Zakon żebraczy - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zakon żebraczy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zakon żebraczy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zakon żebraczy w naszej wyszukiwarce.

Franciszek z Asyżu - świadek wartości ewangelicznego ubóstwa

Franciszek z Asyżu - świadek wartości ewangelicznego ubóstwa - W ciągu wieków osoba Franciszka z Asyżu została do tego stopnia utożsamiona z ubóstwem, że określenie «Biedaczyna» praktycznie stało się jego imieniem własnym. Pierwszą cechą charakterystyczną, o której się myśli, mając przed oczyma postać ... Franciszek nie był jedynym entuzjastą ubóstwa w czasach, w których żył, ruchy pauperystyczne poprzedziły go o cały wiek, gromadząc się wokół takich osób jak choćby Robert z Arbrissel (zm. 1117), ...

Zakon żebraczy - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - zakon żebraczy. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: zakon żebraczy, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. zakon żebraczy w naszej wyszukiwarce.

facebook