ZUS - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ZUS. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ZUS, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ZUS w naszej wyszukiwarce.

Obniżka zasiłków macierzyńskich już od października

Obniżka zasiłków macierzyńskich już od października Nastąpią zmiany przepisów, które będą niekorzystne dla osób zakładających działalność gospodarczą i dla matek. Chodzi o „przeciwdziałanie wyłudzaniu zasiłków macierzyńskich”. Późnym wieczorem w piątek senatorowie przegłosowali przygotowaną przez rząd nowelizację ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa. Teraz ustawa trafi do prezydenta, a jeśli ten ...

ZUS - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - ZUS. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: ZUS, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. ZUS w naszej wyszukiwarce.

facebook