Zielonka - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Zielonka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Zielonka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Zielonka w naszej wyszukiwarce.

Ks. Mieczysław Stefaniuk - Proboszcz Roku 2013!

Ks. Mieczysław Stefaniuk - Proboszcz Roku 2013! Dziś w Siedzibie Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie odbył się finał konkursu "Proboszcz Roku". Znamy już zwycięzcę: został nim proboszcz ks. Mieczysław Stefaniuk z parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonce. Laureat konkursu ks. Mieczysław Stefaniuk znany jest z tego, że pozwala działać ludziom w swojej parafii. Sam ksiądz Stefaniuk, odbierając nagrodę powiedział: - Znamy bardzo wielu wspaniałych kapłanów, którzy budują ...

Zielonka - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - Zielonka. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: Zielonka, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. Zielonka w naszej wyszukiwarce.

facebook