Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Adwokat Roman Giertych zatrzymany przez CBA

dodano: 15.10.2020, 16:04
akcje wątku: drzewko

Autor: AnnaMS

I kto teraz będzie bronił polityków PO?

• Re: Adwokat Roman Giertych zatrzymany przez CBA|ósma barwa tęczy 15.10.2020, 16:13
    Na ćwierkaczu mówią, że to przykrywka dla nieudolności rządu PiS-u i ponad 8 tys. przypadków nowych zarażeń cowidem.
    Na wszystko mam odpowiedź ostrą.
    Odpowiedz
  • Re: Adwokat Roman Giertych zatrzymany przez CBA|AnnaMS 15.10.2020, 16:18

Na ćwierkaczu mówią, że to przykrywka dla nieudolności rządu PiS-u i ponad 8 tys. przypadków nowych zarażeń cowidem.

Żeby przykryć takie cuś, musieliby przymknąć Tuska.
    Odpowiedz
  • Re: Adwokat Roman Giertych zatrzymany przez CBA|ósma barwa tęczy 15.10.2020, 16:27

Żeby przykryć takie cuś, musieliby przymknąć Tuska.

Donalda Tuska zamkną, gdy dzienna liczba nowych zakażeń przekroczy 10 tys.
    Odpowiedz
  • Re: Adwokat Roman Giertych zatrzymany przez CBA|AnnaMS 15.10.2020, 16:30

Donalda Tuska zamkną, gdy dzienna liczba nowych zakażeń przekroczy 10 tys.

To już szybko nastanie. Coraz więcej testów po 390,00 lub 350,00 zł. - coraz więcej zakażonych.
    Odpowiedz
  • Re: Adwokat Roman Giertych zatrzymany przez CBA|ósma barwa tęczy 15.10.2020, 16:35

To już szybko nastanie. Coraz więcej testów po 390,00 lub 350,00 zł. - coraz więcej zakażonych.

A już niedługo przy tych słotach i temperaturach ≤ 10°C w Naprawie zacznie szaleć sezonowa grypa.
    Odpowiedz
  • Re: Adwokat Roman Giertych zatrzymany przez CBA|AnnaMS 15.10.2020, 16:40

A już niedługo przy tych słotach i temperaturach ≤ 10°C w Naprawie zacznie szaleć sezonowa grypa.

Właśnie jej doświadczam.
    Odpowiedz
  • Re: Adwokat Roman Giertych zatrzymany przez CBA|ósma barwa tęczy 15.10.2020, 16:47

Właśnie jej doświadczam.

Ano. Herbatka malinowa i czosnek. Ja mam przeziębienie, które już chyba mija.
    Odpowiedz
  • Re: Adwokat Roman Giertych zatrzymany przez CBA|Pan PiSowczyk 15.10.2020, 16:23

Nie wiedziałem, że lewactwo wierzy w spiski. Myślałem, że to atrybut prawicy.
    Prawdziwy Cud Natury
    Odpowiedz
  • Re: Adwokat Roman Giertych zatrzymany przez CBA|ósma barwa tęczy 15.10.2020, 16:30

Nie wiedziałem, że lewactwo wierzy w spiski. Myślałem, że to atrybut prawicy.

Wiesz, czym się różni socjalizm od kapitalizmu?
    Odpowiedz
  • Re: Adwokat Roman Giertych zatrzymany przez CBA|Fredny 15.10.2020, 16:18
    „Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz
  • Re: Adwokat Roman Giertych zatrzymany przez CBA|tia 15.10.2020, 16:24
    To jest ciekawa sprawa, bo nie sądzę, aby CBA na zlecenie władzy robiło sobie teatrzyk. Myślę raczej, że są twarde dowody na zarzuty, które będą postawione. Wielkim byłoby skandalem, gdyby CBA zrobiło sobie teatrzyk na zlecenie władzy, ponieważ wówczas można byłoby rzec, pozostając w pełni prawdy, że żyjemy w państwie totalitarnym, ale nie sądzę, że to teatrzyk, jednak trzeba będzie poczekać, bo jak na razie w Polsce obowiązuje domniemanie niewinności.
    najlepszym lekarstwem na zarazę jest nie myśleć o niej, pić tęgo i żyć wesoło, śpiewać i żartować, wszystkie swoje pragnienia zaspokajać i śmiać się z tego, co się wokół dzieje - Boccaccio, "Dekameron"
    Odpowiedz
  • Re: Adwokat Roman Giertych zatrzymany przez CBA|AnnaMS 15.10.2020, 16:30

To jest ciekawa sprawa, bo nie sądzę, aby CBA na zlecenie władzy robiło sobie teatrzyk. Myślę raczej, że są twarde dowody na zarzuty, które będą postawione. Wielkim byłoby skandalem, gdyby CBA zrobiło sobie teatrzyk na zlecenie władzy, ponieważ wówczas można byłoby rzec, pozostając w pełni prawdy, że żyjemy w państwie ...

Ktoś go musiał wsypać. Adwokata nie tak łatwo złapać.
    Odpowiedz
  • Re: Adwokat Roman Giertych zatrzymany przez CBA|tia 15.10.2020, 16:39

Tez myślę, że znalazł się ktoś, kto ma obiecany łagodniejszy wyrok, bo takiego adwokata jak Roman Giertych, a jest uważany za jednego z najlepszych, bez twardych dowodów się nie tyka. Ale zobaczymy kto będzie sprytniejszy.
    najlepszym lekarstwem na zarazę jest nie myśleć o niej, pić tęgo i żyć wesoło, śpiewać i żartować, wszystkie swoje pragnienia zaspokajać i śmiać się z tego, co się wokół dzieje - Boccaccio, "Dekameron"
    Odpowiedz
  • Re: Adwokat Roman Giertych zatrzymany przez CBA|Avaret 15.10.2020, 17:07

Sprawa jest prowadzona przez prokuraturę poznańską. Ale o co biega, nie wie nikt.
    Nie traćmy czasu na zbędne przecinki.
    Odpowiedz
  • Re: Adwokat Roman Giertych zatrzymany przez CBA|Literat 15.10.2020, 17:02
    Kto będzie bronił tych złodziei, jak mecenas taki sam jak oni.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook