Otwarte forum dyskusyjne Frondy

"A pier... mnie pół roku dawałeś radę?" (aka "Katolicki System Etyczny")

dodano: 29.05.2018, 15:13
akcje wątku: drzewko

Autor: Gurb

Teczowy gnojek.

Nie chcialbym forumowej gawiedzi odrywac od wyrafinowanych  rozrywek intelektualnych, ktore zafundowala jej w swej dobroci Teofila,  ale mamy do czynienia z prawdziwym pudelkowo-faktowym rarytasem. Otoz wybuchl skandal obyczajowy, ktorego glownym bohaterem jest jeden z najwierniejszych PiSowskich rycerzy (rycerz w znaczeniu "zakuta pala"), widoczny medialnie i holubiony przez Fronde posel Pieta. Osoba znana wielu wypowiedzi swiadczacych o jej gleboko konserwatywnym swiatopogladzie i przywiazaniu do tradycyjnych wartosci.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/posel-stanislaw-pieta-porzucil-kochanke/rnmb20e

Radujmy sie i cieszmy,  zwlaszcza, ze wybory samorzadowe za pasem.  W ramach rozrywki proponuje takze konkurs na najlepszy cytat posla Piety, z rozmow z kochanka. Moj faworyt to ten:

"Jesteś idealnie zbudowana, nie będziesz mocno cierpieć i możesz urodzić 6 dzieci”"

• Re: "A pier... mnie pół roku dawałeś radę?" (aka "Katolicki System Etyczny") |Boski 29.05.2018, 15:17
    Każdy może być ułomny w swojej wierze.A może tylko udawał wzorowego katolika na potrzeby polityczne?
    Odpowiedz
  • Re: "A pier... mnie pół roku dawałeś radę?" (aka "Katolicki System Etyczny") |Gurb 29.05.2018, 15:19

Każdy może być ułomny w swojej wierze.A może tylko udawał wzorowego katolika na potrzeby polityczne?

Mam ochote bronic posla, ale ostatecznie nie umiem, bo jednak zostal przy zonie, a zrezygnowal z tej idealnej reproduktorki. A to z kolei oznacza, ze jest wbrew zyciu.
    Teczowy gnojek.
    Odpowiedz
  • Re: "A pier... mnie pół roku dawałeś radę?" (aka "Katolicki System Etyczny") |ProjectPi v2 29.05.2018, 15:28
    Z pewnością właściwe postępowanie podpowiedział mu wyznawany system etyczny.
    Odpowiedz
  • Re: "A pier... mnie pół roku dawałeś radę?" (aka "Katolicki System Etyczny") |Duinne 29.05.2018, 15:28
    Jak tylko opanuje odruch wymiotny na mysl, ze jakas kobiecina (a nawet co najmniej dwie, zona i kochanka) byla oblapywana przez tego oblecha, to zaraz cos wybiore z tego rogu obfitosci czulych slowek posla Piety.
    I’ll be in the way guys yell when they’re mad an’—I’ll be in the way kids laugh when they’re hungry n’ they know supper’s ready. An’ when our folks eat the stuff they raise an’ live in the houses they build - J. Steinbeck "The Grapes of Wrath"
    Odpowiedz
  • Re: "A pier... mnie pół roku dawałeś radę?" (aka "Katolicki System Etyczny") |[Wstaw]less 29.05.2018, 15:35
    "Wymyślił też, że dla zabezpieczenia finansowego załatwi jej pracę w PKN Orlen."

Dobra zmiana XD

Kochanka powinna nabrać rozumu, z kim jak z kim, ale z Piętą? Oczekiwać uczciwości od polityka...
    It's the dark of night and I'm at the end of the line. Alone in my head and waiting for something divine. To answer me. Drowning to silence, the internal violence. I pray to make it through. The storm winds are growing as my dreams are blowing away. Just like you. https://www.youtube.com/watch?v=jHTJra7dhNQ
    Odpowiedz
  • Re: "A pier... mnie pół roku dawałeś radę?" (aka "Katolicki System Etyczny") |miś Korbiniana 29.05.2018, 16:01
    A jednak sześć to liczba niedoskonała. Szatańska.
    + За Нашу і Вашу Волю! + Za Wolność Naszą i Waszą! +
    Odpowiedz
  • Re: "A pier... mnie pół roku dawałeś radę?" (aka "Katolicki System Etyczny") |Piech 29.05.2018, 16:03
    Czego to nie zrobi człowiek, żeby uciec od prawdy o sobie... Zaryzykuję twierdzenie, że posłowi poprzez medialną aferę udało się tak bardzo daleko uciec od siebie, że mimo zaprzepaszczonej kariery jest dzisiaj "szczęśliwy"...
    Odpowiedz
  • Re: "A pier... mnie pół roku dawałeś radę?" (aka "Katolicki System Etyczny") |mariaelena 29.05.2018, 17:00
    ,,W dzisiejszym życiu świat należy tylko do głupców, do niewrażliwych, do podekscytowanych. Prawo do życia i zwycięstwa zdobywa się dziś nieomal tymi samymi sposobami, jakimi zdobywa się zamkniecie w domu wariatów: niezdolnością do myślenia, niemoralnością i hiperekscytacją." F. Pessoa
    Odpowiedz
  • Re: "A pier... mnie pół roku dawałeś radę?" (aka "Katolicki System Etyczny") |Gurb 29.05.2018, 17:08
    Teczowy gnojek.
    Odpowiedz
  • Re: "A pier... mnie pół roku dawałeś radę?" (aka "Katolicki System Etyczny") |mariaelena 29.05.2018, 17:21

Niezle cialo.

Tylko tyle?
    A jakieś wnioski niecielesne?
    ,,W dzisiejszym życiu świat należy tylko do głupców, do niewrażliwych, do podekscytowanych. Prawo do życia i zwycięstwa zdobywa się dziś nieomal tymi samymi sposobami, jakimi zdobywa się zamkniecie w domu wariatów: niezdolnością do myślenia, niemoralnością i hiperekscytacją." F. Pessoa
    Odpowiedz
  • Re: "A pier... mnie pół roku dawałeś radę?" (aka "Katolicki System Etyczny") |Stajger_Hsiwej 29.05.2018, 17:38

Tylko tyle?
    A jakieś wnioski niecielesne?

Masz o naszym prezydencie jeszcze gorsze zdanie niż my.
    Odbicie lustrzane. Soft power.
    Odpowiedz
  • Re: "A pier... mnie pół roku dawałeś radę?" (aka "Katolicki System Etyczny") |mariaelena 29.05.2018, 17:44

Masz o naszym prezydencie jeszcze gorsze zdanie niż my.

Z odbicia w lustrze to wywnioskowałeś?
    Interesujące, ale zupełnie nie w cel.
    Odpowiedz
  • Re: "A pier... mnie pół roku dawałeś radę?" (aka "Katolicki System Etyczny") |ኦሳይረስ 29.05.2018, 18:30

Z odbicia w lustrze to wywnioskowałeś?
    Interesujące, ale zupełnie nie w cel.

U… może dżinu? – jak mawiał @iarema.
    እናም ይህን ሁሉ ስለምወድህ.
    Odpowiedz
  • Re: "A pier... mnie pół roku dawałeś radę?" (aka "Katolicki System Etyczny") |mariaelena 29.05.2018, 18:47

U… może dżinu? – jak mawiał @iarema.

Jeżeli masz taką potrzebę, to po co mnie pytasz?
    Odpowiedz
  • Re: "A pier... mnie pół roku dawałeś radę?" (aka "Katolicki System Etyczny") |ኦሳይረስ 29.05.2018, 18:54

Jeżeli masz taką potrzebę, to po co mnie pytasz?

Bęc. Nie zrozumiała.
    እናም ይህን ሁሉ ስለምወድህ.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook