reklama

Zupa - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zupa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zupa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zupa w naszej wyszukiwarce.

UWAGA! Eksperci alarmują, że gorące napoje powodują....raka!

UWAGA! Eksperci alarmują, że gorące napoje powodują....raka! Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) przestrzega, że picie gorącej kawy czy herbaty może powodować raka przełyku. I zaklasyfikowano gorące napoje do kategorii: „prawdopodobnie rakotwórcze dla ludzi” Światowa Agencja Badań nad Rakiem, która jest wyspecjalizowaną w tej tematyce agencją WHO, ogłosiła, że napoje, które mają temperaturę powyżej 65 stopni Celsjusza mogą przyczyniać się do zachorowania na raka ...

Zupa - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zupa. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zupa, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zupa w naszej wyszukiwarce.

facebook