Wyrzeczenia - wybrane artykuły

Spośród artykułów opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wyrzeczenia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wyrzeczenia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wyrzeczenia w naszej wyszukiwarce.

Wielki Post 2.0, czyli z szynką, ale bez Fejsa?

Wielki Post 2.0, czyli z szynką, ale bez Fejsa? Kiedyś w Wielkim Poście, jak sama nazwa wskazuje, pościło się. Od mięsa, słodyczy czy innych rarytasów. Dziś katolicy coraz częściej umartwiają się przez odmówienie sobie dostępu do komputera czy Facebooka. „Osobiście walczę z wielkopostnymi postanowieniami” – mówi z przymrużeniem oka dominikanin, ojciec Paweł Gużyński w rozmowie z Natemat.pl. Jego zdaniem, w bardzo wielu przypadkach narzucana samemu sobie na czas Wielkiego ...

Wyrzeczenia - wybrane wpisy na blogach

Spośród wpisów na blogach opublikowanych w portalu Fronda.pl wyselekcjonowaliśmy treści dotyczące zgadnienia - wyrzeczenia. Poniżej znajdują się wszystkie teksty dotyczące tematyki: wyrzeczenia, jakie znalazły się w naszym serwisie. Zapraszamy więc do zapoznania się z tekstami z interesującego Cię zakresu. Innym sposobem na znalezienie poszukiwanych treści jest wpisanie odpowiedniej frazy, np. wyrzeczenia w naszej wyszukiwarce.

facebook