Znieważenie - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - znieważenie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: znieważenie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. znieważenie w naszej wyszukiwarce.

Aktor Krzysztof Kowalewski znieważył Jarosława Kaczyńskiego

Aktor Krzysztof Kowalewski znieważył Jarosława Kaczyńskiego „...Jak patrzę na Jarosława Kaczyńskiego, to widzę człowieka obłąkanego. Bardzo mu współczuję, ale bardziej tym, których dotyka swoim działaniami" - powiedział aktor Kowalewski. Ryszard Nowak z Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami i Przemocą złożył zawiadomienie do prokuratury o popełniniu przestępstwa przez aktora Krzysztofa Kowalewskiego, który dokonał "publicznego znieważenia byłego Premiera RP Jarosława Kaczyńskiego". ...

Znieważenie - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - znieważenie. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: znieważenie, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. znieważenie w naszej wyszukiwarce.

facebook