Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Adam! Po jaką cholerę durniu!

dodano: 22.03.2011, 3:45
akcje wątku: drzewko

Autor: Zoob

woda brzozowa

Orzeł z Wisły” przy okazji zdradzania planów na przyszłość i podejścia do życiowych zmian nawiązał do katastrofy pod Smoleńskiem. Adam Małysz uważa, że afera z szukaniem winnych tragedii z 10 kwietnia jest już męcząca. Nasz najlepszy skoczek narciarski zastanawia się też dlaczego prezes PiS zamiast co miesiąc składać kwiaty na grobie brata i bratowej na Wawelu zostawia wieńce pod Pałacem Prezydenckim.

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/malysz-ostro-o-kaczynskim-smieszne-ze-zamiast-na-wawelu-sklada-kwiaty-pod-palacem-prezydenckim_176925.html

- Mamy ciągle aferę dotyczącą katastrofy samolotu prezydenckiego w Smoleńsku. Szukanie winnych, a to piloci, a to Rosjanie. Wszystkich to już męczy. Dlaczego prezes Jarosław Kaczyński nie składa kwiatków w Krakowie, a w Warszawie pod bramą pałacu? Dla mnie to jest śmieszne, bo przecież jego brat i bratowa leżą na Wawelu.

„Orzeł z Wisły” nie wyklucza, że katastrofa była zrządzeniem losu. - Może widocznie tak miało być? Skoro prezydent walczył tak bardzo, aby świat usłyszał o Katyniu, to gdyby się to nie stało, walczyłby dalej. A tak cały świat o tym usłyszał – stwierdził Małysz.

• Re: Adam! Po jaką cholerę durniu!|Teofila (w podróży) 22.03.2011, 3:47
    Myślałam, że w tytule jest "Admin"...
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: Adam! Po jaką cholerę durniu!|Edit 22.03.2011, 3:52
    Jak to po jaką? Po order.

Musieli mieć pewność komu dają więc się wahali, teraz przestaną się wahać.
    "Almachiusz: „Szalona, czy nie wiesz, że cesarz zlał na mnie władzę życia i śmierci?” Cecylia: „Kłamiesz! możesz bowiem tylko żywych uśmiercić, ale nie zdołasz wskrzesić umarłych; jesteś przeto sługą śmierci, nie życia”"
    Odpowiedz
  • Re: Adam! Po jaką cholerę durniu!|Ulaa 22.03.2011, 4:11
    No to teraz kariera celebryta jak nic.
    Dzisiaj jest jutrem, o które martwiłeś się wczoraj.
    Odpowiedz
  • Re: Adam! Po jaką cholerę durniu!|Phantom 22.03.2011, 4:12
    Beatles na nartach niech lepiej zamilknie. On umie skakać, zaś myślenie do jego najmocniejszych stron nie należy.
    Raz powiedziałem - ale mi sie durniowi porąbało.
    Odpowiedz
  • Re: Adam! Po jaką cholerę durniu!|Marco29 22.03.2011, 5:17
    Facet cały czas był na zgrupowaniach i konkursach. Sam wielokrotnie powtarzał że zupełnie nie orientuje się w polityce i nie ma kontaktu z bieżącymi wydarzeniami. Jednie przez kilka minut dziennie sprawdza pocztę na onecie i od czasu do czasu coś tam przeczyta,a onet...

Dziwicie się? Ja też mam czasem dosyć.

Generalnie Adam OK
    http://konservat.pl/
    Odpowiedz
  • Re: Adam! Po jaką cholerę durniu!|Antonina 22.03.2011, 10:04

Facet cały czas był na zgrupowaniach i konkursach. Sam wielokrotnie powtarzał że zupełnie nie orientuje się w polityce i nie ma kontaktu z bieżącymi wydarzeniami. Jednie przez kilka minut dziennie sprawdza pocztę na onecie i od czasu do czasu coś tam przeczyta,a onet...
    Dziwicie się? Ja też mam czasem ...

Generalnie tego nie przemyślał. Nie powinno jednak Go śmieszyć, że Brat zmarłego tragicznie Prezydenta co miesiąc składa kwiaty pod Pałacem. Przecież całowanie nart było gestem naprawdę śmiesznym, czyż jednak należy się z tego smiać?

Ludzie mają różną wrażliwość. Przed 10 laty zginęła na skrzyżowaniu w centrum miasta moja koleżanka. Pijany kierowca tira wjechał w Jej osobowy samochód mimo czerwonego światła. Ja codziennie przejeżdżam przez to skrzyżowanie. Przez pięć lat, dzień w dzień, Jej mąż zapalał w tym miejscu znicz i kładł bukiecik kwiatów. Niezależnie od pogody. Gdy lał deszcz, znicz był z osłonką. Dzień w dzień! Musiał przechodzić między barierkami. To bardzo ruchliwe skrzyżowanie. Facet nie był wcale człowiekiem słabym psychicznie. Dzięki temu, my-Jej koledzy, także pamiętaliśmy o Magdzie i Jej dzieciach...
    Odpowiedz
  • Re: Adam! Po jaką cholerę durniu!|Dan Carter 22.03.2011, 5:51
    zrob se benefis w Wisle po ch***j ci Zakopane
    Zbrzydło uważać bydło za niebydło.
    Odpowiedz
  • Re: Adam! Po jaką cholerę durniu!|mso 22.03.2011, 5:59
    Małysz to jakiś autorytet czy co?

Dobrze skakał i tyle. To poniekąd tak jak niejeden komediant - dopóki robi swoje i wygłasza cudze teksty jest ok, jak wychodzi z roli i zaczyna gadać od siebie to już bardzo różnie bywa. Tutaj już chyba zawsze będzie mi się przypominać niedawny wywiad Olbrychskiego w Rzepie - całkowita kompromitacja, aż niewiarygodne jaki w rzeczywistości ten facet jest ograniczony.

Odpowiedz
  • Re: Adam! Po jaką cholerę durniu!|Phantom 22.03.2011, 6:11

Dobrze skakał i tyle. To poniekąd tak jak niejeden komediant - dopóki robi swoje i wygłasza cudze teksty jest ok, jak wychodzi z roli i zaczyna gadać od siebie to już bardzo różnie bywa. Tutaj już chyba zawsze będzie mi się przypominać niedawny wywiad Olbrychskiego ...

A co się dziwisz, skoro facet całe życie tylko deklamował cudze teksty? Mało to rozwojowe.

Nawet bym zaryzykował twierdzenie, ze dobry aktor, to człowiek bez osobowości. On będzie czym reżyser zechce - i to przekonująco - kurwą, złodziejem, policjantem czy kosmonautą na Jowiszu. Biała karta, na której każdy pisze co chce. Trefniś i błazen ku uciesze innych.

W normalnych czasach rzucało im się gnaty do obgryzienia o które walczyli z pańskimi psami, a teraz różni durnie się do nich modlą. Jakie to nielogiczne, że błazen jest bogatszy od tego którego zabawia...
    Raz powiedziałem - ale mi sie durniowi porąbało.
    Odpowiedz
  • Re: Adam! Po jaką cholerę durniu!|mso 23.03.2011, 3:19

A co się dziwisz, skoro facet całe życie tylko deklamował cudze teksty? Mało to rozwojowe.
    Nawet bym zaryzykował twierdzenie, ze dobry aktor, to człowiek bez osobowości. On będzie czym reżyser zechce - i to przekonująco - kurwą, złodziejem, policjantem czy kosmonautą na Jowiszu. Biała karta, na której każdy pisze co chce. Trefniś ...

no niestety, tutaj się całkiem poprzewracało do góry nogami.

Kto by wtedy pomyślał, że to kiedyś będzie elyta, ech, świat schodzi na psy

Odpowiedz
  • Re: Adam! Po jaką cholerę durniu!|Zoob 22.03.2011, 6:15

Dobrze skakał i tyle. To poniekąd tak jak niejeden komediant - dopóki robi swoje i wygłasza cudze teksty jest ok, jak wychodzi z roli i zaczyna gadać od siebie to już bardzo różnie bywa. Tutaj już chyba zawsze będzie mi się przypominać niedawny wywiad Olbrychskiego ...

aż niewiarygodne jaki w rzeczywistości ten facet jest ograniczony.

-------------

to samo dotyczy Wajdy i Seweryna. Znają się na sztuce, którą wykonują, ale kiedy zaczynają teatralnym głosem mówić słowe, których się wczesniej nie nauczyli, widać jaki starszny to banał i płycizna. Tębr głosu nie zastąpi sensu.

Prawda.

woda brzozowa
    Odpowiedz
  • Re: Adam! Po jaką cholerę durniu!|Zagończyk 22.03.2011, 10:31

aż niewiarygodne jaki w rzeczywistości ten facet jest ograniczony.
    -------------

to samo dotyczy Wajdy i Seweryna. Znają się na sztuce, którą wykonują, ale kiedy zaczynają teatralnym głosem mówić słowe, których się wczesniej nie nauczyli, widać jaki starszny to banał i płycizna. Tębr głosu nie zastąpi sensu.

Prawda.

Co do Wajdy i Kmicica to zgoda. Ale akurat Seweryn zrobił na mnie dobre wrażenie. Oczywiście mówię to tylko na podstawie kilku wywiadów, które z nim przeczytałem.

Generalnie jednak oceniałbym ludzi nie ma podstawie tego kim są a na podstawie ich czynów. Nawet aktorów, co oczywiście nie zmienia tego, że ot tak z samego powodu bycia aktorem czy celebrytą nie powinno się mieć mandatu do występowania w każdej sprawie w telewizji.
    tup, tup, tup - tupot małych stóp
    Odpowiedz
  • Re: Adam! Po jaką cholerę durniu!|angela 22.03.2011, 6:54
    zamiast co miesiąc składać kwiaty na grobie brata i bratowej na Wawelu zostawia wieńce pod Pałacem Prezydenckim.

też mnie to zastanawia.
    Odpowiedz
  • Re: Adam! Po jaką cholerę durniu!|Zagon 22.03.2011, 6:56

zamiast co miesiąc składać kwiaty na grobie brata i bratowej na Wawelu zostawia wieńce pod Pałacem Prezydenckim.

też mnie to zastanawia.

do tej pory ofiary katastrofy nie zostały upamiętnione i rok nie minął, to tak szczególny i charakterystyczny okres w polskiej tradycji
    Odpowiedz
  • Re: Adam! Po jaką cholerę durniu!|Zoob 22.03.2011, 7:02

też mnie to zastanawia.

no widzi koleżanka, a mnie nie. Byłem tam wielokrotnie od początku.

Ludzie mówią, że potrzebny jest pomnik. Pod pomnikiem mozna składać kwiaty.

Ale TEN POMNIK JUZ JEST. Ludzie ten pomnik wybrali 10 kwietnia. To Pałac na Krakowskim jest tym pominikiem upamietniającym tragedię.

Że śmieszne? Mnie nie smieszy.

woda brzozowa
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook