Otwarte forum dyskusyjne Frondy

A maskę Pani gdzie ma?

dodano: 25.05.2020, 19:28
akcje wątku: drzewko

Autor: prostychlop

• Re: A maskę Pani gdzie ma?|Annbis 25.05.2020, 19:42
    Wirus okazał się "bombą mentalną"!
    Odpowiedz
  • Re: A maskę Pani gdzie ma?|Annbis 25.05.2020, 19:44

Wirus okazał się "bombą mentalną"!

Słuchałam:
    Grzegorz Braun MASAKRUJE Szumowskiego: To człowiek NIEBEZPIECZNY!
    Odpowiedz
  • Re: A maskę Pani gdzie ma?|tia 25.05.2020, 19:54
    Coraz więcej ludzi ma maskę tam, gdzie ma ta pani, lecz wyciąganie jej byłoby niehigieniczne i mijało się z celem.
    :-D Podobno już od przyszłego tygodnia zakrywanie ust i nosa na świeżym powietrzu nie będzie obowiązkowe, lecz może z wyłączeniem Śląska - trudno przewidzieć. Nie ulega wątpliwości, że coraz więcej osób nie zakrawa ust i nosa nawet w sklepach.
    najlepszym lekarstwem na zarazę jest nie myśleć o niej, pić tęgo i żyć wesoło, śpiewać i żartować, wszystkie swoje pragnienia zaspokajać i śmiać się z tego, co się wokół dzieje - Boccaccio, "Dekameron"
    Odpowiedz
  • Re: A maskę Pani gdzie ma?|Annbis 25.05.2020, 20:29

Coraz więcej ludzi ma maskę tam, gdzie ma ta pani, lecz wyciąganie jej byłoby niehigieniczne i mijało się z celem.
    :-D Podobno już od przyszłego tygodnia zakrywanie ust i nosa na świeżym powietrzu nie będzie obowiązkowe, lecz może z wyłączeniem Śląska - trudno przewidzieć. Nie ulega wątpliwości, że coraz więcej osób ...

Mam tę satysfakcję, że nie mam nawet żadnej maseczki i nigdy nie miałam.
    Odpowiedz
  • Re: A maskę Pani gdzie ma?|prostychlop 25.05.2020, 20:35

:-D Podobno już od przyszłego tygodnia zakrywanie ust i nosa na świeżym powietrzu nie będzie obowiązkowe, lecz może z wyłączeniem Śląska - trudno przewidzieć. Nie ulega wątpliwości, że coraz więcej osób ...

Pewnie coraz mniej ludzi wierzy w to co przedstawiają media głównego nurtu. Pandemia, a umiera mniej ludzi niż w ostatnich latach.
    Kiedy naród się sprzeciwia to władza już niewiele może. Teraz, żeby wyjść z twarzą będą zezwalali na chodzenie bez masek na świeżym powietrzu,.
    Odpowiedz
  • Re: A maskę Pani gdzie ma?|tia 25.05.2020, 21:13

Pewnie coraz mniej ludzi wierzy w to co przedstawiają media głównego nurtu. Pandemia, a umiera mniej ludzi niż w ostatnich latach.
    Kiedy naród się sprzeciwia to władza już niewiele może. Teraz, żeby wyjść z twarzą będą zezwalali na chodzenie bez masek na świeżym powietrzu,.

U mnie w pracy i w rodzinie na początku wybuchła panika, ale z czasem wiara z zarazę na tyle osłabła, że obecnie większość jest bardzo sceptyczna co do śmiertelnej zarazy. Epidemia w Polsce musi się szybko skończyć, bo ZUS traci miliardy, skarbówka się buntuje, a rodzice są wściekli na e-nauczanie i LIBRUSA. Wielu ma poczucie, że w Polsce wybuchł chaos, a zmiany w różnorakich przepisach takie, że rzecznik rządu przeprasza za niewiedzę premiera - cyrk na kółkach.

https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-polsce-premier-mateusz-morawiecki-w-restauracji-rzecznik-rzadu-przeprasza-4593173
    najlepszym lekarstwem na zarazę jest nie myśleć o niej, pić tęgo i żyć wesoło, śpiewać i żartować, wszystkie swoje pragnienia zaspokajać i śmiać się z tego, co się wokół dzieje - Boccaccio, "Dekameron"
    Odpowiedz
  • Re: A maskę Pani gdzie ma?|Annbis 25.05.2020, 21:19

U mnie w pracy i w rodzinie na początku wybuchła panika, ale z czasem wiara z zarazę na tyle osłabła, że obecnie większość jest bardzo sceptyczna co do śmiertelnej zarazy. Epidemia w Polsce musi się szybko skończyć, bo ZUS traci miliardy, skarbówka się buntuje, a rodzice są wściekli na e-nauczanie ...

Nareszcie normalniejesz.
    Odpowiedz
  • Re: A maskę Pani gdzie ma?|tia 25.05.2020, 21:34

Nareszcie normalniejesz.

Od początku byłem sceptyczny co do tej zarazy, A Prezydentowi Andrzejowi Dudzie w następnych wyborach, które będę uważał za nielegalne ze względu na uchwałę PKW 10 maja 2020, która z kolei nie tylko minęła się z prawdą, lecz w mojej ocenie poświadczono w niej nieprawdę, której nawet prokuratura nie dostrzegła, stosownie podziękuje w pierwszej turze poprzez oddanie głosu na kandydata, który nie będzie nazywał się Andrzej Duda. Łudzę się tylko, że Trzaskowski nie znajdzie się w drugiej turze, bo na Platformę nigdy nie głosowałem i nie zagłosuję, a Andrzej Duda nawet słowem nie pisnął, gdy rozporządzeniami Szumowskiego, mam opór nazywać go ministrem zdrowia, łamano moje konstytucyjne prawa i wolności w stanie nienadzwyczajnym, a Prezydent na podstawie art. 130 konst. przysięgał:

"Obejmując z woli Narodu urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji, będę strzegł niezłomnie godności Narodu, niepodległości i bezpieczeństwa Państwa, a dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem".

Nie chciałbym nie pójść do wyborów lub oddać nieważny głos, dlatego Trzaskowskiemu nie życzę II tury prezydenckiej, wolałbym już, aby Andrzej Duda wygrał w I turze, aby moje sumienie było czyste i nie miałbym żalu, że nie idę do głosowania lub oddaję nieważny głos i to jeszcze w nielegalnych wyborach, pomimo że wszyscy cicho siedzą lub ta cisza związana jest z późniejszą burzą.
    Odpowiedz
  • Re: A maskę Pani gdzie ma?|prostychlop 25.05.2020, 21:24

U mnie w pracy i w rodzinie na początku wybuchła panika, ale z czasem wiara z zarazę na tyle osłabła, że obecnie większość jest bardzo sceptyczna co do śmiertelnej zarazy. Epidemia w Polsce musi się szybko skończyć, bo ZUS traci miliardy, skarbówka się buntuje, a rodzice są wściekli na e-nauczanie ...

Obserwuję podobne zjawisko. Im dłużej i więcej media straszą bajeczką o pandemii, tym więcej ludzi przestaje w nią wierzyć.
    Odpowiedz
  • Re: A maskę Pani gdzie ma?|Clean Panel 25.05.2020, 21:36

Cóż. Wszystko powszednieje. Nawet zaraza. Gdy byłem w administracji mojego domu, jeszcze przed zaleceniem zakrywania otworów, pani w masce i rękawiczkach otworzyła drzwi na pół metra, poinstruowała mnie bym się odsunął na metr i długą ręką wydała mi adekwatny dokument.
    ☮️
    Odpowiedz
  • Re: A maskę Pani gdzie ma?|Clean Panel 25.05.2020, 21:24
    Mój brat kupił mi set dwóch masek. Teraz będę nosił czarną.

https://ichef.bbci.co.uk/news/976/cpsprodpb/134EE/production/_110668097_masks_976getty.jpg
    ☮️
    Odpowiedz
  • Re: A maskę Pani gdzie ma?|Ligure 25.05.2020, 22:21
    współczynnik R w kwietniu 1,13, dzisiaj 1,25.
    Będziemy działać wspólnie na rzecz naszej odnowy, narodzin wspólnego luksusu, przyszłych splendorów i Powszechnej Republiki. BLM
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook