Otwarte forum dyskusyjne Frondy

A gdyby tak PiS anulował wybory?

dodano: 15.06.2019, 12:37
akcje wątku: drzewko

Autor: PiSowczyk

Genetyczny patriota i stabilny geniusz

Lepszych rządów możemy już nigdy nie mieć, a te, które mamy są najlepsze od czasów sanacji. Poza tym wybory to jest kosztowne przedsięwzięcie i niepotrzebny stres w związku z ryzykiem wygranej zdrajców Polski. Po co więc sobie zawracać głowę wyborami parlamentarnymi? PiS powinien rządzić jak najdłużej i tyle.

• Re: A gdyby tak PiS anulował wybory?|Born To Kvetch 15.06.2019, 12:46
    Cześć Wojtełe, upał niemiłosierny. A po upałach przyjdzie czas na burze. Jak tam wygląda polski dług publiczny?

https://www.youtube.com/watch?v=7uyLjbZh0i4

BTW Zafacynowała cię bratnia Białoruś?
    jid. קװעטשן (kvetshn) < śwn. quetschen
    Odpowiedz
  • Re: A gdyby tak PiS anulował wybory?|Rycerz_Ni 15.06.2019, 12:50
    Głupiś i tyle. Jakbyś jeszcze tyle razy nie zmieniał poglądów to może bym się zastanowił co ty wypisujesz o poszczególnych politykach, a tak to z tobą nic nie wiadomo. Za pół roku możesz to samo mówić o PSL albo Biedroniu.
    Odpowiedz
  • Re: A gdyby tak PiS anulował wybory?|PiSowczyk 15.06.2019, 13:02

Głupiś i tyle. Jakbyś jeszcze tyle razy nie zmieniał poglądów to może bym się zastanowił co ty wypisujesz o poszczególnych politykach, a tak to z tobą nic nie wiadomo. Za pół roku możesz to samo mówić o PSL albo Biedroniu.

W 2015 roku głosowałem na PiS. Od tamtej pory ani razu nie odwróciłem się w kierunku innej partii. Jestem stabilnym geniuszem.
    Odpowiedz
  • Re: A gdyby tak PiS anulował wybory?|Born To Kvetch 15.06.2019, 13:04

W 2015 roku głosowałem na PiS. Od tamtej pory ani razu nie odwróciłem się w kierunku innej partii. Jestem stabilnym geniuszem.

Czekaj, czekaj… a epizod z Ruchem 11 Listopada i poparcie Mariana Kowalskiego w wyborach samorządowych?
    Odpowiedz
  • Re: A gdyby tak PiS anulował wybory?|PiSowczyk 15.06.2019, 13:07

Czekaj, czekaj… a epizod z Ruchem 11 Listopada i poparcie Mariana Kowalskiego w wyborach samorządowych?

Nigdy oficjalnie nie poparłam i nie głosowałem ani na Mariana (czułem, że to zgniłek), ani na Ruch 11 Listopada. Wbrew pozorom u pastora nie ma obowiązku głosowania na tę czy inną partię, ani nawet na tego czy innego kandydata, jest za to wolność wyboru i sumienia.
    Odpowiedz
  • Re: A gdyby tak PiS anulował wybory?|PiSowczyk 15.06.2019, 13:09

Nigdy oficjalnie nie poparłam i nie głosowałem ani na Mariana (czułem, że to zgniłek), ani na Ruch 11 Listopada. Wbrew pozorom u pastora nie ma obowiązku głosowania na tę czy inną partię, ani nawet na tego czy innego kandydata, jest za to wolność wyboru i sumienia.

* nie poparłem
    Odpowiedz
  • Re: A gdyby tak PiS anulował wybory?|Born To Kvetch 15.06.2019, 13:14

* nie poparłem

Coś tam gardłowałeś na #ff, ale tyś jak ta chorągiewka na wietrze. Kto za tobą dojdzie, co i kogo popierasz?
    Odpowiedz
  • Re: A gdyby tak PiS anulował wybory?|PiSowczyk 15.06.2019, 13:25

Coś tam gardłowałeś na #ff, ale tyś jak ta chorągiewka na wietrze. Kto za tobą dojdzie, co i kogo popierasz?

R11L nigdy nawet nie wystawiał swoich kandydatów do jakichkolwiek wyborów. Zawsze uważałem, że jest to ruch tak skromny i niszowy, że bez realnego przełożenia na polską politykę. Za popieranie PiS nie grozi wywalenie ze zboru, chociaż przyznam, że trochę się kłóciłem z pastorem, bo w końcu R11L to jego dzieło. Ostatecznie jednak dogadaliśmy się w tej sprawie - nie ma przymusu popierania R11L, tym bardziej, że nie jestem w żadnym kierownictwie struktur IPP i KNP.
    Odpowiedz
  • Re: A gdyby tak PiS anulował wybory?|Born To Kvetch 15.06.2019, 13:30

R11L nigdy nawet nie wystawiał swoich kandydatów do jakichkolwiek wyborów. Zawsze uważałem, że jest to ruch tak skromny i niszowy, że bez realnego przełożenia na polską politykę. Za popieranie PiS nie grozi wywalenie ze zboru, chociaż przyznam, że trochę się kłóciłem z pastorem, bo w końcu R11L to jego dzieło ...

Tak — trzy osoby na jednej kanapie, a nie potrafili się ze sobą dogadać. W sumie to możesz glosować na PiS czy ZWiS, twoja sprawa.
    Odpowiedz
  • Re: A gdyby tak PiS anulował wybory?|PiSowczyk 15.06.2019, 13:34

Tak — trzy osoby na jednej kanapie, a nie potrafili się ze sobą dogadać. W sumie to możesz glosować na PiS czy ZWiS, twoja sprawa.

Nie będę już musiał więcej głosować na PiS, jeśli PiS zniesie wybory w ogóle :D
    Odpowiedz
  • Re: A gdyby tak PiS anulował wybory?|Born To Kvetch 15.06.2019, 13:41

Nie będę już musiał więcej głosować na PiS, jeśli PiS zniesie wybory w ogóle :D

Jest taki nacjonalistyczny zespół rockowy na Litwie — Diktatūra.

https://www.youtube.com/watch?v=DzQqIE6dRcY
    Odpowiedz
  • Re: A gdyby tak PiS anulował wybory?|PiSowczyk 15.06.2019, 13:44

Jest taki nacjonalistyczny zespół rockowy na Litwie — Diktatūra.

https://www.youtube.com/watch?v=DzQqIE6dRcY

Przecież tak czy siak nazywacie rządy PiSowskie dyktaturą, a Kaczyńskiego faszystą. Choć i tak nikt normalny nie traktuje Was poważnie.
    Odpowiedz
  • Re: A gdyby tak PiS anulował wybory?|Born To Kvetch 15.06.2019, 15:23

Przecież tak czy siak nazywacie rządy PiSowskie dyktaturą, a Kaczyńskiego faszystą. Choć i tak nikt normalny nie traktuje Was poważnie.

Znam paru normalnych, którzy traktują nas poważnie. Ale pamiętaj, że nie jesteś „osobą, która zjadła wszystkie rozumy”.

Zapowiadają silne burze od zachodu Polski. Na Lubelszczyznę mogą dotrzeć w niedzielę rano.
    Odpowiedz
  • Re: A gdyby tak PiS anulował wybory?|Stajger_Hsiwej 15.06.2019, 12:55
    Wtedy powitam chlebem i solą wojska niemieckie czy francuskie.
    Odbicie lustrzane. Soft power.
    Odpowiedz
  • Re: A gdyby tak PiS anulował wybory?|PiSowczyk 15.06.2019, 13:03

Wtedy powitam chlebem i solą wojska niemieckie czy francuskie.

Żeś lewak proniemiecki to nawet nie musiałeś się do tego specjalnie przyznawać, bo już dawno to wyniuchałem.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook