Otwarte forum dyskusyjne Frondy

A tymczasem w USA zabił się(?) aktor, który oskarżał elitę Hollywood o pedofilię

dodano: 14.05.2019, 22:35
akcje wątku: drzewko

Autor: Pan PiSowczyk

Prawdziwy Cud Natury

Isaac Kappy twierdził, że m.in. Steven Spielberg i Tom Hanks są pedofilami. Skoczył z mostu (może ktoś mu pomógł?) w stanie Arizona. 

https://pbs.twimg.com/media/D6jRqgbX4AA39VX.jpg

• Re: A tymczasem w USA zabił się(?) aktor, który oskarżał elitę Hollywood o pedofilię|Pan PiSowczyk 14.05.2019, 22:45
    Odnoszę dziwne wrażenie, że w samym Hollywoodzie jest więcej pedofilów niż w Kościele katolickim.
    Prawdziwy Cud Natury
    Odpowiedz
  • Re: A tymczasem w USA zabił się(?) aktor, który oskarżał elitę Hollywood o pedofilię|tia 14.05.2019, 23:39

Odnoszę dziwne wrażenie, że w samym Hollywoodzie jest więcej pedofilów niż w Kościele katolickim.

Dobrze płaci PiS za komenty, wystarczy na byle jakie życie czy może stać na luksusy?
    najlepszym lekarstwem na zarazę jest nie myśleć o niej, pić tęgo i żyć wesoło, śpiewać i żartować, wszystkie swoje pragnienia zaspokajać i śmiać się z tego, co się wokół dzieje - Boccaccio, "Dekameron"
    Odpowiedz
  • Re: A tymczasem w USA zabił się(?) aktor, który oskarżał elitę Hollywood o pedofilię|Pan PiSowczyk 15.05.2019, 1:32

Dobrze płaci PiS za komenty, wystarczy na byle jakie życie czy może stać na luksusy?

PSI nie musi mi płacić, pracuję dla Mosadu.
    Prawdziwy Cud Natury
    Odpowiedz
  • Re: A tymczasem w USA zabił się(?) aktor, który oskarżał elitę Hollywood o pedofilię|tia 15.05.2019, 17:39

PSI nie musi mi płacić, pracuję dla Mosadu.

:-D
    Bystre, podoba mi się :-)
    najlepszym lekarstwem na zarazę jest nie myśleć o niej, pić tęgo i żyć wesoło, śpiewać i żartować, wszystkie swoje pragnienia zaspokajać i śmiać się z tego, co się wokół dzieje - Boccaccio, "Dekameron"
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook