Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Apel do członków Rotary Club

dodano: 17.05.2010, 8:40
akcje wątku: drzewko

Autor: Grzegorz_N

Członkowie Rotary Club Polska

Zwracam się z gorącą prośbą o pomoc w wyjściu z długów, w które wpędził mnie skarbnik Rotary Club Jelenia Góra Mieczysław Ligęza.
Mieczysław Ligęza jako szef firmy Opel w Jeleniej Górze upoważnił swoich prawników do represjonowania moich dzieci (8 i 12 lat), a mianowicie rękoma sądu i komornika (Sygn. akt KMS 135/10) rzucił się na budżet rodzinny bezrobotnego. Za to, że rzekomo niżej podpisany bronił praw człowieka.
Będę wdzięczny za wpłacenie na poniższe konto następujących należności:
1.koszty sądowe 0,00 zł
2.grzywna 2000,00 zł
3.koszty egzekucyjne 300,00 zł

Do każdej wpłaconej Komornikowi kwoty należy doliczyć 1,30 zł tytułem prowizji bankowej oraz jednorazowo kwotę na wydatki gotówkowe w wys. 50 zł.

Konto Komornika: Bank PKO SA Jelenia Góra: 27102021240000810200754069.

• Re: Apel do członków Rotary Club|Philosophus 17.05.2010, 8:47
    Spodziewa się Pan, że na tutejszym forum bywają rotarianie?
    Odpowiedz
  • Re: Apel do członków Rotary Club|szoku 17.05.2010, 8:57
    Na Wielki Wschód też coś wpłacić?
    Christus Vincit, Christus Regnat, Christus Imperat!
    Odpowiedz
  • Re: Apel do członków Rotary Club|Leontodon(Nasosznik trzęś) 18.05.2010, 1:24
    Trzeba było raty płacić.

Nie pasujesz do My? Wepchniemy cię do ONI, jak wystaje piętka to urżniemy jak siostrom Kopciuszka. by P. Elvis
    Odpowiedz
  • Re: Apel do członków Rotary Club|former consumer 18.05.2010, 1:45
    Idzie sze na plac cyntralny w mnieście, podnasza sze do góry ręce i krzyczy: do mię dzieci wdowy!

Noji łone przychodzo y pomagajo.

Jak nie przyjdo, czem prendzy należy zmienić organizację na taką co pomaga.
    Odpowiedz
  • Re: Apel do członków Rotary Club|Grzegorz_N 18.05.2010, 4:11
    Pan Ligęza jest skarbnikiem Rotary i wydał zgodę swoim prawnikom na założenie mi sprawy licząc na 10 tys. zł, które chciał przekazać na Dom Dziecka Dąbrówka. Ja swoją drogą kiedyś dałem sporo zabawek dla tego Domu...

Rotary Club w Jeleniej Górze właśnie się chełpi, że coś wysupłało dla biednych dzieci.

http://www.jelonka.com/news,single,init,article,27654

Nic jednak nie mówi, że maltretuje inne. Uprawiają taką popelinę:

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/Hirlak,2,ID326574065,n

I to ich boli, że im wytknąłem.

Spoko, były prezydent Jeleniej Góry Józef Kusiak zapłaci cenę tuż przed wyborami samorządowymi za skur... swoich kolegów z Rotary Club, podważając autorytet tej

fałszywej organizacji i lewicowość SLD...
    Odpowiedz
  • Re: Apel do członków Rotary Club|taka jedna ffolkatka 18.05.2010, 4:14
    podważając autorytet tej

fałszywej organizacji

========

Ja słyszałam wiele ciekawych1 rzeczy o rotarianach z mojego miasta...TYlko nie moge napisać...
    Wolność musi mieć odniesienie do dobra, prawdy i miłosci, i związana jest ściśle z rozumnością człowieka. (ks. J. Popiełuszko)
    Odpowiedz
  • Re: Apel do członków Rotary Club|Grzegorz_N 18.05.2010, 9:32
    Świat prędzej czy później pozna nazwisko "stalinowskiego" sędziego i szczegóły "humanitaryzmu" Rotary Club. I za to chętnie odsiedzę w więzieniu...
    Odpowiedz
  • Re: Apel do członków Rotary Club|postiacomus 18.05.2010, 1:20

Świat prędzej czy później pozna nazwisko "stalinowskiego" sędziego i szczegóły "humanitaryzmu" Rotary Club. I za to chętnie odsiedzę w więzieniu...

a ja mam nie do końca swój kredyt do spłacenia i nie jojcze publicznie.
    Kto mówi o zwycięstwie? Przetrwanie jest wszystkim
    Odpowiedz
  • Re: Apel do członków Rotary Club|Grzegorz_N 19.05.2010, 1:19
    Prawnicy pana Mieczysława Ligęzy, właściciela Firmy Motoryzacyjnej „Opel”, przekonali szefa, będącego skarbnikiem Rotary Club JG, że warto założyć sprawę cywilną to piszącemu i żądać 10 tys. zł na Dom Dziecka Dąbrówka za pośrednictwem... Rotary Club Jelenia Góra. I tak oto pomaga się ludziom – niszcząc inne rodziny. Ale o tym szerzej wkrótce w specjalnym reportażu...
    Odpowiedz
  • Re: Apel do członków Rotary Club|Grzegorz_N 19.05.2010, 1:51
    raczej hienami. Rotery tłumacz\\ę sobie na "rotację". Tak wymiana stołków na okrągło. W RC Jelenia Góra było i jest wiele osób piastujących lub aspirujących do piastowania funkcji w samorządzie. Do polityki i łatwego chleba. Do dojścia do przetargów i wpływów w biznes. Począwszy od byłego prezydenta RC Ryszarda dzięciołowskiego, obecnego członka RC byłego prezydenta miasta józefa Kusiaka (o nim wkrótce w szczegółach), biznesmen Chadży od przewozów autobusowych - członek sld i przyszły radny być może, szef - prezydent RC Mieczysław Kodź - niby mój kolega i były konflikciarz z byłym prezydentem miasta, z którym razem nie kłuci się w kółku RC itd. Były lekarz radny, i wielu, wielu innych, którym się nie udało zrobić krociowych interesów;-)
    Odpowiedz
  • Re: Apel do członków Rotary Club|JORGE> 19.05.2010, 3:26

raczej hienami. Rotery tłumacz\\ę sobie na "rotację". Tak wymiana stołków na okrągło. W RC Jelenia Góra było i jest wiele osób piastujących lub aspirujących do piastowania funkcji w samorządzie. Do polityki i łatwego chleba. Do dojścia do przetargów i wpływów w biznes. Począwszy od byłego prezydenta RC Ryszarda dzięciołowskiego ...

Ojejej koledzy się wypięli ? Się pokłóciło się ? Dobra, dobra, nie pajacujmy, tu aż takich idiotów nie ma. I to nie jest forum do osobistych porachunków.

JORGE>
    =
    Odpowiedz
  • Re: Apel do członków Rotary Club|alexius 19.05.2010, 2:31
    Tutaj troche jest:

Stanislaw Krajski "Szkice o masonerii i poganstwie"

Rotarianie – “dyskretna promocja reputacji”

http://www.polonica.net/Masoneriapoganstwo.htm

Odpowiedz
  • Re: Apel do członków Rotary Club|Grzegorz_N 20.06.2010, 11:12
    http://www.ropoiwzk.com/Interwencje/ligeza.html
    Odpowiedz
  • Re: Apel do członków Rotary Club|Jacul 20.06.2010, 11:29
    Grzesiu co ty tu robisz - to nie twoje forum
    for whom the bell toll
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook