radosław Sikorski zwrócił się do premiera Jarosława Kaczyńskiego o jego odwołanie z tej funkcji, wskazując jako główną przyczynę efektywne pozbawienie polskich sił zbrojnych ochrony kontrwywiadowczej. Brak ochrony wynikał według niego z nieudolnego procesu przejmowania archiwów Wojskowych Służb Informacyjnych oraz amatorskiego poziomu i wątłego udokumentowania informacji i raportów przekazywanych przez nowe służby. Ze stanowiska szefa kontrwywiadu Antoni Macierewicz został odwołany 5 listopada 2007 w związku z uzyskaniem mandatu poselskiego."
    Odpowiedz
  • Re: Atak na Antoniego Macierewicza - na Frondzie też|Henryk Krzyżanowski 20.02.2014, 10:06

Tia, już widzę jak mon z dobrej woli wypłaca odszkodowanie i nie chce spraw wygranych, wygrywać. Takie bzdury to łykną klakierzy Macierewicza. Jakie procesy są blokowane przez sąd, konkret. Być może poezja raportu nie przekłada się na jakiekolwiek dowody.
    Procesy cywilne wygrywa, ale tylko dziwnemu podejściu sądu traktujacego go jako ...

Procesy o nielegalny handel bronią - zresztą nie jest to trudno sobie wyszukać.
    Wie Pan co, uważam, że bycie klakierem Macierewicza przynosi zwykłemu człowieczkowi, takiemu jak ja, satysfakcję. Bo takim klakierem był także ś.p. Zbigniew Romaszewski.
    W każdym razie wolę to, niż kibicowanie Dukaczewskiemu & cie. albo bezproblemowe łykanie kłamstw obecnego premiera.
    Odpowiedz
  • Re: Atak na Antoniego Macierewicza - na Frondzie też|Włodek 19.02.2014, 18:39
    Ha i kupił mnie Pan - moherowy sarmato:-)
    Nie odpowiem z biegu bo spawam (trywialne zajęcie)
    Ale jest wątas będą disy a może i panczlajn sie wykluje?
    Rockandroll & class war
    Odpowiedz
  • Re: Atak na Antoniego Macierewicza - na Frondzie też|Włodek 19.02.2014, 18:39
    Ha i kupił mnie Pan - moherowy sarmato:-)
    Nie odpowiem z biegu bo spawam (trywialne zajęcie)
    Ale jest wątas będą disy a może i panczlajn sie wykluje?
    Rockandroll & class war
    Odpowiedz
  • Re: Atak na Antoniego Macierewicza - na Frondzie też|Krafft57 19.02.2014, 19:29
    Macierewicz to psychopata, ale fraszki i limeryk fajne!
    "Bogurodzica" śpiewana była często na rozpoczęcie bitwy pod Grunwaldem (anonimowy uczeń)
    Odpowiedz
  • Re: Atak na Antoniego Macierewicza - na Frondzie też|Teofila (w podróży) 19.02.2014, 20:21
    Fraszka świetna :)
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: Atak na Antoniego Macierewicza - na Frondzie też|Leśnodorski 19.02.2014, 22:27
    Te muchy plujki nie zasługują na Pana twórczość, od razu poznać miłosiernego chrześcijanina.
    Odpowiedz
  • Re: Atak na Antoniego Macierewicza - na Frondzie też|Leśnodorski 19.02.2014, 22:40
    A nawet Samarytanina...
    Odpowiedz
  • Re: Atak na Antoniego Macierewicza - na Frondzie też|Włodek 20.02.2014, 0:01
    Antoniemu miejsca mało więc na Frondę go przywiało
    Bredzi jątrzy i się jeży , że nikt w bajer ten nie wierzy
    A userôw zgrana paka wciąż drze łacha z nieboraka
    Więc ruszają całą zgrają co się obrońcami zdają
    Prawdy prawie objawionej na fforumku przedstawionej
    Jest tam rycerz moherowy z piórem tępym od połowy
    I wierzący w moc szczegolną Pisu fan co zwie się Dzulio
    Paru innych też stanęło aby wielbić Antka dzielo i co ?
    Wredna z fforum szumowina , z anarchistyczną rozkminą
    Twierdzi hardo przed publiką - Macierewicz to Daeniken
    Rockandroll & class war
    Odpowiedz
  • Re: Atak na Antoniego Macierewicza - na Frondzie też|Henryk Krzyżanowski 20.02.2014, 10:08

Antoniemu miejsca mało więc na Frondę go przywiało
    Bredzi jątrzy i się jeży , że nikt w bajer ten nie wierzy
    A userôw zgrana paka wciąż drze łacha z nieboraka
    Więc ruszają całą zgrają co się obrońcami zdają
    Prawdy prawie objawionej na fforumku przedstawionej
    Jest tam rycerz moherowy z piórem tępym ...

Coś mi się zdaje, że Włodek
    Antoniego za urodę
    tak nie lubi – fuj, te oczy!
    Niech wie zatem kto się boczy
    na faceta – tu masz listę:
    WSI (co oczywiste),
    GazWyb z Szkiełkiem Kontaktowym,
    sierot stadko resortowych,
    Lis co się z Olejnik czuli,
    Palikota kilku żuli,
    no a przy tym do kompletu,
    aktrisy trzy z kabaretu.
    Miast opinię brać tej sfory
    gościowi zajrzyj w życiorys:
    ma Antoni czym się chlubić –
    czy go lubisz czy nie lubisz.
    Odpowiedz
  • Re: Atak na Antoniego Macierewicza - na Frondzie też|Włodek 20.02.2014, 10:50

Coś mi się zdaje, że Włodek
    Antoniego za urodę
    tak nie lubi – fuj, te oczy!
    Niech wie zatem kto się boczy
    na faceta – tu masz listę:
    WSI (co oczywiste),
    GazWyb z Szkiełkiem Kontaktowym,
    sierot stadko resortowych,
    Lis co się z Olejnik czuli,
    Palikota kilku żuli,
    no a przy tym do ...

Za urodę - niee dlaczego? Brodę dłuższą mam od niego,
    I na głowie włosów więcej , za pieniactwo - to już prędzej
    Za teorie (same bzdury ) , za sejmowe awantury i za owych
    Gości społem co ekspertow zwie zespołem od lotnictwa
    Ja nie lotnik więc nie wnikam , w hele bomby czy magnesy
    I w eksplozje , jedną , dwie ....w mnóstwo śladów TNT -
    NIE ZAGŁUSZĄ ''SPECÓW'' WRZASKI ŻE TO WINA DERIPASKI
    .....
    O Antonim jeszcze słów kilka - niegdyś GOŚĆ! - a dziś?
    PACYNKA
    Rockandroll & class war
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook