Zwolnienie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zwolnienie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zwolnienie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zwolnienie w naszej wyszukiwarce.

„Gazeta Wyborcza” zwolniła śmiertelnie chorego pracownika?

„Gazeta Wyborcza” zwolniła śmiertelnie chorego pracownika? W „Super Expressie”pojawił się wywiad z wdową po dziennikarzu Jacku Kalabińskim, która oskarża kierownictwo „Gazety Wyborczej” o wyrzucenie z pracy jej śmiertelnie chorego na raka męża. Dlaczego „GW” miałaby wyrzucić śmiertelnie chorego pracownika? Według Barbary Kalabińskiej kierownictwo Gazety nie chciało po prostu płacić za leczenie. Sytuacja miała miejsce w 1997 roku. „Super Express” publikuje zapis rozmowy, ...

Zwolnienie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zwolnienie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zwolnienie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zwolnienie w naszej wyszukiwarce.

facebook