Otwarte forum dyskusyjne Frondy

„Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć"

dodano: 17.09.2013, 11:15
akcje wątku: drzewko

Autor: Nowenna Pompejańska

Wszystko o NOWENNIE POMPEJAŃSKIEJ - www.pompejanska.rosemaria.pl

Ania - na zdjeciu miła i sympatyczna, lat 25. W rzeczywistości od 4 lat żyła w konkubinacie. Ania miała wątpliwości czy trwać w tym związku, ale nie z powodu grzechu którego była udziałem, nie z powodu łamania 6 przykazania. Po prostu jej konkubent miał trudny charakter. Ania więc nie poszła do księdza na spowiedź zapytać się co ma czynić, ale poszła do... wróżki. Tam miała stawianego tarota. Tarot "przepowiedział jej", że życie z obecnym konkubentem nie ma przyszłości. Ania po powrocie od wróżki powiedziała mu o tym. Konkubent zadźgał ją nożem.

• Re: „Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć"|Nowenna Pompejańska 17.09.2013, 11:19
    To nie chodzi o "historię" tutaj chodzi o rzeczywistą zapłatę za grzech - śmierć i kto tą śmierć "przepowiedział" - diabeł w tarocie. Tutaj chodzi o to, że jeżeli będziemy grzeszyć także możemy dostać podobną zapłatę.
    Odpowiedz
  • Re: „Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć"|Nowenna Pompejańska 17.09.2013, 11:33
    Przychodzi tutaj dużo chyba ludzi, czytacie, może nie piszecie, więc niech ten przykład pobudzi was do zastanowienia się, czy ja nie żyję czasem w grzechu ciężkim? I jakie mogą być tego konsekwencje. Na całą wieczność nieraz.
    Odpowiedz
  • Re: „Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć"|Andriej 17.09.2013, 20:40
    Skąd autorka wątku ma pewność, co się stało z zamordowaną dziewczyną po śmierci i gdzie trafiła?
    Darowałbym sobie takie "wnioski" - nie zaglądajmy Panu Bogu w rękaw.
    Odpowiedz
  • Re: „Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć"|Nowenna Pompejańska 18.09.2013, 1:49

Skąd autorka wątku ma pewność, co się stało z zamordowaną dziewczyną po śmierci i gdzie trafiła?
    Darowałbym sobie takie "wnioski" - nie zaglądajmy Panu Bogu w rękaw.

Ja napisałam gdzie ona trafiła po śmierci??? A niby skąd mam to wiedzieć, chyba kolega powininen wrócić do szkoły podstawowej i nauczyć się czytać ze ZROZUMIENIEM.
    Odpowiedz
  • Re: „Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć"|seth01 17.09.2013, 20:51
    Jasne. i wtedy nic złego nie mogłoby jej spotkać.
    Głupie to jest Twoje gadanie:p
    Odpowiedz
  • Re: „Albowiem zapłatą za grzech jest śmierć"|Nowenna Pompejańska 18.09.2013, 1:51

Jasne. i wtedy nic złego nie mogłoby jej spotkać.
    Głupie to jest Twoje gadanie:p

Głupcem jest ten kto odrzuca spowiedź i nawrócenie.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook