Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Arch o konferencji gender. Uwaga, uwaga!

dodano: 25.11.2013, 19:05
akcje wątku: drzewko

http://www.fronda.pl/blogi/z-potrzeby-serca/rodzina-sprzeciwia-sie-gender,36436.html

Nie było mnie przy kompie i z opóźnieniem odkryłem jej wpis. A to jest dość szokujące.

• Re: Arch o konferencji gender. Uwaga, uwaga!|Henryk Krzyżanowski 25.11.2013, 19:09
    Widać, że indoktrynacja genderowa nie składa broni. W Poznaniu już radny miejski p.Sęk-Sękowski zaalarmował Wydział Oświaty próbami wchodzenia z genderem do przedszkoli. Na razie zostało to udaremnione.
    Ale może warto by zainteresować tym szkoleniem (i każdą taką akcją) nasze media - Nasz Dziennik, RM, Gazetę Codzienną, etc.
    To wchodzenie lewactwa (nie tylko gender ale także agresywna seksedukacja) odbywa się kanałami oficjalnymi MEN-u albo oddolnymi - przez rozmaite fundacje i stowarzyszenia - choćby typu Ponton (za cichą aprobatą władz). To pierwsze trzeba oprotestować kanałem politycznym - posłowie, partie, etc. To drugie da się zwalczyć ujawnianiem i interwencjami w administracji (casus powyższy).
    Organizacja konferencji to świetna sprawa - koniecznie z zaproszeniem mediów. Ale także trzeba czujnie zwalczać takie akcja, jakie Arch opisała.
    Profilaktyka jest skuteczniejsza od leczenia zarazy :)
    Odpowiedz
  • Re: Arch o konferencji gender. Uwaga, uwaga!|Elrond 25.11.2013, 20:16
    ^
    Odpowiedz
  • Re: Arch o konferencji gender. Uwaga, uwaga!|Teofila (w podróży) 25.11.2013, 20:19
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: Arch o konferencji gender. Uwaga, uwaga!|Piano 26.11.2013, 0:17
    niesłychane skurwysyństwo:
    "lepiej ,żeby nastolatki wiedziały jak się używa prezerwatyw"
    to brzmi jak : "lepiej żeby nastolatki po napruciu się koksem wiedziały że warto zadzwonić na pogotowie"
    a może " lepiej,żeby nastolatki wiedziały,że po urżnięciu się gorzałą pamiętały o wsadzeniu palców do ust"
    albo "lepiej ,żeby nastolatki wiedziały że po obrobieniu frajera zacieramy ślady"
    pokrętne kuszenie dzieciaków do najgorszego
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook