Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Zalew tęczowej propagandy. „Narzucanie sodomii to uprzedzenie, dyskryminacja i stygmatyzacja osób normalnych”

dodano: 1.06.2021, 18:40
akcje wątku: drzewko

Autor: Annbis

 

https://pbs.twimg.com/media/E2yXaqQWYAAUl2E?format=jpg
Flaga LGBT przy amerykańskiej ambasadzie w Warszawie Źródło: PAP, Twitter/Bix Aliu, collage

1 czerwca - zalew tęczowych treści z powodu rozpoczynającego się „miesiąca dumy”. Koncerny zmieniają swoje loga na sześciobarwne, a lewica jeszcze głośniej krzyczy o rzekomym ucisku społeczności LGBT.

LGBT Pride Month świętowany jest w USA co roku.

„Dzisiaj zaczyna się MiEsIuNc DuMy, czyli wciskanie wszędzie #LGBT. Bo El Giebete jest dumne z seksualności, czyli z czegoś, co ma każdy” – napisał na Twitterze Waldemar Krysiak znany jako Gej przeciwko światu.

„Wszystkie matki – bez nich nie byłoby świata! – mają jedno święto, 1 dobę. Niepodległość ojczyzny tak samo. Nawet syn Boga i Zbawiciel świata dostaje tylko kilka dni w roku.
Ale typ związków/seksu, który dotyczy 2% społeczeństwa, dostaje cały MIESIĄC, 30 dni! #PrideMonth2021” – dodał w innym wpisie.

Jak się jednak okazuje „miesiąc dumy” z tajemniczych przyczyn nie obowiązuje wszędzie. Doskonale widać to na przykładzie marki Renault. Sześciobarwne logo pojawiło się w Hiszpanii, Francji, we Włoszech, w Indiach, czy Brazylii. Takiej praktyki nie zastosowano jednak w Maroko, Turcji, Rosji, Indonezji czy Egipcie.

Tęczowe lobby w Polsce wspierają także m.in. amerykańscy dyplomaci. „Czerwiec to Miesiąc Dumy LGBTQI+ #Pride2021! Uprzedzenia, przemoc, dyskryminacja i stygmatyzacja osób LGBTQI+ muszą dobiec końca – koniec, kropka. Wszyscy jesteśmy równi” – grzmiał na Twitterze Bix Aliu Chargé d’Affaires, a.i. USA w Rzeczypospolitej Polskiej.

„Narzucanie sodomii to jest uprzedzenie, dyskryminacja i stygmatyzacja osób normalnych. To musi dobiec końca – koniec, kropka. Nikomu nie można narzucać tęczowej religii” – skomentował wpis amerykańskiego dyplomaty redaktor naczelny „Najwyższego CZAS!”-u Tomasz Sommer.

Źródła: Twitter/nczas.com

https://nczas.com/2021/06/01/1-czerwca-czyli-zalew-teczowej-propagandy-sommer-narzucanie-sodomii-to-uprzedzenie-dyskryminacja-i-stygmatyzacja-osob-normalnych/

 • Re: Zalew tęczowej propagandy. „Narzucanie sodomii to uprzedzenie, dyskryminacja i stygmatyzacja osób normalnych”|Semper Fidelis 1.06.2021, 21:44
  Narzucanie sodomii? Dyskryminacja i stygmatyzacja? Religia?

  Nie sądzę by Tomasz Sommer nie znał znaczenia powyższych słów, dlaczego więc pisze aż takie bzdury?

  Żeby Annbis kliknęła w artykuł, którego tytuł jej się podoba i który jest zbieżny z jej poglądami. ;)
  Zawsze wierny.
  Odpowiedz
 • Re: Zalew tęczowej propagandy. „Narzucanie sodomii to uprzedzenie, dyskryminacja i stygmatyzacja osób normalnych”|Annbis 2.06.2021, 13:47
  Ambasada USA prowokując katolików w Watykanie przekracza nową granicę.
  https://pch24.pl/wp-content/uploads/2021/06/E2zOhtAXoAQRZ-Z-1536x2048.jpg
  (fot. Twitter)
  Ambasada Stanów Zjednoczonych przy Stolicy Apostolskiej wywiesiła w czerwcu flagę LGBT. To element obchodów tak zwanego miesiąca homoseksualnej dumy. Zwyczaj wieszania tęczowych flag na ambasadach USA upowszechnia się od lat.

  Kościół katolicki poświęca miesiąc czerwiec kultywowaniu czci dla Najświętszego Serca Pana Jezusa.

  W tym samym czasie poganie i ateiści składają hołd homoseksualizmowi, organizując w miastach wyuzdane parady i obwieszając różne budynki flagami obrazującymi oddanie seksualnym odchyłom.
  Stany Zjednoczone respektują godność i równość osób LGBTQI+. Prawa LGBTQI+ są prawami człowieka” – napisali w ideologicznym manifeście pracownicy ambasady.

  Amerykański prezydent Joseph Biden nie stroni od symboli poparcia dla ruchu LGBT. Jest on otwarty na cały wachlarz ideologicznych konceptów neomarksizmu. Promuje nie tylko wyzwolenie seksualne, ale również legalizację mordowania dzieci nienarodzonych czy sztuczne budowanie napięcia między ludnością białą a kolorową. Przystępuje on do Komunii Św., a papież nie upomniał go ani jednym słowem.

  Stolica Apostolska zachowuje publicznie milczenie. Watykan wręcz naciska na to, by milczeć.
  https://pch24.pl/ambasada-usa-prowokuje-katolikow-w-watykanie/
  Odpowiedz
 • Re: Zalew tęczowej propagandy. „Narzucanie sodomii to uprzedzenie, dyskryminacja i stygmatyzacja osób normalnych”|Semper Fidelis 2.06.2021, 20:02

  Ambasada USA prowokując katolików w Watykanie przekracza nową granicę.
  https://pch24.pl/wp-content/uploads/2021/06/E2zOhtAXoAQRZ-Z-1536x2048.jpg
  (fot. Twitter)
  Ambasada Stanów Zjednoczonych przy Stolicy Apostolskiej wywiesiła w czerwcu flagę LGBT. To element obchodów tak zwanego miesiąca homoseksualnej dumy. Zwyczaj wieszania tęczowych flag na ambasadach USA upowszechnia się od lat ...


  Katolików prowokuje normalność i poszanowanie drugiego człowieka? Nowe, nie znałem.
  Zawsze wierny.
  Odpowiedz
 • Re: Zalew tęczowej propagandy. „Narzucanie sodomii to uprzedzenie, dyskryminacja i stygmatyzacja osób normalnych”|Leteryk 2.06.2021, 20:20

  Katolików prowokuje normalność i poszanowanie drugiego człowieka? Nowe, nie znałem.


  W USA, czy to w prawie stanowym czy federalnym, nie ma odpowiednika art. 196 Kodeksu Karnego RP.
  Let it be.
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook