Otwarte forum dyskusyjne Frondy

A oto i schabowy

• Re: A oto i schabowy|Chumbawamba 5.11.2019, 18:57
    Pacynka klaszcze uszami zapewne.
    Odpowiedz
  • Re: A oto i schabowy|Cyrenejczyk 5.11.2019, 19:15
    deklaracja warta tyle samo co 3 razy 15%
    Odpowiedz
  • Re: A oto i schabowy|Adrian 5.11.2019, 19:20

Czy warto było kochać tak?
    Może warto, lecz tą kartą źle grał czas.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Student Szymon: Wszechświat ma obrzeża i krawędzie.
    Odpowiedz
  • Re: A oto i schabowy|Boski 5.11.2019, 19:55

Dokładnie. Przecież pani Teofila pisała że książka to początek kampanii prezydenckiej.Ona wie.
    Odpowiedz
  • Re: A oto i schabowy|Cyrenejczyk 5.11.2019, 19:58

Dokładnie. Przecież pani Teofila pisała że książka to początek kampanii prezydenckiej.Ona wie.

"Od wczesnej zimy odpowiadam już po raz 153 na to pytanie. Powiedziałem, że nie wybieram się do Brukseli i to podtrzymuję - oświadczył premier Donald Tusk, pytany o to, czy ubiega się o stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej."
    lipiec 2014
    Odpowiedz
  • Re: A oto i schabowy|Adalbert1241 5.11.2019, 22:28

"Od wczesnej zimy odpowiadam już po raz 153 na to pytanie. Powiedziałem, że nie wybieram się do Brukseli i to podtrzymuję - oświadczył premier Donald Tusk, pytany o to, czy ubiega się o stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej."
    lipiec 2014

Tak było.Tak było.
    Odpowiedz
  • Re: A oto i schabowy|Adrian 5.11.2019, 22:31

Tak było.Tak było.

W końcu Adiku to polityka, a nie trolowanie na #ff.
    Odpowiedz
  • Re: A oto i schabowy|Adalbert1241 5.11.2019, 22:56

W końcu Adiku to polityka, a nie trolowanie na #ff.

Nie wiem czy to polityka.Nie za bardzo to się różni od trolowania choć różnice sa na korzyśc trolowania.
    Odpowiedz
  • Re: A oto i schabowy|Duft Punk 5.11.2019, 19:43
    Czy pora na prezydentkę?
    O Fleur-de-Lys…
    Odpowiedz
  • Re: A oto i schabowy|Adalbert1241 5.11.2019, 22:30

Czy pora na prezydentkę?

Moim zdaniem możemy sobie smiało pozwolić na prezydenciatko lat 7 - nie bedzie róznicy w stosunku do tego co było. I bedziemy pierwsi na swiecie. Niemowlę tyz może być. Może byc Greta może być niemowlę. Żadna róznica.
    Odpowiedz
  • Re: A oto i schabowy|Adrian 5.11.2019, 22:33

Moim zdaniem możemy sobie smiało pozwolić na prezydenciatko lat 7 - nie bedzie róznicy w stosunku do tego co było. I bedziemy pierwsi na swiecie. Niemowlę tyz może być. Może byc Greta może być niemowlę. Żadna róznica.

W sumie masz rację, bo w RP prezydent niewiele może. Można na to stanowisko wybrać nawet kota prezesa.

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/hS1ktkqTURBXy81YTVhNDFlMWE3YTBjZDc1NTU2NzUxM2Y2YTIzNzk5Mi5qcGVnkZMCzQNSAA?a=.jpg
    Odpowiedz
  • Re: A oto i schabowy|Adalbert1241 5.11.2019, 22:57

W sumie masz rację, bo w RP prezydent niewiele może. Można na to stanowisko wybrać nawet kota prezesa.

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/hS1ktkqTURBXy81YTVhNDFlMWE3YTBjZDc1NTU2NzUxM2Y2YTIzNzk5Mi5qcGVnkZMCzQNSAA?a=.jpg

Kot jest kandydaturą powazną. Koty sa dostojne i niezalezne.
    Odpowiedz
  • Re: A oto i schabowy|Adalbert1241 5.11.2019, 22:59

Kot jest kandydaturą powazną. Koty sa dostojne i niezalezne.

Wspaniałe krązowniki liniowe zatapiane ogniem niemieckich pancerników w bitwie Jutlandzkiej nazywane były " Wielkimi Kotami"
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook