Otwarte forum dyskusyjne Frondy

26. października, Warszawa, Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie

dodano: 24.10.2017, 14:56
akcje wątku: drzewko

Autor: circ

O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.

https://www.youtube.com/watch?v=X8fMhXGEJEY&feature=youtu.be

Msza święta z modlitwą o uzdrowienie
26. października w godzinach 19:00-22:00 zapraszamy do Parafii Rzymskokatolickiej p.w. św Tomasza Apostoła przy ul. Dereniowej 12 w Warszawie, na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie. W tej modlitwie posługiwać będzie Michał Świderski, który od 21 lat jest liderem Szkoły Nowej Ewangelizacji w diecezji gliwickiej.

• Re: 26. października, Warszawa, Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie|Kermit_zaba 24.10.2017, 15:01
    Będzie transmisja online na żywo?
    Odpowiedz
  • Re: 26. października, Warszawa, Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie|Ola 24.10.2017, 15:29
    A mnie przeszkadza słowo lider choć wiem, że jest używane dla " przed i po soborowców".
    Nowa Ewangelizacja ciekawe komu jest potrzebna.
    Odpowiedz
  • Re: 26. października, Warszawa, Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie|Ateistyczny lewak 24.10.2017, 15:35
    No znowu trzeba Boga pouczac co I jak ma zrobic...
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook